Rob Schoofs (KVM) na gelijkspel tegen Zulte Waregem: “We kunnen onszelf weinig verwijten”
Voetbal 1AGeen vijfde zege op rij voor KV Mechelen. Tegen Zulte Waregem bleef het zaterdagavond steken op een 2-2-gelijkspel na een dolle beginfase. “We verdienden de overwinning en kunnen onszelf weinig verwijten”, vertelde aanvoerder Rob Schoofs (27).
Het ging snel Achter de Kazerne. Vier goals in het openingskwartier, alsjeblieft. KV Mechelen had na amper zeven minuten al een 2-0-voorsprong te pakken. Vooral het tweede Mechelse doelpunt zal bijblijven. KV Mechelen verschalkte Zulte Waregem met een atypische hoekschop. Terwijl de bezoekers hun posities nog innamen, gaf Schoofs de bal snel naar Mrabti, die Walsh liet scoren. “De Bock kwam naar mij om te vragen of alles oké was, want hij had me net tegen de cornervlag geduwd”, vertelde Schoofs met een brede grijns. “Daardoor was er ruimte in zijn rug. Kerim stond alleen en ik kon snel spelen. We hebben weinig grote spelers, zoals zij wel hebben met bijvoorbeeld Gano en Seck. Hoekschoppen zijn voor ons dus wat moeilijk. Dan moesten we hen maar op deze manier verschalken, hé.”
Enig minpunt: Malinwa gaf zijn bonus ook snel weg. Zulte Waregem legde in minuut zestien de uiteindelijk 2-2-eindstand vast. Schoofs: “We incasseerden die twee tegengoals te snel. Telkens op hoekschop, ja. Zij hadden meer lengte. We hadden genoeg kansen om het af te maken, maar lieten na om nog te scoren. In de tweede helft hadden we het ook moeilijker om Essevee uit verband te spelen.”
99 goals voor De Camargo
Igor de Camargo (38) mocht in het slot invallen. Het was pas de tweede wedstrijd dit seizoen waarin hij in actie kwam. “Hoe ik me voel bij die invalbeurt? (stilte) Ik moet even nadenken. Iedereen weet dat ik al lang wachtte om mijn kans te krijgen. In vijf minuten is het moeilijk om iets te doen. Jammer dat ik geen bal heb gekregen om af te werken.” De Camargo zit aan 99 doelpunten in eerste klasse. De jacht op zijn honderdste gaat verder. “Die komt nog”, grijnsde de Braziliaanse Belg.
Toen De Camargo inviel, werd hij fel toegejuicht door het Mechelse publiek. “Iedereen weet dat ik mezelf voor honderd procent geef. Ik wil altijd op het veld staan. Het doet deugd dat de fans me zo toejuichten. Dat wil zeggen dat ik het toch al goed heb gedaan hier. En dat wil ik nog altijd doen, maar dat hangt niet van mij af."
Meer lezen: voetbal in 1A
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Maxime Annys (Wellen): “We pakken goede resultaten met de jongste kern van de reeks”
Na het vertrek van de 31-jarige Edwin Wang (Belisia) begin deze week, zakte de gemiddelde leeftijd bij KVK Wellen nog een beetje. En zeggen, dat geelblauw het al met de jongste kern van de reeks doet. Coach Maxime Annys maalt er alleszins niet om. “Ik vind de formule waarmee wij hier bij Wellen werken, nog altijd eentje waar ik vol achter sta. Met een goede mix van ervaring en jeugd, kan je best resultaat nastreven.” -
TV
“Ik hoef jouw f*cking excuses niet te horen”: trailer tweede seizoen ‘Hacked’ gelost
Goed nieuws voor de fans van de bekroonde jongerenreeks ‘Hacked’, want het tweede seizoen is in aantocht. In de eerste tien afleveringen maakte de kijker kennis met de drie hechte vrienden Nilou (Alicia Andries), Malick (Misha van der Werf) en Adanne (Helena Tengan), die gechanteerd en geteisterd werden door een genadeloze hacker. Maar nu is het tijd voor de andere kant van het verhaal. De fans komen eindelijk wat meer te weten over de hacker zélf. -
Nassim Saidi sleept met KVK Tienen een gelijkspel uit de brand tegen subtopper Heist: “Foutjes kosten ons de drie punten”
Geen eerste winst in het nieuwe jaar voor KVK Tienen vrijdagavond, daarvoor toonde tegenstander Heist zich net iets te taai en matuur. En toch had het ook anders kunnen aflopen dan een 2-2-puntendeling, want in een aangename tweede helft gingen beide teams voluit voor de winst. -
-
Independer
Skivakantie: hier zijn winterbanden (en sneeuwkettingen) verplicht
Heel wat Belgen gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar ben je in orde met je winterbanden in de landen waar ze verplicht zijn? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Independer.be geeft een handig overzicht. -
Handbal eerste nationale
Kevin Jacobs opnieuw aan het roer bij HC Sasja na interlandbreak: “Veel opgestoken op het WK”
HC Sasja moest het enkele weken zonder T1 stellen. Kevin Jacobs ging als hulptrainer mee met de Red Wolves naar het WK handbal in Zweden en Polen. De oefenmeester meldde zich eind januari opnieuw aan bij de eerstenationaler. Hij boekte meteen een belangrijke 28-29-zege op het terrein van Izegem en zo neemt Sasja een stevige optie op de tweede plaats in de reguliere competitie, die over twee speeldagen eindigt. Houthalen komt dit weekend op bezoek in Sporthal Sorghvliedt. -
Oostende
Sieben Dewaele beseft waar KV Oostende aan toe is: “Winnen op Zulte-Waregem is een must”
KV Oostende laat na de nederlaag tegen Anderlecht een 1 op 24 punten optekenen. Ronduit dramatisch. Toch is de strijd nog niet gestreden. Sieben Dewaerle, die z'n ex-team in de ogen keek, weet dat er maar één ding te doen staat. “Winnen van Zulte-Waregem is een must.” -
Rupel Boom ziet zege tegen Knokke door vingers glippen in slotseconden (1-1): “De zoveelste ontgoocheling”
Rupel Boom kon de zege ruiken tegen Knokke, maar in de absolute slotfase ging het alsnog mis. Jason Bourdouxhe bracht de thuisploeg vlak voor rust op een verdiende voorsprong, maar op een hoekschop, diep in blessuretijd, kopte Vanraefelghem alsnog de gelijkmaker tegen de touwen, 1-1 was de eindstand. Een nieuwe mokerslag voor de groep van Kevin Nicaise.
1 reactie
Resterende karakters 500
Log in en reageerVersteeven Domin