Ontdek hier de uitslagen en toekomstige oefenduels van alle eersteklassers

KV Mechelen begon er al op 14 juni aan.
Photo News KV Mechelen begon er al op 14 juni aan.
De Jupiler Pro League-clubs zijn begonnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. In dit overzicht ontdekt u naar waar de clubs op oefenstage trekken en welke friendly’s de komende weken worden afgewerkt. 

ANDERLECHT

• OEFENSTAGE: 1/7 - 5/7 in VENLO (Ned)
• OEFENMATCHEN:

22/6 - 18.00u: RWDM-RSCA: 0-1
28/6 - 19.00u: RSCA-Olekdansrija (Oek): 1-2
29/6 - 17.00u: Oudenaarde-RSCA: 0-6
06/7 - 14.00u: Ajax (Ned) -RSCA: 5-2
10/7 - 21.30u Benfica (Por) - RSCA: 1-2
13/7 - AZ (Ned) - RSCA: 2-0
17/7 - Anderlecht - OFI Kreta (Gri)

ANTWERP FC

• OEFENSTAGE: 28/6 - 7/7 in Marienfeld (Dui)
• OEFENMATCHEN:

23/6 - 11u: KFC Brasschaat-Antwerp 0-3
26/6 - 19.30u: KSK Heist-Antwerp 0-3

BEERSCHOT

• OEFENSTAGE: 7/7 - 13/7 in Delden (Ned). 
• OEFENMATCHEN:

27/6 - 19.00u: FC Kontich-Beerschot 0-7
30/6 - 19.00u: RVC Hoboken-Beerschot 0-6
6/7 - 19.00u: Beerschot-FC Duffel (in Hoboken) 2-0
9/7 - 18.00u: Beerschot-Valenciennes (Fra) 0-0
17/7 - 19.00u: Beerschot-Panachaiki (Gri)
20/7 - 19.00u: Beerschot-Panathinaikos (Gri) 
23/7 - 19.00u: Rupel Boom-Beerschot

CERCLE BRUGGE

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Hoenderloo (Ned)
• OEFENMATCHEN:

26/6 - 19.00u: RWDM-Cercle 0-0
29/6 - 19.00u: Cercle Brugge - KV Oostende (in Damme) 1-1
03/7 - 19.00u: Cercle Brugge - Zulte Waregem (in Lichtervelde) 2-3
06/7 - 19.00u: Cercle Brugge - AS Monaco (locatie nog te bepalen) 1-4
13/7 - 18.30u: Cercle - Lens (in Heist) 1-1
19/7 - 18.30u: Auxerre - Cercle Brugge)

CLUB BRUGGE

• Oefenstage: 30/6 – 7/7 in Garderen (Ned)
• Oefenmatchen:

23/6 - 18u: Heist-Club 1-9
29/6 - 18.00u: Torhout – Club 1-7
3/7 - 18.30u: Heracles – Club (in Garderen) 0-1
6/7 - 16.00u: AZ – Club (in Garderen) 5-2
12/7 - 19.00u: Club – Lok. Zagreb 1-1
15/7 - 19.00u: Club – Union 
19/7 - 20.30u: Club – Sporting Lissabon 

CHARLEROI

• OEFENSTAGE: 6/7 -13/7 in Kaiserau (Dui)
• OEFENMATCHEN:
3/7 - 19.00u: La Louvière Centre - Charleroi 0-2
13/7 - 14.00u: Uerdingen - Charleroi 1-2
16/7 - 18.00u: FC Metz - Charleroi 
19/7 - 19.00u: Charleroi - FC Troyes (fandag)
23/07 - 19.00u: Virton - Charleroi

AS EUPEN

• OEFENSTAGE: 27/6 - 7/7 in Bitburg (Dui)
• OEFENMATCHEN
10/7 - 19.00u - OHL - AS Eupen (in VK Linden) 2-2
13/7 - 17.00u: Leverkussen - AS Eupen 3-4
16/7 - 19.00u: Raeren - AS Eupen
19/7 - OFI Kreta - Eupen 

RC GENK

• OEFENSTAGE: 8/7 - 14/7 in Horst (Ned)
29/06 - 16.00u: Termien Eendracht- KRC Genk 2-5
06/07 - 17.00u: KVK Beringen - KRC Genk 0-12
11/07 - 19.00u: KRC Genk – Maccabi Tel Aviv (in Swolgen-Horst) 4-1
14/07 - 16.00u: KRC Genk – Lokomotiva Zagreb (in Swolgen-Horst)
20/07 - 20.30u: KRC Genk – KV Mechelen (Supercup)
21/07 - 16.00U: Westerlo – KRC Genk

AA GENT

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Wageningen (Ned)
• OEFENMATCHEN:

21/6 - 19.30u: KRC Gent-AA Gent 0-2
22/6 - 14.00u: Zelzate-AA Gent 0-4
28/6 - 19.30u: Merelbeke-AA Gent (in De Pinte) 1-6
29/6 - 15.00u: Dikkelvenne-AA Gent 0-6
06/7 - 16.00u: AA Gent-Aris Saloniki (in Oostakker) 3-0
13/7 - 17.00u: STVV-AA Gent (in Heist-op-den-Berg) 4-2
17/7 - 20.30u: AA Gent-AZ Alkmaar (galamatch)

KV KORTRIJK

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Burgh Haamstede (Ned)
• OEFENMATCHEN:

