Sander Denayer en Diegem Sport hervatten tegen City Pirates: “Het was geen makkelijke periode”
VOETBAL TWEEDE NATIONALE BNa anderhalve maand winter- en coronastop begint tweedenationaler Diegem Sport zaterdagmiddag aan het tweede deel van het seizoen. De Vlaams-Brabanders zijn gastheer voor City Pirates, waarmee ze de tiende plaats delen.
We blikten vooruit met Sander Denayer en vroegen hem hoe Diegem Sport de extra lange pauze verteerd heeft. “Ik denk dat we nog wel weten hoe we tegen een balletje moeten trappen”, reageert de 30-jarige flankspeler lachend. “Ik begrijp de beslissing om de competitie uit te stellen volledig, maar het was geen makkelijke periode. Vooral door de onzekerheid. Het vlotte een hele tijd niet op training. Door afwezigheden en kwaaltjes en ook het feit dat de coach even out was, konden we niet optimaal trainen. De continuïteit ontbrak.”
“Onze oefenwedstrijd tegen FC Eppegem was niet heel goed (1-2-winst, red.). De laatste dagen loopt het wel goed en ook onze vriendschappelijke wedstrijd tegen Hamme mocht er zijn (0-5-zege, red.). Op twee spelers na was iedereen op de dinsdagtraining aanwezig. We gaan er alles aan doen om zaterdag fysiek en mentaal klaar te zijn. Het spreekt voor zich dat we blij zijn dat er opnieuw voor publiek mag gespeeld worden. Het veld oplopen zonder dat de supporters applaudisseren, dat is een grap.”
Gevarenzone
De wedstrijd tegen City Pirates werd omwille van het mosselfeest uitzonderlijk op zaterdag om 15 uur ingepland. Het eetfestijn werd afgelast, maar het tijdstip blijft behouden. “De heenwedstrijd tegen City Pirates eindigde op een 1-1-gelijkspel en was een match met twee gezichten”, aldus Denayer. “Onze eerste helft was sterk. Ik kon ons op voorsprong schieten, maar het was lastig voetballen op hun synthetisch veld en we lieten een aantal kansen onbenut. De Antwerpenaren hebben een solide ploeg en kwamen na de rust verdiend langszij. Uiteindelijk mochten we tevreden zijn met een puntendeling.”
“City Pirates is niet het sterkste team van de reeks, maar van onderschatting is geen sprake. Het is een ploeg met grinta en een aantal jongens heeft goede voetjes. Zoals elke match tegen teams uit de brede middenmoot is dit duel - net als dat van komende week tegen Tongeren - cruciaal. Onze volledige focus zal nodig zijn. We moeten trachten ons samenspel op training ook op het veld te tonen. Het feit dat Yentl Egerickx terug is en op training goeie dingen laat zien, is een meerwaarde in onze strijd tegen het behoud. Ik wil niet somber overkomen, maar we zijn nog niet uit de gevarenzone. In dat opzicht is het belangrijk om de terugronde gepast aan te vatten en meteen punten te pakken”, besluit Denayer, die al sedert 2016 in Diegemse loondienst speelt.
Lees ook: meer voetbal in 2NB
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Wielrennen
David Desmecht wordt vierde in Maleizen: “Aantal ereplaatsen is niet meer te tellen”
Er zijn nog zekerheden in het peloton. Eén daarvan is de aanwezigheid van David Desmecht in de top tien van de uitslagen. De Geraardsbergenaar kwam in Maleizen als vierde over de streep van een kopgroep van … vier. Het is kenmerkend voor Desmecht. Volgend weekend zet hij in Laarne aan in de GP Etienne De Wilde. -
Livios
Kan je nu nog een airco laten plaatsen voor de zomer? Zo zit het met de wachttijden
Wie deze zomer niet wil puffen in een veel te warm huis, kan investeren in een airco of lucht-luchtwarmtepomp. Dat is een effectieve manier om de temperatuur binnenshuis het hele jaar door comfortabel te houden. In de zomer worden de kamers gekoeld en ontvochtigd en tijdens de winter doet de lucht-luchtwarmtepomp dienst als energiezuinige elektrische bijverwarming. Maar hoe zit het met de wachttijden voor die aircotoestellen? Ben je hopeloos te laat als je er nog eentje wil voor de zomer? Bouwsite Livios vroeg het aan Lieven Verstaen van Daikin. -
Gouden Giro
1+1 actie: schrijf je Gouden Giro-ploeg in voor de start van de volgende etappe en krijg er een gratis team bij
Arnaud Démare heeft de dertiende etappe in de Ronde van Italië op zijn naam geschreven. Ook jij kunt in deze Giro het zegegebaar maken door deel te nemen aan de Gouden Giro. Schrijf voor morgen om 13u15 jouw Gouden Giro-ploeg in en krijg er gratis een team bij. -
-
KV Mechelen
Rob Schoofs over vertrek van Wouter Vrancken: “Groot verlies voor Malinwa”
Na vier jaar komt het droomhuwelijk ten einde. Wouter Vrancken zwaait vanavond af als coach van KV Mechelen. “Malinwa zonder Vrancken: dat wordt raar”, zegt Rob Schoofs. -
Futsal eerste nationale
Amar Zouggaghi met FT Antwerpen naar finale play-offs: “Kwalificatie tegen Châtelet is ruim verdiend”
Vanaf vrijdag staan FT Antwerpen en Halle-Gooik tegenover elkaar in de finale van de play-offs. De Sinjoren leken op papier een zware kluif te hebben aan Châtelet, maar uiteindelijk konden zij in twee wedstrijden afrekenen met de Henegouwers. Na de 5-6-winst in Châtelet volgde dit weekend een duidelijke 7-1-overwinning in eigen huis. -
Voetbal
Dankzij Drongen wordt Heikant Zele eersteprovincialer en White Boys St-Niklaas een tweedeprovincialer
KVE Drongen promoveert naar het nationale voetbal. Wat betekent dat ook Heikant Zele en White Boys St-Niklaas zondagavond mochten vieren. Heikant wordt de zestiende ploeg in eerste provinciale, White Boys stijgt naar tweede. -
Tweakers
Gemiddelde Belg ontvangt 1.600 euro netto vakantiegeld: deze toptv's passen binnen dit budget
Honderdduizenden werknemers krijgen rond deze periode een deugddoende som aan vakantiegeld. Ben je niet zo’n vakantieganger en wil je liever investeren in een gloednieuwe tv voor thuis? Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers geeft zijn top 3 van toestellen mee die je met je vakantiegeld kan betalen.