Voor beide coaches Petros Papanicolaou (Full Hasselt) en Guy Beckers Beckers (ZVK Eisden-Dorp) was de Limburgse topper een zenuwslopend duel dat meer dan anderhalf uur duurde. Na afloop was er toch tijd voor een rustige terugblik.
Volledig scherm
Voor beide coaches Petros Papanicolaou (Full Hasselt) en Guy Beckers Beckers (ZVK Eisden-Dorp) was de Limburgse topper een zenuwslopend duel dat meer dan anderhalf uur duurde. Na afloop was er toch tijd voor een rustige terugblik. © Dick Demey

ZVK Eisden-Dorp wint spektakelderby tegen Full Hasselt: “Een lust voor het oog, al was een gelijkspel juister geweest”

FUTSAL EERSTE NATIONALEDe Limburgse derbytopper tussen ZVK Eisden-Dorp en Full Hasselt was er ééntje om nooit te vergeten. De meer dan 400 supporters kregen alles voorgeschoteld wat een futsalwedstrijd maar kon bieden: een karrevracht doelpunten, strijd, inzet, opstootjes, frustraties, emoties die hoog oplaaiden en een adembenemend slot. Kortom het was genieten van de eerste tot de allerlaatste minuut. Beide teams namen elk een helft voor hun rekening. ZVK Eisden-Dorp won uiteindelijk nipt het pleit met 8-7. “Al was een puntendeling eerlijker geweest”, klonken beide coaches na de wedstrijd.

  1. Everton Luiz, dé breker van SK Beveren: “Ik speel altijd hard, de ref kan het soms niet appreciëren”
    PREMIUM
    voetbal challenger pro league

    Everton Luiz, dé breker van SK Beveren: “Ik speel altijd hard, de ref kan het soms niet apprecië­ren”

    Everton Luiz speelt al een hele tijd bij SK Beveren en is bezig aan een solide seizoen. Toch zagen we nog geen glimp van de persoonlijkheid van de ervaren Braziliaan. De stevige breker op het Beverse middenveld wou zich immers enkel in het Portugees uitdrukken, om zeker niet misverstaan te worden. Gewapend met een Braziliaanse tolk (obrigado, Danilo) gingen we op zoek naar de mens achter de vele tackles.
  2. Voormalig voetbalprof Arnaud De Greef (Voorde-Appelterre) hangt eind dit seizoen de voetbalschoenen aan de haak: “Kans is groot dat ik naar Duitsland ga”
    PREMIUM
    voetbal derde nationale A

    Voormalig voetbal­prof Arnaud De Greef (Voor­de-Appelterre) hangt eind dit seizoen de voetbal­schoe­nen aan de haak: “Kans is groot dat ik naar Duitsland ga”

    Voorde-Appelterre zal na dit seizoen op zoek moeten naar een nieuwe kapitein. De huidige kapitein Arnaud De Greef heeft de club deze week te kennen gegeven dat hij na dit seizoen de voetbalschoenen noodgedwongen aan de haak hangt. De voormalige speler van onder meer Anderlecht en Deinze verhuist zo goed als zeker naar Duitsland. “Tijd voor een leven na het voetbal”, aldus De Greef.
  3. Mylan Carrasco, broer van Rode Duivel Yannick, zaterdag met KSK Heist tegen Hoogstraten: “We mogen nog steeds dromen van de top drie, toch?”
    PREMIUM
    voetbal eerste nationale

    Mylan Carrasco, broer van Rode Duivel Yannick, zaterdag met KSK Heist tegen Hoogstra­ten: “We mogen nog steeds dromen van de top drie, toch?”

    Wordt Hoogstraten straks het kind van de rekening, nadat Heist op de vorige speeldag op het veld van La Louvière in de vernieling is gespeeld? Heist heeft wat recht te zetten na de 6-2-nederlaag van vorige week. Als we Mylan Carrasco mogen geloven, is de droom om de top drie te halen door Heist nog steeds niet opgeborgen.
  4. Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?
    Mijntelco

    Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?

    Als het van het BIPT afhangt, kunnen we straks kiezen welke modem we nemen wanneer we een nieuw internetabonnement afsluiten. De Belgische telecomregulator kondigde daar eind vorig jaar een ontwerpbesluit voor aan. Het zou betekenen dat je als klant niet langer verplicht bent om de modem van je internetprovider te gebruiken, maar je eigen apparaat kan aansluiten op het netwerk. Mijntelco.be zoekt uit of dat een goede verandering zou zijn.