22/6 - 16.00u: SV Kortrijk-KV Kortrijk 1-4
28/6 - 19.00u: Harelbeke-KV Kortrijk 0-3
29/6 - 17.00u: Zwevezele - KV Kortrijk 1-2
5/7 - 19.00u: KV Kortrijk - OHL (in Harelbeke) 2-0
6/7 - KV Kortrijk - Valenciennes 1-1
12/7: ADO Den Haag - KV Kortrijk (achter gesloten deuren) 0-0
13/7 - 16.00u: NAC Breda - KV Kortrijk (in Sint-Willebrord) 2-1
19/7 - 19.00u: Roeselare - Kortrijk

LOKEREN

• OEFENSTAGE: geen
• OEFENMATCHEN:
22/6 - 18.00u: Hamme-Lokeren 2-4
29/6 - 19.00u: Temse-Lokeren 1-7
3/7 - 19.00u: Dender-Lokeren 1-1
7/7 - 16.00u: Lokeren-AS Monaco (in Wetteren) 5-0
13/7 - 19.00u: Zulte Waregem-Lokeren (in Deinze) 2-2
17/7 - 19.00u: NAC Breda-Lokeren (in Oudenbosch)
20/7 - 16.00u: Lokeren-OFI Kreta
30/7 - 19.00u: Sint-Niklaas-Lokeren

KV MECHELEN

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Garderen (Ned)
• OEFENMATCHEN:

22/6 - 18.00u: GR Katelijne-KV Mechelen 0-10
26/6 - 20.00u: KFC Eppegem-KV Mechelen 2-4
29/6 - 18.00u: Thes Sport-KV Mechelen 0-3
3/7 - 19.30u: KSK Heist-KV Mechelen 0-0
6/7 - 19.00u: OH Leuven-KV Mechelen 4-4 
12/7: 16.00u: RKC Waalwijk-KV Mechelen (in Garderen, achter gesloten deuren) 3-1
13/7 - 19.00u: SC Heerenveen-KV Mechelen 2-2
18/7 - 19.00u: Roda JC-KV Mechelen (19.00)
20/7 - 20.30u: RC Genk - KV Mechelen (Supercup)

BELGA

MOESKROEN

• OEFENSTAGE: Oostenrijk
• OEFENMATCHEN: 

23/6 - 19.00u: Dottenijs-Moeskroen 0-3
26/6 - Oudenaarde - Moeskroen 0-4
1/7: Honvéd - Moeskroen 1-1
4/7: Ferencvaros - Moeskroen 2-0
7/7: Moeskroen - Sigma Olomouc 2-0
13/7: Oostende - Moeskroen 0-4
17/7: Roeselare - Moeskroen

KV OOSTENDE

• OEFENSTAGE: 1-6/7 in Hoenderloo (Ned)
• OEFENMATCHEN:
26/6: KSKV Zwevezele-KV Oostende 0-3
29/6 - 19.00u: Cercle Brugge - KV Oostende (in Damme) 1-1
6/7 - 15.00u: Willem II - KV Oostende (in Rijen) 2-1
13/7 - 19.00u: KV Oostende - Moeskroen (in Oudenburg) 0-4
16/7 - 19.00u: Zulte Waregem - KV Oostende (in Petegem)
21/7 - 18.00u: KV Oostende - OFI Kreta

SINT-TRUIDEN

• OEFENSTAGE: 29/6 - 5/7 in Horst (NL)
• OEFENMATCHEN
22/6 - 17.30u: Herk FC-STVV 2-6
2/7: STVV-Maccabi Haifa 0-0
5/7: VVV Venlo - STVV 3-3 
10/7 - 18.30u: STVV-Lens 1-2
13/7: STVV - KAA Gent (in Heist-op-den-Berg) 4-2
17/7: Lommel SK-STVV (onder voorbehoud)

STANDARD

• OEFENSTAGE: 30/6 - 6/7 in Kamen (Duitsland)
• OEFENMATCHEN:
26/6 - 18.00u: Braine-Standard 0-5
29/6 - 18.00u: UR Namur-Standard 1-6
6/7: Standard- Olekdansrija 2-2
13/7: Standard-Straatsburg (in Seraing) 0-2
21/7 - 15.00u: Standard-Nice

WAASLAND-BEVEREN

• OEFENSTAGE: 25/6-30/6 in Hoenderloo (Ned)
• OEFENMATCHEN:
30/6 - 16.00u: Waasland-Beveren-Maccabi Haifa (in Mierlo) 3-0
3/7 - 19.30u: Melsele - Waasland-Beveren 0-7
10/7 - 19.00u: Lommel-Waasland-Beveren 1-3
17/7 - 19.00u: Lens-Waasland-Beveren 

ZULTE WAREGEM

• OEFENMATCHEN:
25/6 - 19.00u: Sparta Petegem-Zulte Waregem 1-0
29/6 - 18.00u: Zulte Waregem - OHL (in Petegem) 1-3
3/7 - 19.00u: Cercle Brugge - Zulte Waregem (in Lichtervelde) 2-3
6/7 - 19.00u: KMSK Deinze - Zulte Waregem 0-2
13/7 - 19.00u: Zulte Waregem - Sporting Lokeren (in Petegem) 2-2
16/7 - 19.00u: Zulte Waregem - KV Oostende (in Petegem)
20/7 - 15.00u: Zulte Waregem - Willem II




2 reacties

Alle reacties worden voor publicatie gelezen -en goed- of afgekeurd- door het moderatie-team van HLN. Elke reactie moet voldoen aan deze gedragsregels.
Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie.


  • Jos Vangeel

    Komaan FCB !!!!!

  • Chico Ceuppens

    We zullen zien of die oefenmatchen van kv nodig zijn ookal hebben ze aankopen gedaan het zal nog steeds van het BAS afhangen waar ze starten volgend seizoen