Nihad Mujakic en Waasland-Beveren willen zich herpakken: “Het moet beter in Virton”
Voetbal 1BWaasland-Beveren deed afgelopen weekend geen goeie zaak in de strijd om promotie in 1B. Door de 0-2-nederlaag tegen Moeskroen zag het leider Westerlo maar liefst tien punten uitlopen. De enige troost? Geen van de dichtste concurrenten kon winnen en dus staan de Waaslanders nog steeds op de tweede plaats die recht geeft op barrages. Nihad Mujakic, die -afgezien van zijn penalty-overtreding tegen Moeskroen- al een goeie indruk naliet, wil vooral vooruit kijken.
De nederlaag tegen Moeskroen was er inderdaad geen waar veel spelers van Waasland-Beveren graag stil bij blijven staan. Zeker niet door de progressie die er de voorbije weken leek te zijn.
“We waren inderdaad aan het opbouwen. Het was goed tegen Westerlo. De vorm van de dag heeft er ook veel mee te maken. Altijd top zijn, kan ook niet. Soms zit het eens een dag tegen. Uiteraard was die nederlaag tegen Moeskroen enorm teleurstellend. Zeker als je onze eerste vijftien minuten bekijkt. We hadden toen de controle over de wedstrijd en dus zat er meer in. Ik denk dat niemand weet wat er daarna precies gebeurde. We waren plots enorm slecht. We wisten dat ze op de counter zouden loeren en toch stonden we hen dat toe. Door domme fouten te maken en veel balverlies te lijden, was er veel te veel ruimte voor hun tegenaanvallen. Vooral jongens als Ribeiro konden daarvan profiteren. We waren nochtans gewaarschuwd. Pas op, iedereen kan balverlies lijden, maar je moet dan wel meteen knokken om die bal terug te winnen. We moeten vooral hard werken en het in Virton beter zien te doen.”
Penaltyfout
Een penalty-overtreding zoals tegen Moeskroen is dan uit den boze. Al vond Mujakic het oordeel van de scheidsrechter eerder streng. “Er was contact, maar ik had het idee dat hij meer mij raakte, dan dat ik hém raakte. Er was natuurlijk wat lawaai bij en wanneer twee spelers neergaan in de zestien, heb je kans dat de scheids gaat fluiten. Hij moet iets doen. Het had wel een grote impact op onze wedstrijd, dat is jammer. Bij een 0-1-achterstand moest de coach ook wisselen en offensieve jongens brengen. Daardoor gaven we achterin nog meer ruimte weg en zo kwam die 0-2 tot stand. Dat is normaal wanneer je nog een resultaat wil halen. Jammer genoeg lukte het niet tegen Moeskroen.”
Lees ook: meer voetbal 1B
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMvoetbal jupiler pro league
Hugo Cuypers dankt eerste hattrick aan ploegmaats bij AA Gent: “Ik had die penalty anders aan Gift gegeven”
-
vtwonen
Gebruik kattenbakkorrels en koffieprut: met deze tips vermijd je een stinkende vuilnisbak in de keuken
Het is misschien wel één van de minst favoriete spullen in huis: de vuilnisbak. Vaak een doorn in het oog, maar wel essentieel en onmisbaar in de keuken. Nog vervelender wordt het als de vuilnisbak gaat stinken. De inhoud is al geen pretje, maar al helemaal niet als de geur zich door huis verspreidt… bah! Dit kun je doen tegen een stinkende vuilnisbak volgens vtwonen.be. -
PREMIUMVoetbal Jupiler Pro League
Charles Vanhoutte (Cercle Brugge) na zege tegen Westerlo klaar voor stap hogerop: “Hopelijk snel duidelijkheid”
Een topseizoen werd door Cercle Brugge zaterdag in stijl afgesloten, met een driepunter tegen Westerlo. Het groen-zwarte publiek feestte alsof hun Vereniging zopas een Europees ticket had afgedwongen, wat volgend seizoen ongetwijfeld de stille ambitie zal worden. Want sinds de terugkeer in eerste klasse vijf jaar geleden doet Cercle Brugge het elk seizoen beter.Brugge -
-
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
-
PREMIUMvoetbal jupiler pro league1
Het afscheidsinterview van Lucas Bijker bij KV Mechelen: “Toen ik op de tribune zat tijdens de bekerfinale, brak er iets”
“Ik ben Messi niet, maar heb me altijd gewaardeerd gevoeld.” Na vijf jaar en 115 matchen verlaat Lucas Bijker (30) KV Mechelen. Een afscheidsinterview met de Nederlandse sfeermaker. “Ik ben ervan overtuigd dat ik Malinwa nog iets had kunnen bijbrengen.” -
PREMIUMHandbal
Roel Valkenborgh (Bocholt): “Een droomafscheid met de triple”
Er vloeiden tranen bij het afscheid van icoon Roel Valkenborgh in de laatste wedstrijd tegen Hubo Handbal, waarbij Sezoens Bocholt de prijzenkast kon aanvullen met de triple. Limburg boven dit seizoen in het handbal, want bij de vrouwen pakte Sint-Truiden tegen Eupen na de beker ook de titel. -
PREMIUMFutsal eerste nationale
Ayman Achbari kent opmerkelijk debuut bij FT Antwerpen: “Nooit gedacht dat ik mijn eerste basisplaats zou afdwingen in de finale van de play-offs”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer