E.Mechelen a/d Maas en Dennis Hamers blijven geloven in het behoud: “Zal er alles aan doen om Eendracht in eerste provinciale te houden”
voetbal eerste provincialeEersteprovincialer Eendracht Mechelen a/d Maas heeft de strijd om het behoud nog niet opgegeven. Integendeel. De hekkensluiter speelde tegen Alken een prima partij en boog een 0-2-achterstand om in een verdiende driepunter. Aanwinst Frank Kamps toonde zich met de winnende treffer meteen bepalend. Ondertussen blijft trainer Dennis Hamers hard werken om zijn team doorheen de volgende opdrachten te loodsen. “Op dit ogenblik telt slechts één zaak en dat is Eendracht in eerste provinciale te houden. Dit is de reeks waar de club thuishoort”, klinkt de Maasmechelse trainer strijdvaardig.
Volgend seizoen traint Dennis Hamers derdeklasser Eendracht Termien, maar eerst wil hij er alles aan doen om met zijn vertrouwde club Eendracht Maasmechelen het behoud te verzekeren. Dit wordt geen gemakkelijk klus, maar de trainer en zijn spelers zijn op en top gemotiveerd om dit doel te bereiken.
“We hebben tijdens de lange winterstop hard gewerkt aan een eigen manier van spelen” zegt Dennis Hamers. “Iedereen weet bij balbezit perfect wat hij moet doen. Ook conditioneel staan we sterk. De spelers hebben het loopvermogen om negentig minuten en meer dominant te zijn. Iedereen is op en top gemotiveerd. Zaterdagvoormiddag trotseerden alle spelers nog regen en wind om verschillende stilstaande fases in te oefenen. Met succes.”
Aanwinst Frank Kamps meteen bepalend
Door de vele langdurige blessures werd tijdens de winterstop Frank Kamps nog binnengehaald om het team meer aanvallende impulsen te geven. De rijzige Kamps toonde tegen Alken meteen zijn kwaliteiten en lukte in de slotfase de belangrijke zegetreffer. “Kamps kwam over van het Nederlandse Blauw-Wit Kerkrade waar hij verleden seizoen topschutter werd. Het is een aanvaller die op elke verdediging weegt. Hij is een echte targetspits die een balletje kan bijhouden, maar ook iets kan creëren. Tegelijkertijd is hij kopbalsterk. Kortom, een echte aanwinst.”
Reeks neerzetten
Door de driepunter tegen Alken is Eendracht alvast de rode lantaarn kwijt. Maar de weg naar het behoud is nog lang. “Daar zijn we van bewust, maar de zege geeft wel vertrouwen naar de volgende wedstrijden toe. Het eerste wat we nu moeten doen, is een reeks neerzetten. Dat is ons voorlopig nog niet gelukt. Met confrontaties tegen Achel, Herkol, Millen en Helson staan we voor een belangrijke maand. Maar voor ik naar Termien vertrek, zal ik er alles aan doen om de club in eerste provinciale te houden”, zegt Hamers
Kevin Baets had meer verwacht
In het Alkenkamp was trainer Kevin Baets niet tevreden. Hij zag meerdere spelers onder hun niveau presteren. “Ik vond Eendracht feller en prima spelen”, blikte Baets terug. “Met Lens Annab had Eendracht een prima spelverdeler in huis. Hij won alle duels en deelde kwistig voorzetten uit. Met Kamps hadden ze daarenboven een boomlange spits in huis die in het luchtruim heerste. Ondanks onze 0-2-voorsprong waren we te mak. Sommigen waren er met hun hoofd niet bij en dan houdt het op. Jammer. Volgende week moet het absoluut beter”, besluit Baets.
Lees ook: meer provinciaal voetbal
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tweakers
Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven. -
PREMIUMSpaargids.be
Hoe veilig zijn jouw centen bij de bank? En wat met buitenlandse instellingen?
De bankensector kan nog niet meteen opgelucht ademhalen na de noodovername van Credit Suisse. Het aandeel van Deutsche Bank zakt vandaag namelijk met 13 procent. Ook andere Europese banken noteren deze voormiddag verliezen. Hoe veilig is je geld op de bank, indien deze trend zich blijft verder zetten? Spaargids.be zocht het voor je uit. -
PREMIUMVoetbal tweede nationale A
Lokeren-Temse dendert over Zelzate en kan komend weekend de titel pakken: “Alles liep zoals gepland”
De laatste twijfel kan de vuilbak in: Lokeren-Temse wordt kampioen in tweede amateurklasse. Gedemonstreerd op het veld van Zelzate en geholpen door alle concurrenten die punten lieten liggen - de kloof loopt op tot 14 punten. Volgend weekend kan de titel binnen zijn. -
-
PREMIUMVOETBAL EERSTE NATIONALE
Jordi Belin en Patro Eisden blijven zeges aan elkaar rijgen en winnen nu ook tegen Antwerp U23: “Een ‘zakelijke’ zege en zo blijven we op promotiekoers”
Patro Eisden blijft een haast foutloos parcours afleggen. Ook tegen de U23 van Antwerp trok Eisden verdiend aan het langste eind. Vlak voor de rust kopte Renson een voorzet van Ferber binnen en diep in de tweede helft nam Kevin Kis met een vrijschopdoelpunt vanop dertig meter alle twijfel weg. Met deze nieuwe driepunter blijven de paars-witten op promotiekoers.Maasmechelen -
Livios
Hoogrendementsglas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?
Willen we de klimaatdoelstellingen halen, zullen we allemaal in actie moeten schieten. Jij kan onder meer je steentje bijdragen door je verouderde woning energiezuinig te renoveren, denk bijvoorbeeld aan het isoleren van je dak of gevel of plaatsen van hoogrendementsglas. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar óók voor je portemonnee. Bouwsite Livios zocht uit hoeveel je kan besparen door je oude ramen te vervangen en welke premies je daarvoor kan aanvragen. -
PREMIUMtennis
Olivier Rojas opnieuw indoorkampioen Tennis Vlaanderen: “Volgend jaar gaan we voor drie op een rij”
Olivier Rojas heeft op de snelle indoorbanen van Tenniscentrum Alken zijn titel op de indoorkampioenschappen van Tennis Vlaanderen met succes verdedigd. In finale haalde Rojas het van Benjamin D’Hoe: 6-3, 6-2. Bij de vrouwen ging de kroon naar Emily Casteleyn. Zowel Rojas als Casteleyn zijn aangesloten bij KTC Diest. -
PREMIUMvoetbal derde nationale b
Ben Santermans en KVC Houtvenne zien titelkansen slinken na 2-2-gelijkspel in Betekom: “Te weinig gebracht in de terugronde”
In derde nationale B hebben de titelkansen van KVC Houtvenne zondag een flinke deuk gekregen na een 2-2-gelijkspel op het veld van Betekom. Met nog vier matchen te gaan, lijkt de vierpuntenkloof met leider Wezel nog moeilijk te overbruggen. Ook Termien en Geel moeten nog ingehaald worden.