Lucas Chantrain (midden) maakte elf jaar deel uit van de jeugdopleiding van KRC Genk maar hoopt nu door te breken bij KVK Tienen.
Volledig scherm
Lucas Chantrain (midden) maakte elf jaar deel uit van de jeugdopleiding van KRC Genk maar hoopt nu door te breken bij KVK Tienen. © Lucas Laermans / RV

Lucas Chantrain debuteert sterk bij KVK Tienen dat zespuntenmatch verliest op Francs Borains: “Zege had kers op de taart geweest”

voetbal eerste nationaleEen zespuntenmatch verliezen is nooit goed nieuws en dus ook niet voor KVK Tienen, dat met de kleinste cijfers onderuit ging tegen een stug Francs Borains. Vooral de afgekeurde goal van Meeus zorgde voor een wrange nasmaak, al was er ook wel een positieve noot met het geslaagde debuut van de 17-jarige Lucas Chantrain.