Jens Driesen (Wezel Sport) blikt terug op oefenduel met De Kempen: “Vooral in de eerste helft lag het niveau erg hoog”
VOETBAL EERSTE PROVINCIALEWezel Sport trok het voorbije weekend naar de buren van De Kempen in Tielen voor een vriendschappelijk duel. De leider in eerste provinciale verloor met het kleinste verschil (1-0), maar stapte met de nodige voldoening naar de kleedkamer.
In afwachting dat de competitie kan hervat worden koos Wezel Sport voor een duel met een Kempische buur uit derde nationale B. Zowel De Kempen als Wezel maakte er een ideale oefenbeurt van. “Vooral in de eerste helft lag het niveau erg hoog”, zegt verdediger Jens Driesen. “Het zijn die wedstrijden die je in een periode als deze graag speelt. Na de rust waren er aan de twee kanten vele wissels. Het is logisch dat de cohesie op dat moment naar de achtergrond verdween. Dit zijn de momenten waarop zaken kunnen uitgetest worden.”
Speciaal
In normale omstandigheden zijn zo’n vriendschappelijke duels ontmoetingen die het publiek aanspreken. “Het blijft heel speciaal om in een lege omgeving te moeten aantreden. In de kantine zat wel wat volk, maar die mensen mochten niet langs het terrein staan”, aldus Driesen. “Ik denk dat iedereen snakt naar een normale gang van zaken.”
Wezel speelt zaterdag om 17 uur vriendschappelijk tegen Sint-Dimpna. In de hoop dat het de generale repetitie zal zijn voor het grote werk. “De eerste periode van de tweede periode wordt heel druk. We moeten immers de uitgestelde partij tegen Ternesse ook nog afwerken.”
Bij een ploeg als Wezel, waar bijzonder veel ervaring aanwezig is, wordt van de spelers elke week verwacht dat ze een hoog niveau halen. “Persoonlijk vind ik dat heel tevreden mag zijn over mijn eigen prestatie”, geeft Driesen mee. “Als verdedigende middenvelder is het niet evident om in de schijnwerpers te treden, maar ik tracht elke wedstrijd een nuttige pion in dienst van de ploeg te zijn.”
Samenwerking met Moldavo
Vorige week liet het bestuur weten dat er achter de schermen werk wordt gemaakt van een samenwerking met Moldavo, een andere club uit Mol. Het beleid van beide clubs, die hun stamnummer behouden, wordt gecentraliseerd. Bedoeling is om de kwaliteit en de kwantiteit van de jeugdwerking te verhogen en de expertise uit te wisselen. Voor de buitenwereld zal alles vanaf het seizoen 2022-2023 concreet zichtbaar zijn.
Lees ook: provinciaal voetbal in Antwerpen
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Triatlon
Simon De Cuyper en Jonathan Wayaffe houden in Leuven generale repetitie met oog op titelgevecht: “Mooie voorbode voor spannend BK”
De nieuwe formule van de City Triathlon van Leuven werd een gigantisch succes met maar liefst 475 deelnemers en een massa toeschouwers langs de kant. Die zagen zowel bij de mannen als bij de vrouwen een spannende wedtrijd met Katelijnenaar Jonathan Wayaffe en de verrassende Limburgse Astrid Van Cauwelaert als winnaars. Volgende week vindt in het Waalse Libramont het BK Sprinttriatlon plaats. -
Tennis
Tilwith di Girolami viert in Griekenland eerste proftitel: “Dit opent deuren naar grotere toernooien”
De 18-jarige Tilwith di Girolami zette begin vorig jaar haar eerste stappen op het profcircuit en mocht zondag met een eerste titel pronken. Ze deed dat op het 15.000 dollar-toernooi van Heraklion, op Kreta, ook nog eens zonder setverlies. “Ik ben dolgelukkig”, aldus di Girolami, die in de finale de plaatselijke favoriete Michaela Laki versloeg. -
Spaargids.be
Je tuinhuis, bloemenperk of zwembad veilig stellen? Zo zinvol is een aparte verzekering voor je tuin
Heel wat mensen herontdekten tijdens de lockdown hun tuin. Misschien is dit dan ook het goede moment om even stil te staan bij de verzekering ervan. Wat als je tuinmeubilair beschadigd raakt door intense hagel of brand? Of je bloemenperk of gazon bezoek krijgt van loslopend wild of vandalen? Stel dat je opstaand zwembad lek slaat... Spaargids.be gaat voor je na of je verzekering tussenbeide komt. -
-
Wielrennen dames
Sarah Borremans wint PK bij de elites in Halle: “Eerste titel na zeer merkwaardig kampioenschap”
Het provinciaal kampioenschap voor dames in Halle kende een bewogen verloop. Slechts vier rensters haalden in een open koers de finish! Bij de elites ging de titel naar Sarah Borremans. Ze haalde het voor Naomi De Roeck en Kim Knaeps. Bij de beloften ging de titel naar Elle Feytens. Ze was sneller dan Britt Verbeek en Nele Van Baelen. -
voetbal provinciaal
ASV Geel wint heel overtuigend van Blankenberge, De Kempen B stunt in Antwerpse bekerfinale
De provinciale eindronden komen stilaan in een beslissende fase. In de interprovinciale eindronde schakelde ASV Geel zondagavond Blankenberge uit en zit nu in de laatste rechte lijn richting derde amateurklasse. Van tweede tot en met vierde provinciale worden de heenwedstrijden van de finalewedstrijden donderdag 18 mei om 19 uur gespeeld. Al kunnen clubs in onderling overleg het aanvangsuur aanpassen. De terugwedstrijden worden zondag afgewerkt. -
Jobat
Dit zijn de 5 grootste afknappers op je cv
Je cv moet ervoor zorgen dat een potentiële werkgever of recruiter je uitnodigt voor een gesprek. Het is dus van groot belang dat je met je cv niet je eigen ruiten ingooit. Jobat.be overloopt daarom vijf afknappers die je absoluut moet vermijden. -
Independer
Ga je scheiden? Dit zijn de gevolgen voor je verzekeringen
Scheiden heeft niet alleen emotionele consequenties. Je moet plots ook een heleboel praktische zaken regelen om met je ‘nieuwe leven’ te kunnen beginnen. Hoe breng je bijvoorbeeld je verschillende verzekeringspolissen in orde? Independer.be adviseert.