Gino Schepens is aan laatste maanden bezig bij Melsbroek: “We willen nog veertien keer knallen”
voetbal eerste provincialeEersteprovincialer Melsbroek opent zondag het nieuwe jaar met een verplaatsing naar Sporting Kampenhout. Een duel tussen de nummers één en drie. Het begin van de laatste maanden voor trainer Gino Schepens en een heleboel spelers bij Melsbroek.
“We hopen in het tweede deel van het seizoen onze derde plaats vast te kunnen houden”, blikt Gino Schepens vooruit. “Sporting Kampenhout is buiten categorie, maar vlak onder hen ligt alles open. Vlak voor de winterstop speelden we tegen Linden en nu krijgen we meteen Kampenhout voorgeschoteld. We zullen zien wat het wordt.”
“Het verschil is heel klein, maar we verliezen telkens van Kampenhout met 1-0. Het is aan ons om het om te buigen. Makkelijk is dat niet natuurlijk. Zelf verlaat ik na zeventien seizoenen de club op het einde van dit seizoen, acht spelers tekenden al elders en twee spelers stoppen ermee. Dat maakt het op dit moment een beetje moeilijk.”
Nieuwe club gevonden
“Of er iets aan de hand is? Er waren wat strubbelingen. De voorzitter had eerst aangegeven dat hij ging stoppen en dan liet hij weten dat hij toch zal voortdoen. Ondertussen waren er al spelers elders gaan luisteren en die beslisten toch om te vertrekken. Ik heb ook een nieuwe club gevonden. Die club zal dit wel bekendmaken.”
“Het is zeker niet moeilijk om deel twee van het seizoen nog af te werken bij Melsbroek. Voor mij is het eigenlijk gemakkelijk. Ik was er ook nog sportief verantwoordelijke en zat er in het bestuur. Dat valt nu allemaal wat weg, waardoor ik me volledig kan focussen op het trainerschap.”
“Mario Cassimon volgt mij bij Melsbroek op. Onder zijn leiding en in samenspraak met de nieuwe sportieve verantwoordelijke Michel Galoppin is de club een nieuwe ploeg aan het bouwen.”
Puntjes op de i
“Er staan nog veertien finales op het programma. We willen nog veertien keer knallen. Ook de spelers die vertrekken en stoppen willen de puntjes op de i zetten en Melsbroek langs de grote poort verlaten.”
“Wat er nog beter kan? We hebben in het eerste deel viermaal verloren met een doelpunt verschil. Driemaal werd het 1-0 en eenmaal 2-1. Als we dat kunnen ombuigen naar minstens een gelijkspel of zelfs een overwinning, dan ben ik zeer tevreden.”
“De lange pauze was voor ons trouwens een dikke meevaller aangezien we zo wat tijd kregen om weer voluit te kunnen trainen”, besluit Schepens.
Lees ook: meer provinciaal voetbal
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spaargids.be
Hoe veilig zijn jouw centen bij de bank? En wat met buitenlandse instellingen?
De bankensector kan nog niet meteen opgelucht ademhalen na de noodovername van Credit Suisse. Het aandeel van Deutsche Bank zakt vandaag namelijk met 13 procent. Ook andere Europese banken noteren deze voormiddag verliezen. Hoe veilig is je geld op de bank, indien deze trend zich blijft verder zetten? Spaargids.be zocht het voor je uit. -
Klaar voor de lente? Dit zijn de 3 grootste tassentrends voor dit seizoen
De lente is in het land. Tijd om je wintergarderobe in te ruilen voor een zonnigere kleerkast. Een nieuwe handtas fleurt je outfit instant op. Benieuwd naar de tassentrends dit seizoen? Die beloven veel goeds. Van handtassen zo fluffy als een kussen tot héél veel glitters: dit zijn de drie opvallendste lententrends. -
PREMIUMwielrennen profs
Vervelende situatie voor Jens Keukeleire: Bruggeling is bij EF Education-Easy Post invaller voor de Ronde
De start van de Ronde van Vlaanderen keert voor het eerst sedert 2016 terug naar Brugge. Jens Keukeleire (34) stond zeven jaar geleden in eigen stad aan de start. Tijden veranderen: de pion van EF Education-Easy Post is voor komende zondag voorlopig slechts invaller. -
-
PREMIUMVolleybal
De Gentse hoofdaanvaller Jente De Vries na revalidatie terug op het terrein: “Het ging alle kanten op”
Na een wonderlijke wedstrijd - het ging de hele tijd verbazend op en neer - kon Caruur Gent alsnog na vijf sets winnen van Decospan Menen. Het team van coach Van Huffel scoort na deze tiebreak twee belangrijke punten in deze nacompetitie. In de eindafrekening van de Champions Play-offs kan deze zege misschien wel voor de beslissende kloof gezorgd hebben. Het is afwachten wat de concurrentie doet. -
PREMIUMvoetbal tweede nationale B
Dean Doncos ruilt Racing Mechelen voor City Pirates, dat ook Köse (Mariekerke-Branst) haalt, maar Sawaneh ziet vertrekken
Wat al een beetje in de lucht hing, werd deze week ook bevestigd. Na Kurt Weuts neemt Racing Mechelen aan het einde van het seizoen ook afscheid van Dean Doncos. De 24-jarige aanvaller vertrekt na vijf jaar bij groen-wit en tekende bij reeksgenoot City Pirates. Wij noemen het vertrek bij Racing niet zozeer een verrassing, maar dat ziet Doncos toch enigszins anders. -
PREMIUMvoetbal derde nationale B
Schoonbeek -Beverst vindt in Marco Pauls een nieuwe teammanager: “Ik kijk uit naar deze nieuwe uitdaging en wil ook het gras weer ruiken””
Schoonbeek-Beverst heeft de vacature voor de afscheidnemende T1 Yves Beckers helemaal ingevuld. De nieuwe hoofdcoach wordt Bert Vosters, nu nog aan de slag bij Pelt en tegenstrever zaterdagavond. Hij wordt verenigd met Marco Pauls, die bij groen-wit de taak van teammanager op zich zal nemen. -
PREMIUM
Rik Verbiest (24) verlengt na 1000 likes op sociale media alsnog contract bij Oppuurs dat wel kruis mag maken over eindronde: “Het was een weddenschap”
FC Oppuurs mag na het 1-2 verlies tegen Zwijndrecht van zaterdagavond definitief een kruis maken over de derde periode met bijhorend eindrondeticket. Tot voor vorig weekend zag het er nochtans nog goed uit voor de Klein Brabanders, maar een verrassende derbynederlaag bij het al veroordeelde Bornem (2-0) deed de kansen slinken. Met nog drie wedstrijden te gaan, is de zes puntenkloof overbruggen op een resem concurrenten intussen niet langer realistisch. Het beste nieuws voor de Klein-Brabanders viel dan ook voor de aftrap te rapen, want Rik Verbiest verlengde er zijn contract nadat de club 1000 likes verzamelde op sociale media om dat te realiseren.