Glenn Ernens — aan de zijde van scheidsrechter Tim De Keyzer — vierde na drie maanden blessureleed zijn wederoptreden in de eindrondewedstrijd tegen Oostkamp.
Volledig scherm
PREMIUM
Glenn Ernens — aan de zijde van scheidsrechter Tim De Keyzer — vierde na drie maanden blessureleed zijn wederoptreden in de eindrondewedstrijd tegen Oostkamp. © Bart Borgerhoff

Glenn Ernens (Belisia) na de 2-0-winst tegen Oostkamp: “Al bij al een vrij gemakkelijke zege”

voetbal tweede nationaleIn de eindronde voor een bijkomende stijger diende Belisia het op te nemen tegen Oostkamp. Bij de thuisploeg mocht Glenn Ernens, na een afwezigheid van een drietal maanden, zijn wederoptreden maken. “Voor onze tegenstrever bleek dit duidelijk een wedstrijd te veel. Goed om zelf weer mijn opwachting te maken en wedstrijdritme op te doen. Zondag tegen Jong Cercle B zal er uit een ander vaatje moeten getapt worden”, aldus de middenvelder.