Mats Marnef debuteert in de basis bij Kontich met 0-7-monsterzege: “Goal maakt het plaatje compleet”
voetbal eerste provincialeVan een droomdebuut gesproken. Mats Marnef bekroonde zijn allereerste basisplaats bij Kontich niet alleen met een monsterzege (0-7) op het veld van Zoersel. De 21-jarige rechtsachter pikte zaterdag ook meteen zijn doelpuntje mee.
Het eerste gevaar van de avond kwam nochtans van de thuisploeg. “Door een foutje van mij belandde de bal bij een speler van Zoersel, maar gelukkig bracht de lat redding”, vertelt Marnef, die afgelopen zomer overkwam van Rupel Boom. “Daar kwamen we dus goed weg. Zeker omdat we uit de tegenaanval ook nog eens de 0-1 konden maken.”
Meteen het sein voor een pot eenrichtingsvoetbal. “Na die openingstreffer namen we de match in handen, waardoor Zoersel er nauwelijks nog aan te pas kwam. We waren volledig baas en kwamen eigenlijk op geen enkel moment nog in de problemen. Bij de rust stond het bijvoorbeeld al 0-3.”
Toch haalde Kontich na de pauze de voet niet van het gaspedaal. “We zijn blijven doordrukken, terwijl bij Zoersel de kopjes naar beneden gingen en dan krijg je zo’n uitslag. Dat is trouwens ook goed voor het vertrouwen na de toch wel lange winterstop”, reageert Marnef. “Met de komst van Berg en Dal (het nummer drie uit de stand dat één punt minder telt dan Kontich, red.) staat komend weekend tenslotte een heel belangrijke match op het programma, want het is echt wel de bedoeling om tot op het einde mee te doen voor de prijzen. Of dat zal lukken, zal nog moeten blijken, maar de honger is in elk geval bijzonder groot.”
Perfecte avond
Ook bij Marnef smaakt de eerste basisplaats duidelijk naar meer. “Door een aantal schorsingen kreeg ik nu mijn kans, maar ik besef dat de plaatsen heel duur zijn. Al hoop ik natuurlijk dat het niet bij die ene keer blijft en daar ga ik ook alles aan doen door keihard te blijven werken. Ik ben in elk geval best tevreden over mijn debuut in de basis. Dat ik ook nog een goaltje kon meepikken, maakt het helemaal compleet”, besluit Marnef. “Bovendien was de groep duidelijk heel blij voor mij, waardoor het een perfecte avond was voor mij.”
Meer lezen: provinciaal voetbal in Antwerpen
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMLotto Volley League
BOUW OF BRANDWEER? Nieuwe ploeg en ander leven voor Seppe Baetens (Lindemans Aalst): “Borgworm goed jaar bezorgen”
-
PREMIUMvoetbal tweede nationale
Glenn Ernens (Belisia) na de 2-0-winst tegen Oostkamp: “Al bij al een vrij gemakkelijke zege”
In de eindronde voor een bijkomende stijger diende Belisia het op te nemen tegen Oostkamp. Bij de thuisploeg mocht Glenn Ernens, na een afwezigheid van een drietal maanden, zijn wederoptreden maken. “Voor onze tegenstrever bleek dit duidelijk een wedstrijd te veel. Goed om zelf weer mijn opwachting te maken en wedstrijdritme op te doen. Zondag tegen Jong Cercle B zal er uit een ander vaatje moeten getapt worden”, aldus de middenvelder. -
PREMIUMvoetbal eindronde tweede nationale
Thomas Wils degradeert met moegestreden Turnhout: “Het vat was duidelijk af”
Nadat het vorig jaar nog via de eindronde promoveerde, verging het Turnhout dit keer heel wat minder in de nacompetitie. Thomas Wils en co verloren kansloos van Wetteren en zakken zo na amper één seizoen terug naar derde nationale. -
-
FILM
STREAMINGTIP. ‘Love to Love You, Donna Summer’: intiem portret van discokoningin
-
PREMIUMvoetbal tweede nationale
Aalst-coach Carl De Geyseleer na uitschakeling in de eindronde: “We waren voorin niet scherp genoeg”
Opnieuw geen promotie voor Eendracht Aalst. De Ajuinen werden in de eindronde van tweede nationale meteen uitgeschakeld door Hades Hasselt. Aalst diste nochtans dominant voetbal op, maar vond geen gaatje in de Limburgse defensie. De bezoekers speculeerden met succes op de strafschoppen. Ze zetten vijf penalty’s om. Uitgerekend de door de supporters verkozen ‘man van het seizoen’, Jilke De Coninck, zag zijn strafschop gestopt door doelman Claes. -
Mijntelco
Je telecom en energie-/bankzaken in één contract combineren: kom je dan voordeliger uit? Wij maakten de berekening
Dat telecompakketten in verschillende vormen en maten bestaan, hoeven we jou vast niet meer uit te leggen. Wat je misschien nog niet wist, is dat sommige providers je ook de mogelijkheid bieden hun aanbod te combineren met een energiecontract of bancaire diensten. In ruil krijg je een korting op je maandelijkse factuur. Is combineren de moeite of niet? Mijntelco.be zocht het uit. -
Spaargids.be
Deze ziekenfondsen betalen zelfs je zonnebril op sterkte terug