Faïz Selemani en KV Kortrijk spelen tegen Eupen voor vierde keer op rij gelijk: “Teleurgesteld in mezelf”
Voetbal 1AOpnieuw geen overwinning voor KV Kortrijk, maar ook geen nederlaag. De Kerels speelden tegen Eupen voor de vierde keer op rij gelijk. Na een aangenaam kijkstuk werd het 2-2. Sleutelfiguur Faïz Selemani speelde een bleke partij en miste een elfmeter.
Onder Karim Belhocine verloor KV Kortrijk nog maar één keer. De Franse Algerijn moest in zijn openingswedstrijd het onderspit delven tegen landskampioen Club Brugge. Voorts won KV Kortrijk onder Belhocine met het kleinste verschil tegen KV Oostende, kegelde het amateurploeg Knokke na strafschoppen uit de beker en speelde het tegen zowel Standard, Beerschot, Anderlecht als Eupen gelijk.
Faïz Selemani - die dit seizoen al zeven keer scoorde - speelde tegen Eupen een flauwe partij. Hij miste een strafschop en kon zich geen enkele keer echt doorzetten. “Het is iedere week hetzelfde liedje”, opent de Comorees het gesprek. “Ik ben het beu om gelijk te spelen. Dat is echt frustrerend. We verliezen inderdaad niet, maar met een puntje schieten we niets op. Zowel Eupen als wij verdienden te winnen. Het was een aangenaam kijkstuk volgens mij.”
In zes doldwaze minuten werd liefst drie keer gescoord. Ngoy opende de score na een knappe actie en dito voorzet van de bedrijvige Nuhu, maar amper drie minuten later schoot KVK-aanvoerder D’Haene de gelijkmaker tegen de touwen. Toen we dachten dat de storm wat gaan liggen was, maakte Peeters de 2-1. Volgens Selemani geen geldig doelpunt, wegens een voorafgaande fout van Heris. “Dat was 100 procent zeker een fout. Ik heb de beelden al gezien en het doelpunt mocht nooit goedgekeurd worden. Ook op Anderlecht werden we benadeeld. Toen werd er tot tweemaal toe geen strafschop gefloten. Begrijpen wie begrijpen kan.”
Gemiste strafschop
Net na de rust kreeg KVK een strafschop na een domme overtreding van Eupen-doelman Nurudeen. Selemani - normaal een specialist - trapte te centraal en miste. “Het kan niet altijd feest zijn. Ik had al enkele elfmeters na elkaar gescoord, maar de doelman pakte mijn strafschop goed. Gelukkig scoorde Kevin (Vandendriessche, red.) meteen daarna. Ik ben niet tevreden van mijn partij, want ik scoorde niet en gaf eveneens geen assist. Ook mijn dribbels pakten niet allemaal goed uit. Ik ben wat teleurgesteld in mezelf.”
Lees ook: voetbal in 1A
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Futsal eerste nationale
Imad Bouazzaoui moet Krijnen Malle in eerste nationale houden: “Spelers moeten opnieuw vertrouwen krijgen”
Vrijdagavond neemt Krijnen Malle het in eigen huis op tegen Châtelet. De ploeg gaat tegen de nummer vier in de rangschikking op zoek naar puntengewin in de strijd om het behoud. De trainerswissel in Malle leverde voorlopig nog niet veel punten op, maar zorgde wel voor een nieuwe schwung in de spelersgroep. -
Jarne De Bruyne helpt KV Drongen aan straffe comeback tegen VW Hamme: “Overwinning die lang zal bijblijven”
KV Drongen voerde zondag een fraai nummer op tegen VW Hamme. Mede dankzij een goal van Jarne De Bruyne boog het in blessuretijd een 1-2-achterstand in een 3-2-zege om. -
HLN Shop
Ruim vier keer goedkoper dan een convector: is infraroodverwarming dé geschikte oplossing voor jouw woning?
Breek jij je ook het hoofd over hoe je de temperatuur in je woning aangenaam houdt, zonder je energierekening nog verder de hoogte in te jagen? Misschien biedt een infrarood heater de oplossing. HLN Shop gaat dieper in op de mogelijkheden van zo'n toestel en de voor- en nadelen die erbij komen kijken. -
-
Voetbal Challenger Pro League
Glenn Neven en Lommel SK ontvangen Lierse Kempenzonen: “Geen twijfel, dit is de match van het jaar”
Beleeft Lommel SK een geslaagd of een mislukt seizoen? Aldus de inzet van de wedstrijd van volgende zaterdag (aftrap om 20.45 uur) wanneer de Gestelsedijk de troepen van Lierse Kempenzonen over de vloer krijgt. Op de laatste speeldag van de reguliere competitie wordt dan ook beslist wie de play-offs haalt en wie op weg is naar een flauw seizoenseinde. -
Independer
Aangereden nadat je hard moest remmen door de laaghangende zon: wie is er dan aansprakelijk?
Deze week mogen we flink wat zon verwachten. Dat doet deugd, maar het levert ook extra risico's op wanneer je de baan op moet. Immers, de zon hangt tijdens de winterperiode laag, wat de zichtbaarheid tijdens het autorijden serieus bemoeilijkt. Een kop-staartbotsing is dan snel gebeurd. Bepalen wie aansprakelijk is voor de schade kan dan moeilijk zijn. Independer.be zet daarom vier mogelijke botsingen - en hun gevolgen - op een rij. -
voetbal tweede nationale A
Dirk-Jan Dewaegemaeker over zijn komst naar KVK Westhoek: “Jammer genoeg kon ik reeks hoger geen enkele keer scoren. Mentaal woog dat wel op mij”
Het was wennen zondag in het Crack Stadion in Ieper zonder Bruno Debo voor de dug-out van KVK Westhoek nadat er vorige week in zijn vierde seizoen een einde kwam aan de samenwerking. Assistent Dominique Cauwelier was de coach van dienst. Meest opvallende wijziging was dat centrale verdediger Valentin Mahieu doorschoof als verdedigende middenvelder. De interim-trainer koos tegen FC Merelbeke (0-0) voor een 4-3-3. -
voetbal derde nationale B
Tiago Faria Da Silva leeft vol vertrouwen toe naar belangrijk tweeluik met Zwarte Leeuw: “Gelijkspel tegen leider Houtvenne laat beste verhopen”
Tiago Faria Da Silva is duidelijk klaar voor de zespuntenmatchen morgenavond thuis tegen Kampenhout en zaterdag op bezoek bij Witgoor. Dat bewees hij afgelopen weekend nog tegen leider Houtvenne, dat geen vat kreeg op de kwikzilveren flankaanvaller van Zwarte Leeuw.