De dames van KBC Male staan voor het eerst onder het roer van coach Sybren Sevenhant.
Volledig scherm
De dames van KBC Male staan voor het eerst onder het roer van coach Sybren Sevenhant. © RV

Sybren Sevenhant en KBC Male willen pas veroverde derde plaats verdedigen: “Hoogst haalbare, maar willen ook nog eens stunten”

KrachtbalDe damesploeg van KBC Male startte het nieuwe jaar met een prestigieuze zege tegen Buggenhout. Het team van coach Sybren Sevenhant duikt zo over Buggenhout de top drie binnen en is zo bezig aan een puik seizoen in eerste nationale. KBC Heist komt dit weekend over de vloer aan de Brieversweg.

  1. Adam Bartos (Maaseik) na de winst tegen Menen: “In Gent moet het beter”
    PREMIUM
    Lotto Volley Liga

    Adam Bartos (Maaseik) na de winst tegen Menen: “In Gent moet het beter”

    Greenyard Maaseik heeft zich woensdag niet verslikt in Menen. Al zat er dat na de eerste set wel aan te komen. De Maaslanders waren niet bij de les en daar profiteerde Menen optimaal van. Pas vanaf de derde set kwam Maaseik op toerental. “Net op tijd, hé”, lacht Adam Bartos. “Het was in het begin van de wedstrijd niet goed. Waarom? Omdat we met de verkeerde ingesteldheid gestart zijn. Winnen tegen Roeselare is geen rode loper. Dat was duidelijk.”
  2. Pieter Synquintyn en Groot-Bijgaarden staan verrassend aan de leiding: “Getalenteerde jeugdspelers brachten nieuwe dynamiek in de ploeg”
    PREMIUM
    Handbal Liga 2

    Pieter Synquintyn en Groot-Bijgaarden staan verrassend aan de leiding: “Getalen­teer­de jeugdspe­lers brachten nieuwe dynamiek in de ploeg”

    Groot-Bijgaarden SK staat na achttien speeldagen voor het eerst op kop in Liga 2. Een grote verrassing voor coach Pieter Synquintyn en zijn kompanen, want een jaar geleden vocht zijn ploeg nog tegen de degradatie. Met een weekend rust voor de boeg kan Groot-Bijgaarden SK zeker nog een tijdje genieten van de pas verworven leidersplaats.
  1. Lyra-Lierse speelt zaterdag de topper op het veld van Hades Kiewit: “Wedstrijd met een gouden randje”
    PREMIUM
    voetbal tweede nationale B

    Ly­ra-Lier­se speelt zaterdag de topper op het veld van Hades Kiewit: “Wedstrijd met een gouden randje”

    Lyra-Lierse staat na een 16 op 18 plots in de top vier van tweede nationale B, op vijf punten van de leider en dat is Hades Kiewit. Zaterdag - let op: vervroegd aanvangsuur: 18.30 uur - staat er op het veld van Hades Kiewit dus een heuse topper op het programma, waarin Lyra-Lierse zich helemaal in het zog van Hades kan voetballen. Bij winst beent Lyra-Lierse de leider zo goed als bij.
  2. Kevin Bogemans (Wolvertem Merchtem) volgt trainer Vicky Carleer op voor resterende matchen van seizoen: “Het is ook aan spelersgroep om nu op te staan”
    PREMIUM
    voetbal derde nationale A

    Kevin Bogemans (Wolvertem Merchtem) volgt trainer Vicky Carleer op voor resterende matchen van seizoen: “Het is ook aan spelers­groep om nu op te staan”

    Vrij verrassend nieuws bij fusieclub HO Wolvertem Merchtem. Met nog vijf competitiewedstrijden voor de boeg heeft het bestuur beslist om de samenwerking met trainer Vicky Carleer na een kleine twee seizoenen stop te zetten. Jeugdcoördinator en ex-speler Kevin Bogemans (38) neemt zijn rol over tot het einde van het seizoen.