De WRT Audi R8 LMS van Dries Vanthoor, Charles Weerts en Kelvin van der Linde op weg naar de tweede plaats in Paul Ricard.
Volledig scherm
De WRT Audi R8 LMS van Dries Vanthoor, Charles Weerts en Kelvin van der Linde op weg naar de tweede plaats in Paul Ricard. © Patrick Hecqq/RV

Vanthoor, Weerts en Van der Linde worden tweede in 1000 kilometer van Paul Ricard en leiden in EK voor GT-wagens

autosportIn het zuiden van Frankrijk is dit weekend de 1000 Km van Paul Ricard verreden, de laatste manche van het Europese uithoudingskampioenschap voor GT-wagens voor de 24 uur van Spa einde juli. De zege was voor de Porsche 911 van het trio Matt Campbell, Mathieu Jaminet en Earl Bamber, net voor de WRT Audi R8 van Hasselaar Dries Vanthoor, samen met de jonge Belg Charles Weerts en de Zuid-Afrikaan Kelvin van der Linde. Weerts en Vanthoor zijn de nieuwe leiders in de tussenstand van de GT World Challenge Europe zoals het Europese GT-kampioenschap voluit heet.

  1. Lyra-Lierse gaat met 5-2 onderuit in de topper bij Hades Kiewit: “Eigenlijk moesten we deze match altijd winnen”
    PREMIUM
    voetbal tweede nationale b

    Ly­ra-Lier­se gaat met 5-2 onderuit in de topper bij Hades Kiewit: “Eigenlijk moesten we deze match altijd winnen”

    Vreemde wedstrijd, die topper van zaterdagavond tussen Hades Kiewit en Lyra-Lierse. Was de wedstrijd twaalf minuten later begonnen, had Lyra-Lierse de drie punten altijd op zak moeten hebben. Nu stond het na 12 minuten... 3-0, maar was de wedstrijd niet gespeeld. Lyra-Lierse knokte terug tot 3-2 en had zelfs de kansen op meer, maar uiteindelijk zouden enkele defensieve fouten nog twee lokale doelpunten inluiden.
  2. Hoogrendementsglas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?
    Livios

    Hoogrende­ments­glas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?

    Willen we de klimaatdoelstellingen halen, zullen we allemaal in actie moeten schieten. Jij kan onder meer je steentje bijdragen door je verouderde woning energiezuinig te renoveren, denk bijvoorbeeld aan het isoleren van je dak of gevel of plaatsen van hoogrendementsglas. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar óók voor je portemonnee. Bouwsite Livios zocht uit hoeveel je kan besparen door je oude ramen te vervangen en welke premies je daarvoor kan aanvragen.
  1. De populairste elektrische bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professioneel gebruik
    Jobat

    De populair­ste elektri­sche bedrijfsauto’s op een rij: dit moet je weten over de kosten bij privé en professio­neel gebruik

    Het loon op een fiscaal aantrekkelijke manier spekken gebeurt met extralegale voordelen, zoals maaltijdcheques, een groepsverzekering of een hospitalisatieverzekering. In dat rijtje hoort uiteraard ook de bedrijfswagen thuis. Welke elektrische modellen krijgen daarbij de voorkeur? En hoe zit het precies met de kostenverdeling tussen werkgever en werknemer? Jobat.be biedt een overzicht.
  2. Wesley Deschacht en Snaaskerke boeken cruciale zege op Zwevezele: “Ploeg wordt eindelijk beloond na wekenlang ongelukkig puntenverlies”
    PREMIUM
    Voetbal tweede provinciale B

    Wesley Deschacht en Snaaskerke boeken cruciale zege op Zwevezele: “Ploeg wordt eindelijk beloond na wekenlang ongelukkig puntenver­lies”

    De eerste overwinning voor Wesley Deschacht als coach van SK Snaaskerke is een feit. Na acht matchen op rij zonder overwinning wist de polderclub met een 1-2-zege op het veld van Zwevezele nog eens de volle buit mee naar huis te nemen. Snaaskerke blijft dertiende in het klassement van tweede provinciale B en blijft drie punten voorsprong tellen op Lombardsijde, dat ook won, en vier punten voorsprong op Lichtervelde. Loppem blijft afgezonderd laatste.
  3. Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
    Tweakers

    Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”

    De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven.