Maxime Janssens en Grimbergen konden nog niet winnen: “Het gaat echter zeker niet slecht”
Eersteprovincialer Grimbergen pakte zondagnamiddag nog maar haar eerste punt van het seizoen. In eigen huis tegen Melsbroek raakte het niet verder dan een 0-0-gelijkspel. Kapitein Maxime Janssens blikt terug op de povere start van Grimbergen.
Delen per e-mail
“Het was een moeilijke wedstrijd met veel duels”, luidt de analyse van Maxime Janssens na de wedstrijd tegen Melsbroek. “Het was geen mooie match om naar te kijken. Er vielen heel weinig kansen te noteren, behalve op het einde enkele kansjes voor Melsbroek. Aan onze kant stond het blok goed compact. We hebben weinig weggegeven, maar aanvallend was het niet genoeg.”
“We moeten nog onze automatismen vinden om er voetballend uit te komen en de bal iets langer in de ploeg houden. In balverlies zitten we goed, maar in balbezit is er dus nog werk.”
Met een één op twaalf kan Grimbergen niet tevreden zijn over de start van het seizoen. “Als je naar de punten kijkt, kan je inderdaad denken dat het slecht gaat, maar dat is niet het geval. We verdienden in de vorige wedstrijden altijd meer.”
Aanpassing
Janssens blijft positief. “Het vertrouwen zit goed. Ik denk dat iedereen op de eerste overwinning wacht zodat we echt gelanceerd zijn. Ook persoonlijk gaat het goed. Het vergt wel een aanpassing ten opzichte van vorig jaar omdat deze ploeg andere kwaliteiten heeft dan die van vorig seizoen. Ik raak veel minder de bal, maar het is dan aan mij om de beperkte baltoetsen zo goed mogelijk te gebruiken en bepalend te zijn.”
“Defensief staan we sterker dan vorig seizoen. Het blok staat beter en zo geven we minder kansen weg. Zoals gezegd moeten we gewoon nog werken aan automatismen in balbezit.”
Wedstrijd per wedstrijd
“Wat de ambities zijn dit seizoen? We gaan eerlijk gezegd elke wedstrijd moeten knokken om de punten te pakken. Het wordt dus wedstrijd per wedstrijd nemen en dan zien waar we uitkomen.”
Wedstrijd per wedstrijd bekijken kan tegenwoordig heel letterlijk genomen worden. “Het is met Covid-19 inderdaad een bizarre situatie. We weten nooit of we de zondag gaan kunnen spelen. Het is altijd afwachten. Momenteel is het zelfs afwachten of ze alles stil gaan leggen of niet. Ik hoop uiteraard van niet”, besluit Janssens.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
voetbal vierde provinciale B
Koen Vande Walle (VC Wingene): “Samen de pandemie bestrijden, is meer dan logisch”
De kogel is eindelijk door de kerk: het amateurvoetbal wordt definitief stopgezet. Voor de meeste provinciale clubs is de onzekerheid over een al of niet heropstart nu definitief van de baan zodat alle pijlen op volgend seizoen gericht kunnen worden. Ook bij vierdeprovincialer VC Wingene vindt men de genomen beslissing meer dan logisch. -
Basketbal eerste landelijke
Tom Vrijders vervangt Toon Labbeke bij Asse-Ternat
Nu de basketbalploegen geen competitiewedstrijden meer op het programma staan hebben, kunnen ze werk maken van volgend seizoen. Bij Asse-Ternat neemt dat al vrij concrete vormen aan. Coach Toon Labbeke verlaat de fusieclub na jarenlange dienst. De zoektocht naar een opvolger heeft niet lang geduurd. Tom Vrijders neemt deze zomer het roer over. -
voetbal tweede nationale A
Geert Gevaert (SC Dikkelvenne) over stopzetting seizoen: “Enige juiste en logische beslissing”
Geen amateurvoetbal meer dit seizoen. De voetbalbond hakte de knoop definitief door. Iedereen met een beetje gezond verstand zag deze beslissing aankomen. Zo ook Geert Gevaert, voorzitter van KSC Dikkelvenne. Toch zijn er nog heel wat onduidelijkheden. -
-
VOETBAL TWEEDE PROVINCIALE A
Steve Stellamans (KSV Jabbeke) reageert op stopzetting competitie: “Eindelijk duidelijkheid”
De kogel is door de kerk. Er wordt dit seizoen niet meer gevoetbald in de amateurreeksen. Het bestuur van tweedeprovincialer KSV Jabbeke zat intussen niet stil en zag zowel de technische staf als de voltallige kern bijtekenen voor volgend seizoen. -
Hoeveel kost het om onder nul te gaan?
-
Multimedia
Op zoek naar een nieuwe laptop? Dit zijn onze aanraders
Een nieuwe laptop is voor de meeste mensen een stevige investering. Je gaat dus best op zoek naar een toestel dat uitstekende reviews krijgt en al bij meerdere gebruikers in de smaak viel. Onze techredacteur dook in het aanbod en tipt de beste toestellen van het moment. -
Voetbal Eerste klasse B
Aanwinst Ange-Freddy Plumain (KVC Westerlo) scoort meteen bij zijn debuut: “Verrast door het niveau van de match tegen Seraing”
KVC Westerlo wist zich zondagmiddag naar de tweede plaats in 1B te knokken na een spectaculaire 4-3-thuiszege tegen concurrent RFC Seraing. Met Ange-Freddy Plumain en Léo Seydoux dropte coach Bob Peeters twee van de drie aanwinsten in de basiself en die lieten zich meteen opmerken.