Steve Lescrauwaet (Knesselare) na de 2-1 tegen Meetjesland: “Dit doelpunt doet geweldig veel deugd”
voetbal tweede provinciale AKnesselare blijft in de middenmoot van de klassering bivakkeren. Dit weekend deed het een schitterende zaak door de punten thuis te houden tegen Meetjesland. Steve Lescrauwaet bekroonde zijn invalbeurt met het winnende doelpunt. Hij weet dat het tegen de ploeg uit Eeklo een dubbeltje op zijn kant was.
“Ik maakte deze zomer de overstap van Evergem Center en keek heel erg uit naar dit seizoen. Een werkongeval zorgde ervoor dat ik de voorbereiding aan mijn neus voorbij zag gaan en terug moest knokken. Ik ben hard blijven werken en net daarom doet dat doelpunt heel erg deugd. Ik denk trouwens dat het een heel belangrijk doelpunt is, want we slaan Meetjesland nu terug tot tien punten.”
“De wedstrijd begon nochtans niet bepaald goed. We slikten een te vermijden doelpunt en hadden zelf wat pech bij de afwerking. Daan Hooreweghe trapte de kans op het openingsdoelpunt op de paal en Jeffrey Berwouts kon niet profiteren van een slechte uitworp van hun doelman. Gelukkig konden we nog voor de rust op gelijke hoogte klimmen. Een mooie inspanning van Dario De Cuyper en Stijn Defruyt zorgde voor de gelijkmaker.”
Kantelmoment
Het kantelmoment in de wedstrijd was voor Lescrauwaet de gemiste strafschop van Meetjesland. “Die strafschop voor Meetjesland leek het kantelmoment in de wedstrijd te worden. Barry Badema pakte zijn tweede geel en met tien tegen elf een achterstand weg werken, leek niet evident. Meetjesland miste die strafschop en dat gaf ons wel een boost. Ik scoorde het winnende doelpunt, maar Jeffrey Berwouts was toch de smaakmaker in onze ploeg. En in de slotfase ranselde Ward Van Cauwenberg nog een harde kopbal uit zijn doel.”
“Volgend weekend wacht ons een heel belangrijke wedstrijd in Ursel en ook de week nadien wordt het tegen VSV Gent een heel belangrijke wedstrijd. Als we de volgende twee wedstrijd winnend afsluiten, zijn we heel goed op weg om ons van het behoud te verzekeren.”
Wedstrijdmentaliteit
Coach Stefaan Van Riel was ook heel blij met de drie punten en noemde vooral een schitterende wedstrijdmentaliteit als basis voor de winst. “Ik vind het knap dat mijn ploeg met tien tegen elf de drie punten op zak stopt. Zeker niet onverdiend, want voor dat doelpunt van Steve kwamen we via Stijn Defruyt en Jeffrey Berwouts in dezelfde fase twee keer dicht bij de 2-1. Na de 2-1 van Lescrauwaet kwam er nog behoorlijk wat druk van Meetjesland. We zaten wat op ons tandvlees en de gelijkmaker was enkele keren dichtbij. Voor onze ploeg is dit een geweldige opsteker en ik zie deze overwinning vooral als een nieuwe stap richting behoud.”
Lees ook: meer provinciaal voetbal
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
“Ik wist op dat moment dat ik ging sterven”: nieuwe docu ‘War Junkies’ vertelt het verhaal van oorlogsjournalisten
Op het Filmfestival van Oostende is ‘War Junkies' in première gedaan. Een driedelige documentairereeks over “de achterkant van de oorlogsjournalistiek", zoals regisseur Jasper Christiaens het omschrijft bij VTM Nieuws. “We zochten naar fotografen, fixers, cameramannen ... Mensen die anders heel weinig aan het woord komen, maar die wel daarheen gaan, hun job doen en hun leven op het spel zetten om ons te laten zien wat daar gebeurt.” Onder hen ook VTM Nieuws-cameraman Stijn De Smet. “Ik vind het handig dat je als cameraman nog een filter hebt", zegt hij. “Je kijkt niet rechtstreeks, maar door een schermpje. Dat is een vorm van afstand creëren.” -
Voetbal tweede nationale B
Julien Pé ziet Pepingen-Halle punt pakken tegen Lille: “Een gelijkspel is een logisch resultaat”
Pepingen-Halle en Lille United hebben dit weekend de punten gedeeld. Als beide ploegen één speelhelft voor hun rekening nemen, is dat een vrij logisch eindverdict. Door het behaalde punt behoudt de thuisploeg haar dertiende plaats in tweede nationale B. Volgend weekend gaat men op bezoek bij leider Hades Kiewit Hasselt. -
Voetbal eerste provinciale
Trainer Geert Persoons boekt eerste zege met Retie: “Hopelijk betekent dit een nieuwe start”
De opluchting in het kamp van KBSK Retie was zondag groot. De fusieclub uit eerste provinciale boekte tegen Marierkerke-Branst een 4-3-overwinning. Na een heel sterke competitiestart was het van midden november geleden dat de Kempenaars nog een driepunter konden optekenen. Voor Geert Persoons, die in het zicht van de winterstop het roer van Andy Van Kets als T1 had overgenomen, was het zijn eerste driepunter. -
-
Rock the office: 15 powertassen voor een sterke entree op het werk
Chic, chiquer, chicst: in 2023 zeggen we onze coronahuispakken definitief vaarwel en gaan we massaal voor een gesofisticeerde look. Een powertas is hét perfecte accessoire om je kantooroutfit naar een hoger niveau te tillen. Elegant in de hand, losjes om de schouder of lief voor je rug? Dat praktisch en trendy wel degelijk samengaan bewijzen deze vijftien toptassen. -
Jobat
Wil je 100 euro netto meer verdienen? Dan moet je op deze bruto loonsverhoging rekenen
Een loonsverhoging ziet er misschien mooi uit op papier, maar kan bij de eerstvolgende loonfiche best tegenvallen. Tussen het bruto- en nettobedrag van je hoger loon zit namelijk een groot verschil. Jobat.be berekent hoeveel opslag je bruto moet vragen om netto 100 euro over te houden. -
LOTTO VOLLEY LEAGUE
Voor Seppe Baetens is de nieuwe coach van Lindemans Aalst geen onbekende: “Christophe Achten is kalm en tactisch ingesteld”
Het bestuur van Lindemans Aalst heeft na het ontslag van Idner Martins niet lang getalmd om een opvolger aan te stellen. De 44-jarige Christophe Achten moet de Ajuinen weer op de rails krijgen. Morgenavond staat hij in Schotte voor het eerst langs de zijlijn voor het belangrijke competitieduel tegen Borgworm. -
voetbal tweede nationale B
Mateo Siebens schiet SK Londerzeel in slotfase naar vierde gelijkspel op een rij: “Manier waarop de goal tot stand kwam, maakt niet uit”
Vierde wedstrijd in het nieuwe jaar voor SK Londerzeel, vierde gelijkspel. Dit keer werd het 2-2 op bezoek bij Berchem Sport. Het was invaller Mateo Siebens die in de slotfase voor een terechte puntendeling zorgde.