Sandy Casieris verlaat FC Lebbeke aan het einde van het seizoen voor Dikkelvenne
Voetbal Derde nationale AGeen Sandy Casieris (46) meer op de bank volgend seizoen bij FC Lebbeke. Volgens sportief manager Gunther Impens was er nochtans een overeenkomst. Maar Casieris koos ervoor om een reeks hoger te werken, in tweede nationale bij Dikkelvenne.
Delen per e-mail
Bij Lebbeke zijn ze ontgoocheld over de beslissing van Sandy Casieris om voor Dikkelvenne te kiezen. “We waren rond met hem naar volgend seizoen toe”, zegt sportief manager Gunther Impens van FC Lebbeke. “Op twee spelers na heeft iedereen bijgetekend, op zijn vraag. Dit vinden we erg jammer en het voelt als een mes in het hart. We waren zeer tevreden over zijn manier van werken en wilden graag de goede resultaten die al werden behaald doortrekken. Jammer genoeg gaan we nu op zoek moeten naar een nieuwe trainer. Of we met Sandy dit seizoen nog zullen uitdoen, dat bekijken we.”
Casieris tekende voor twee seizoenen bij Lebbeke. “De optie voor dat tweede seizoen moest gelicht worden voor 1 februari. En we hebben dat mondeling gedaan”, geeft Impens aan. “Een woord is dus nog weinig waard, zoveel is duidelijk.”
Voor de coach zelf betekent de overgang naar Dikkelvenne een sportieve stap hogerop. “Dat de optie werd gelicht klopt niet helemaal”, zegt Sandy Casieris. “Ik wilde nog een aantal zaken op tafel gooien, waar Lebbeke waarschijnlijk wel aan tegemoet zou komen. Ondertussen kwam Dikkelvenne al voor de derde keer bij me aankloppen. Ik kon noch met mijn hart, noch met mijn verstand kiezen tussen beide clubs. Toch is Dikkelvenne maar een kwartier rijden, Lebbeke meer dan een uur. En is Dikkelvenne weer een stap hoger. Na drie keer zouden ze me nooit meer vragen om er trainer te worden omdat ik hen dan evenveel keer had afgewezen. Deze kans moest ik dus grijpen.”
En dat deed Casieris, hij wil het seizoen in Lebbeke wel nog uitdoen. “Als dat niet meer mag van het bestuur, dan heb ik daar begrip voor. Ik dank hen sowieso voor de kans die ik kreeg, want een paar seizoenen geleden zou ik nooit gedacht hebben ooit bij zo’n club aan de slag te zullen gaan. Er stond in mijn contract een clausule dat ik zou mogen vertrekken. En dat wil ik nu doen, met het grootste respect voor FC Lebbeke.”
Lees ook: meer voetbal uit derde nationale
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Jobs Wat als je niet op pensioen wil gaan? Dit zijn de regels voor werken na 65
Het pensioen van tv-icoon Martine Tanghe gaf een nieuwe impuls aan het debat over werken na 65. Wil je blijven werken hoewel je op pensioenleeftijd bent? Of ben je al met pensioen, maar wil je toch iets bijverdienen? Jobat.be bekeek de regels. -
VELDRIJDEN JUNIOREN Jente Michels ziet nu ook WK voor junioren wegvallen: “Selectie voor WK op de weg proberen afdwingen”
Kost de coronacrisis tweedejaarsjunior Jente Michels (17) drie cyclocrosstitels? We zullen het nooit weten, want de kansen die Michels deze winter in Rosmalen (EK), Meulebeke (BK) en Oostende (WK) had moeten krijgen, keren niet terug. De UCI besliste dat er voor de U19 geen WK veldrijden komt. -
Vrouwenvolleybal Liga A Cristina Moga: “Met de Antwerp Ladies elke kans benutten om ons zo goed mogelijk te verdedigen”
Voor het ‘Interfreight Antwerp Volley Team’ moet het allemaal nog beginnen. Vorige week speelde het team van trainer-coach Cristina Moga weliswaar een bekermatch, maar zaterdag starten de Antwerp Ladies officieel met hun eerste wedstrijd voor de nationale volleybalcompetitie. Vorig weekend stond VDK Gent aan de andere kant van het net. Morgen ontmoeten de beide teams elkaar weer. -
-
Voetbal eerste provinciale/derde provinciale B Birger Longueville ruilt Blankenberge voor derdeprovincialer Male: “Ik heb nog steeds veel ambitie”
Het einde van een tijdperk kondigt zich aan bij eersteprovincialer Sporting Club Blankenberge. Birger Longueville trekt komend seizoen naar Jong Male en zal na zes jaar niet langer dezelfde kleuren verdedigen als zijn broers Gianni en Giovanni. -
Energie Overstappen van energieleverancier is simpel. Waarom laten zoveel mensen dan besparing liggen?
Dat veel gezinnen vandaag onnodig te veel betalen voor hun energiecontract is ondertussen genoegzaam bekend. Energieregulator CREG merkt daarbij dat consumenten het te ingewikkeld vinden om van energieleverancier te veranderen. Mijnenergie.be bekijkt wat u moet weten om een goedkoper contact af te sluiten. -
Sparen Starten met beleggen: zo vindt u goede beleggingsfondsen
Steeds meer beleggers stoppen een deel van hun spaarcenten in beleggingsfondsen. Maar wat als u (nog) niets van de beurs kent? Hoe vindt u de weg naar het juiste beleggingsfonds? Spaargids.be legt uit hoe u veilig kan starten. -
Basketbal Leuven Bears in slotfase onderuit tegen Limburg United: “Match paar keer uit handen gegeven”
De cijfers zijn wat ze zijn: Leuven Bears opent het seizoen met een nul op vijf en dat had de buitenwereld niet verwacht. Toch had het ook anders kunnen lopen. Tegen Limburg United gaf de spelersgroep een gave prestatie weg. Pas op anderhalve seconde van het einde moesten de Bears de zege laten aan United. Leuven verdiende beter dan een 73-75 nederlaag.