Joren Dehond en Tempo Overijse krijgen Erpe-Mere United over de vloer: “We zijn zeker aan onze fans verplicht om opnieuw goede prestatie neer te zetten”
voetbal derde nationale ADerdenationaler Tempo Overijse ontvangt zaterdag met een zes op zes in de achterzak Erpe-Mere United, dat dan weer aan een nul op zes zit. In de heenronde trokken de Overijsenaren met 2-1 aan het kortste eind. Lukt het dit weekend wel?
Vorig weekend (1-2) won Overijse net zoals in de heenronde (1-0) nipt van Jong Lede. “Moeilijke ploeg? Nee, op het kleine en slecht bespeelbare veld was het moeilijk om aan kansen te komen”, stelt Joren Dehond. “In de eerste helft waren we veel beter, maar konden we slechts één keer scoren.”
“In de tweede helft kwamen zij meer opzetten met lange ballen naar hun twee spitsen. Na een corner kregen we de bal niet weg en kregen we ongelukkig een doelpunt tegen. Ik kon gelukkig snel de winnende treffer maken.”
“We wisten op voorhand dat we geen goed voetbal moesten brengen, maar dat de drie punten sowieso het belangrijkste waren tegen de laatste in de stand. Dat enkele ploegen rondom ons punten laten liggen, is bovendien mooi meegenomen.”
Blijven drukzetten
“Zaterdag hebben we weer een belangrijke match tegen Erpe-Mere, een rechtstreekse concurrent. We staan nu op drie punten van nummer drie Torhout, dus ik hoop dat we kunnen blijven drukzetten op hen zodat de derde plaats nog binnen bereik blijft.”
“Wat ik nog weet van de nederlaag in de heenronde? Dat het veld daar nog kleiner en slechter was dan dat van afgelopen zondag, wat sowieso in ons nadeel is. Afgezien daarvan is Erpe-Mere een goede ploeg, dus het zal niet eenvoudig zijn om thuis te winnen.”
“Ik verwacht geen gesloten wedstrijd. Wij gaan zeker vol voor de zege gaan. Revanchegevoelens? Niet echt, maar we zijn zeker aan onze fans verplicht om opnieuw een goede prestatie neer te zetten.”
Mijn aantal assists hebben na Nieuwjaar de dubbele cijfers bereikt en dat stelt mij ook tevreden
“Of jullie opnieuw een doelpunt van mij mogen verwachten? Qua statistieken draai ik sowieso een goed seizoen. Mijn aantal assists hebben na Nieuwjaar de dubbele cijfers bereikt en dat stelt mij ook tevreden. Als ik daarmee de ploeg vooruit kan helpen, hoef ik niet per se op het scorebord te staan.”
“Bovendien hebben we met Delorge en Cocchiere ook twee spelers die dit jaar vlot de weg naar doel vinden, dus daar maak ik mij geen zorgen om. Natuurlijk zal ik niet nalaten om, zoals tegen Jong Lede, zelf een goaltje mee te pikken”, besluit Dehond.
Lees ook: meer voetbal in 3NA
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMvoetbal derde nationale B
Schoonbeek -Beverst vindt in Marco Pauls een nieuwe teammanager: “Ik kijk uit naar deze nieuwe uitdaging en wil ook het gras weer ruiken””
Schoonbeek-Beverst heeft de vacature voor de afscheidnemende T1 Yves Beckers helemaal ingevuld. De nieuwe hoofdcoach wordt Bert Vosters, nu nog aan de slag bij Pelt en tegenstrever zaterdagavond. Hij wordt verenigd met Marco Pauls, die bij groen-wit de taak van teammanager op zich zal nemen. -
Mijntelco
Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?
Als het van het BIPT afhangt, kunnen we straks kiezen welke modem we nemen wanneer we een nieuw internetabonnement afsluiten. De Belgische telecomregulator kondigde daar eind vorig jaar een ontwerpbesluit voor aan. Het zou betekenen dat je als klant niet langer verplicht bent om de modem van je internetprovider te gebruiken, maar je eigen apparaat kan aansluiten op het netwerk. Mijntelco.be zoekt uit of dat een goede verandering zou zijn. -
Gouden Formule 19
Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen. -
-
PREMIUMVrouwenvolleybal Liga A
Kaat Cos (Asterix Avo): “Ik had nog wat recht te zetten na mijn vorige invalbeurt tegen Gent”
Wordt de wedstrijd tussen VDK Gent en Asterix Avo een voorbode van de finales van de Champions Play-offs bij de vrouwen? Dat is helemaal nog niet zeker. Want Oudegem ontvangt zondag de Gentse ploeg en bij winst komt alles weer dichter bij elkaar en wordt het team van coach Callens de derde ernstige kandidaat om de eindfase in deze titelstrijd af te werken. Ondertussen won Asterix Avo woensdagavond met 2-3 in de Gentse Edugo Arena. -
PREMIUM
Kortrijk Spurs doekt professionele vrouwenproject op, Ine Joris bereikt akkoord met Castors Braine
Verbazing alom toen Kortrijk Spurs vorige week meedeelde dat het professionele vrouwenproject wordt opgedoekt. Wat aangekondigd werd als een project van drie jaar, wordt al na één seizoen stopgezet. De club blijft in Top Division Women actief en zal, op semi-professionele basis, de kaart van de jeugd trekken. Ine Joris verlaat de club en bereikte een akkoord met Castors Braine. -
PREMIUMVoetbal Tweede Nationale B
Stijn Wertelaers (Bocholt VV): “Match op het scherp van de snede tegen Lyra-Lierse”
Bocholt VV kijkt uit naar de (sub)topper van zondag in Lier. Lyra-Lierse is een heuse concurrent voor het zo gegeerde ticketje richting eindronde en een ervaren voetballer als Stijn Wertelaers (28) weet hoe laat het is. Zondag gaat het ècht om de knikkers, alleen de drie punten zullen volstaan en voor de winnaar ligt de weg richting top vijf helemaal open.Bocholt -
Tweakers
Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven.