Masis Voskanian en Winkel Sport gaan met 0-3 onderuit tegen Rupel Boom: “Andermaal maakten we onze kansen niet af”
Voetbal eerste nationaleEen vierde thuisnederlaag dit seizoen voor eerstenationaler Winkel Sport, dat zaterdagavond thuis tegen het in de gevarenzone verkerende Rupel Boom met 0-3-cijfers het onderspit moest delven. In de stand staan de jongens van coach Jeffry Verhoeven nu op de twaalfde plaats met twintig punten.
De 32-jarige ervaren Masis Voskanian is aan zijn zevende seizoen op Ter Schueren bezig. De middenvelder relativeerde alvast de zware verliescijfers. “In de eerste helft waren we dominant en hadden we voldoende kansen om op voorsprong te komen. Maar andermaal maakten we onze kansen niet af en dat is al een tijdje toch ons pijnpunt. Rupel Boom kwam nauwelijks in het verhaal voor, maar kort voor de rust kwamen ze toch met het nodige geluk op voorsprong toen een schot via een verdediger afweek in doel. Met een achterstand gingen we vol goede moed in de tweede helft van start, maar in nauwelijks tien minuten tijd scoorde onze tegenstander nog twee keer. 0-3 na 55 minuten! Drie kansen leverden drie goals op. De match was gespeeld, want we vinden al zo moeilijk de weg naar de netten. Dat laatste halfuur was dus volledig overbodig, zodat we met lege handen achterbleven tegen een tegenstander tegen wie we zeker de drie punten konden pakken.”
Prima start uitgewist
“Dit seizoen waren we gelukkig met schitterende uitslagen uit de startblokken geschoven. We stonden zelfs eventjes op kop van het klassement in eerste nationale en dat was toch voor Winkel Sport een fantastisch hoogtepunt. Maar goed, we wisten dat er een terugval zou komen en in oktober kregen we dan ook enkele toppers te bekampen. Uiteraard hadden we gehoopt om ons in november te kunnen herpakken, maar het bleef bij twee zeges in vijf wedstrijden. In de stand moesten we dus wat terrein prijsgeven, maar toch staan we nog altijd mooi in de middenmoot van het klassement.”
Rust bewaren
“We mogen dus zeker niet paniekerig gaan doen, want we staan er nog altijd goed voor. De laatste weken hebben we ook met heel wat blessures te kampen, maar dat willen we zeker niet als excuus voor onze mindere resultaten inroepen. Het seizoen is echter nog heel lang, zodat we de rust moeten bewaren. Alles komt goed en hopelijk kunnen we volgende week in de uitmatch tegen Antwerp B weer punten aan ons conto toevoegen.”
Lees ook: voetbal in eerste nationale
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Baanwielrennen U19
Julie Nicolaes staat voor haar eerste piste-EK bij de elite: “Ik wil vooral leren. Of zoals ik altijd zeg: stelen met mijn ogen”
Julie Nicolaes is één van de Belgische vrouwen die volgende week woensdag van start gaat op het EK baanwielrennen in Zwitserland. De Maasmechelse komt op de piste in Grenchen in actie in het sprintnummer. “Verrast met mijn selectie? Een beetje wel, want ik ben pas aan mijn eerste jaar bij de elite bezig. Knap dat de federatie mij deze kans geeft. Ik trek met veel goesting en grote nieuwsgierigheid naar het EK”, vertelt Nicolaes. -
TV
STREAMINGTIPS. Fan van ‘The Last of Us’? Met deze zes titels bent u klaar voor de grote zombie-apocalyps
Het tv-jaar heeft z’n schrikwekkende start niet gemist dankzij de populaire tv-adaptatie van ‘The Last of Us’ op Streamz. De HBO-reeks met Pedro Pascal in de hoofdrol schetst een geloofwaardig beeld van hoe schimmels in combinatie met de opwarming van de aarde de mensheid kunnen infecteren en zo een zombie-pandemie kunnen inluiden. De reeks doet de honger naar meer realistische zombiefilms en -reeksen met een apocalyptisch kantje alleen maar toenemen. En met deze zes alternatieven is die week wachten op een nieuwe aflevering van ‘The Last of Us’ zo om(bie). -
Het regenweer trotseren? Dat doe je zonder zorgen met deze 15 waterproof én trendy handtassen
Het weer in België is zo grillig dat een regenbui altijd om de hoek loert. Toch hoeft die onvoorspelbaarheid geen domper op de feestvreugde te zijn om jouw mooiste handtas uit de kast te halen. Al kan je natuurlijk ook op safe spelen met deze trendy waterproof handtassen én rugzakken. Beter die waterkringen voorkomen dan genezen, toch? -
-
Baanwielrennen nieuwelingen
Matti Louagie na zilver in BK ploegkoers met Witse Bertels: “Eén punt te weinig, maar ambitie om podium te halen maakten we waar”
Ei zo na veroverde Matti Louagie (15) met Witse Bertels bij de nieuwelingen de Belgische ploegkoerstitel. Het duo versierde in de tweede wedstrijdhelft een winstronde en verloor pas in de eindspurt om dubbele punten de gouden medaille. -
Gouden Cross
1+1 actie: schrijf voor de start van het WK veldrijden een Gouden Cross-ploeg in en krijg er een gratis team bij
Komend weekend vindt de apotheose van het veldritseizoen plaats. In het Nederlandse Hoogerheide strijden de renners om de felbegeerde regenboogtrui. Met de Gouden Cross kan je jouw eigen droomploeg samenstellen en zo prachtige prijzen scoren. Schrijf je voor de start van de wedstrijd bij de beloften (zaterdag 4 februari om 13 uur, red.) een ploeg in, krijg je er zelfs een gratis team bij. -
Voetbal eerste nationale
Ninove-sluitstuk Naim Van Attenhoven heeft op zijn verjaardag droomtransfer naar Valenciennes beet: “Heel blij dat deze deal rond is geraakt”
Het Ninoofse sluitstuk Naim Van Attenhoven heeft zichzelf een mooi verjaardagscadeau bezorgd. Precies op de dag dat de talentvolle doelman twintig werd, ondertekende Van Attenhoven een profcontract van anderhalf jaar bij de Franse tweedeklasser Valenciennes. Zijn club Ninove vangt nog een transfersom voor zijn speler, maar het exacte bedrag is niet bekendgemaakt. Zijn ex-clubs Anderlecht en Charleroi bedongen op hun beurt een doorverkooppercentage van vijf procent. -
tennis
Twee thuisoverwinningen op het dubbeltoernooi van Happy Waregem Tennis & Padel
De dubbeltoernooien in de winterperiode blijven goed scoren en vorige zondag was men in Happy Waregem Tennis & Padel aan de finaledag toe. Twaalf reeksen vonden er plaats, want enkel dubbel gemengd 9 punten werd afgevoerd wegens een te matige belangstelling.