Jordi Van Laere (Merelbeke) opnieuw beslissend in slotfase: “Geprikkeld om me te tonen”
Voetbal tweede nationale AKFC Merelbeke vloerde zaterdagnamiddag zwarte beest Zelzate met 2-3. Met de winning goal in de 90ste minuut toonde Jordi Van Laere niet voor het eerst zijn neus voor late goals.
Met een spektakelstuk openden KVV Zelzate en KFC Merelbeke zaterdag de dertiende speeldag in tweede nationale. De Merelbekenaars trokken met 2-3 aan het langste eind en hebben zo hun revanche beet voor de nul op zes van vorig seizoen. “Naar deze wedstrijd keken we iets meer uit dan andere", gaf Jordi Van Laere toe.
“We waren de 4-0-nederlaag van vorig seizoen nog niet vergeten en begonnen zaterdag goed aan de match. Na een kwartiertje nam Zelzate het over en werd het 1-0. Net voor de rust maakten we nog gelijk, meteen erna kwamen we weer op achterstand. Nico Binst, die altijd op de juiste plaats staat, maakte de 2-2 en in de laatste minuut pakten we de zege.”
Geprikkeld
Nadat hij het grootste deel van de wedstrijd vanop de bank toekeek, zorgde Van Laere met zijn invalbeurt voor de winst. “Ik weet niet waarom ik niet mocht starten en begrijp het ook niet goed, want de laatste weken voelde ik me groeien. Bij mijn invalbeurt was ik geprikkeld om me te tonen.”
“Toen de coach me bij hem riep was het eerst de bedoeling om op linksvoor in te komen, maar hij veranderde nog snel van mening en zette me in het punt. Dat was een goeie beslissing van de trainer, want na een goeie actie van Niels Verheyden stond ik op juiste plaats om de 2-3 tussen de benen van de keeper binnen te duwen.”
Belangrijke goals
Van Laere heeft een patent op belangrijke goals in het slot van een match. Sinds de promotie naar tweede nationale deed hij het al in Gullegem (1-2) en Westhoek (1-2) in 2019 en thuis tegen Westhoek (2-1) in 2021. Vorig seizoen was er een late 2-2 tegen Zwevezele en de beslissende 4-2 tegen Wetteren. “Daar was ik me eigenlijk niet van bewust”, aldus de spits.
“Natuurlijk is het leuker om te scoren in de laatste minuut dan in de eerste helft, maar het lukt me jammer genoeg niet altijd. Vorige week ging ik tegen Dikkelvenne alleen op de keeper af en miste ik, waardoor het 0-0 bleef. Nu heb ik dat gelukkig goed gemaakt.”
Lees ook: meer voetbal tweede nationale A
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
voetbal belgen in het buitenland
Senne Vits zet punt achter Rupel Boom-hoofdstuk en tekent bij Zweedse derdeklasser Dalkurd FF: “Ik koester geen revanchegevoelens”
Ruim een maand nadat hij te horen kreeg dat hij mocht vertrekken bij Rupel Boom maakte Dalkurd FF dinsdag de transfer van Senne Vits wereldkundig. De 26-jarige doelman uit Sint-Pieters-Rode, deelgemeente van Holsbeek nabij Leuven, tekende een contract van twee seizoenen bij de Zweedse derdeklasser waarmee hij de komende dagen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begint. -
wielrennen
Fredy Tanghe (KVC ‘t Meetjesland): “Extra jonge mensen in omkadering goed voor toekomst van de club”
KVC ‘t Meetjesland trekt met 120 competitierenners naar het nieuwe wegseizoen. Vooral bij de beloften is de ledenaangroei opvallend. Vooral door het verdwijnen van een aantal ploegen. -
Basketbal Top Division 2B
Ivan Perez met Bavi Vilvoorde voorbij Geel: “Ik wil dit seizoen mijn basketbalhoofdstuk in schoonheid afsluiten”
Bavi Vilvoorde heeft niet veel problemen ondervonden om dit weekend Geel opzij te zetten. De ploeg won met duidelijke 84-65-cijfers en behoudt daardoor haar derde plaats in Top Division 2B. Met veertien punten had Ivan Perez (33) een belangrijk aandeel in de winst van zijn team. De spelverdeler liet na afloop weten dat hij na dit seizoen stopt met basketbal. -
-
Jobat
Zoveel verdien je in marketing en communicatie: een overzicht van de lonen en de extralegale voorwaarden
Honderden vacatures in de marketing en communicatie wachten momenteel op talent ter invulling. Het aantal openstaande jobs in deze sector blijft ook stijgen. Jobat.be zocht uit naar wie er exact gezocht wordt en wat je als marketing- en communicatieprofessional mag verwachten aan het einde van de maand. -
Livios
Een groener en sterker gazon in de lente? Ga dan dit weekend met deze tuinklusjes aan de slag
In februari ligt de tuin er dor en kaal bij. Het groeiseizoen laat nog even op zich wachten en erg veel valt er bijgevolg niet te doen in de tuin. Alleszins, dat lijkt zo op het eerste zicht. Bouwsite Livios vroeg aan tuinexpert Bart Verelst hoe we onze groene vingers tóch nuttig kunnen bezighouden in februari. -
Je lief verwennen met Valentijn? Met deze 15 rode handtassen scoor je gegarandeerd punten
Valentijn staat voor de deur. Het ideale moment om je geliefde (of jezelf) te verwennen met een handtas in de kleur van de liefde. Of je nu voor een mini, midi of maxi ontwerp kiest: met deze rode handtassen schiet Cupido gegarandeerd nóg eens raak. -
Voetbal derde nationale A
Als twee honden vechten voor een been, loopt de derde ermee heen: VW Hamme moet in extremis tweede periode laten aan Tempo Overijse
Voor aanvang van de twintigste speeldag stond Vigor Wuitens Hamme één punt voor op Voorde-Appelterre in de tweede periodestand. Winst in Drongen was altijd goed voor de eindwinst. Het liep evenwel anders. Vigor verloor met 3-2 en moest in blessuretijd de periodetitel laten aan… Tempo Overijse.