Indy Vancraeyveldt (FC Gullegem): “Het kan rap veranderen, ik zie het wel goed komen”
voetbal TWEEDE NATIONALE AFC Gullegem speelt zondag op het kunstgrasveld op de Poezelhoek thuis tegen KRC Harelbeke. Viktor Notebaert, Jeroen Doornaert en Indy Vancraeyveldt nemen het op tegen hun ex-ploeg. “Al was het voor mij vorig seizoen maar een korte passage”, zegt Indy Vancraeyveldt. “Door corona kwamen we maar aan vier wedstrijden. Zo speciaal is het zondag voor mij niet, wel voor Viktor Notebaert, die daar jarenlang speelde.”
Het team van trainer Peter Devos telt nul op negen maar had eigenlijk toch al meer verdiend. “Met SKV Zwevezele en thuis VK Ninove hadden we een heel zware start”, zegt de 26-jarige Vancraeyveldt. “Het is ook niet tegen dat soort ploegen dat we punten moeten pakken. Vorig weekend op SC Dikkelvenne verdienden we iets meer.”
“We hopen zondag alvast punten te pakken. We hoopten op vier op negen. Het kan rap veranderen en bovendien zijn we nog maar drie speeldagen ver. Anderzijds, hoe meer punten in het begin, hoe rapper we op ons gemak zijn. Ik zie het wel goed komen. We werken goed op training en vormen een hechte groep. We hebben die eerste overwinning nodig en dat zou ons wel een boost geven.”
Misschien lukt het dus wel tegen de Ratten. “Het is één van de mooiste wedstrijden van het seizoen”, aldus Indy Vancraeyveldt. “Naar ik verneem spelen ze veel met lange ballen. Niet echt raar met Ernest Nfor in de spits. Het is hun gevaarlijkste speler. Met redelijk rappe spelers naast hem, zoals Charles Noppe, Enzo Vandekerckhove en Soli.”
Indy Vancraeyveldt droeg eerder het shirt van onder meer KSCT Menen, FC Mandel United en dus vorig seizoen Harelbeke. Bij Gullegem is hij terug van weggeweest, want hij zat er vroeger al. “In Harelbeke heb ik me nooit echt ‘gejeund’”, klinkt het. “Bij Gullegem heb ik een topgevoel. Ons voetbal is nog niet echt wat het moet zijn, maar dat komt wel.
Vooraf is er een diner in het clubhuis, dat een volledige make-over kreeg, waarmee de club hoopt de gasten een nog betere beleving te bezorgen. Deelname kost 60 euro, drank tot aan de rust inbegrepen. Inschrijven: fcgullegem@telenet.be
FC Gullegem-KRC Harelbeke zondag om 15 uur
Lees ook: meer voetbal in tweede nationale
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
vrouwenvoetbal super league
OH Leuven Women sluit week vol festiviteiten af met zege. Trainer Jimmy Coenraets: “Brandstof voor de toekomst”
OH Leuven Women trok vrijdagavond naar White Star Woluwe. Op zich niets bijzonders ware het niet dat de Leuvenaren er net enkele feestdagen hebben opzitten nadat doelvrouw Nicky Evrard de Gouden Schoen won. Toch wist het team van trainer Jimmy Coenraets met 0-2 aan het langste eind te trekken. -
voetbal jupiler pro league
Siebe Van der Heyden en Anthony Moris vieren 100ste wedstrijd bij Union met zege: “Het is toch uitzonderlijk wat we op 2,5 jaar beleefd hebben”
Union heeft zaterdagavond op bezoek bij Charleroi een vervolg weten te breien aan zijn reeks van ongeslagen wedstrijden. De vicekampioen zit al aan vijftien wedstrijden zonder nederlaag. Voor Siebe Van der Heyden en Anthony Moris was er naast de driepunter nog een reden tot feesten. De verdediger en doelman zitten aan 100 wedstrijden bij Union. -
Rock the office: 15 powertassen voor een sterke entree op het werk
Chic, chiquer, chicst: in 2023 zeggen we onze coronahuispakken definitief vaarwel en gaan we massaal voor een gesofisticeerde look. Een powertas is hét perfecte accessoire om je kantooroutfit naar een hoger niveau te tillen. Elegant in de hand, losjes om de schouder of lief voor je rug? Dat praktisch en trendy wel degelijk samengaan bewijzen deze vijftien toptassen. -
-
voetbal 1N
KSK Heist, 12 wedstrijden ongeslagen na 1-1 tegen de profs van Luik: “Voor de jarige Yannis Augustynen wilden we niet verliezen”
Van 16 oktober is het intussen geleden dat Heist verloor, op het veld van Knokke. 4-0 stond het toen bij de rust, 4-1 aan het eind van die wedstrijd. Sindsdien weet Heist niet meer wat verliezen is, 12 wedstrijden op een rij. Tegen Luik kwam Heist zeer ongelukkig op achterstand, maar Heist vocht terug en hield de ongeslagen reeks in stand. De wedstrijd eindigde op een billijk gelijkspel (1-1). -
Jobat
Wil je 100 euro netto meer verdienen? Dan moet je op deze bruto loonsverhoging rekenen
Een loonsverhoging ziet er misschien mooi uit op papier, maar kan bij de eerstvolgende loonfiche best tegenvallen. Tussen het bruto- en nettobedrag van je hoger loon zit namelijk een groot verschil. Jobat.be berekent hoeveel opslag je bruto moet vragen om netto 100 euro over te houden. -
voetbal derde nationale B
Afscheidnemende Mourad Daoudi rolt rode loper uit voor Sint-Lenaarts tegen Betekom (7-0): “Zo goed als elke kans was raak”
Sint-Lenaarts heeft zaterdagavond bijzonder zwaar uitgehaald. Mourad Daoudi effende na een klein kwartier het pad voor een klinkende 7-0-thuiszege tegen Betekom, dat in de tweede helft maar liefst zes treffers om de oren kreeg. -
voetbal derde nationale A
De machine van leider Voorde-Appelterre blijft op volle toeren draaien: “Zevende zege op rij”
Zeven overwinningen op rij, zeventien doelpunten voor en amper vijf tegengoals. Dat is de voorlopige balans van leider Voorde-Appelterre. Na het behalen van de eerste periodetitel blijft de machine van de ploeg van coach De Durpel op volle toeren draaien. Ook Wolvertem-Merchtem kon zondag de roodhemden geen duimbreed in de weg leggen, al bleef de schade beperkt tot 2-0.