Coleider KVK Ninove en coach Haydock focussen al volop op topper tegen Sparta Petegem: “We zullen er meteen moeten staan”
voetbal tweede nationale AColeider KVK Ninove werkte zondagvoormiddag een eerste oefenwedstrijd na de winterstop af. Tegen eersteprovincialer Liedekerke wonnen de groenhemden van coach Alan Haydock makkelijk met 2-0 zonder echt een hoogstaande partij te spelen. Volgende week wacht een veel zwaardere opdracht tegen tweedenationaler Tubize. Meteen de laatste oefenmatch alvorens alle ogen te richten op de absolute kraker tegen Sparta Petegem.
Een kleine maand na de laatste competitiewedstrijd tegen Menen mocht Ninove eindelijk nog eens wat matchritme opdoen. Haydock liet zowat alle kernspelers aan de bak komen en gaf ook belofte Youdi Schimeï de kans om zich te tonen. Aanvoerder De Wannemaeker opende vanop de stip de score na een fout op Ntambue, die zelf via een actie voor de tweede treffer zorgde. “We hebben geen hoogstaande match afgewerkt, maar daarvoor waren de omstandigheden ook niet ideaal. Bedoeling was vooral om de groep weer het nodige ritme te laten opdoen en ook de automatismen terug te vinden. Op dat vlak zag ik goede dingen en toonde eersteprovincialer Liedekerke zich als een waardige tegenstander”, blikt Haydock terug. Hij kijkt vooral uit naar het duel tegen Tubize (2B) aanstaande zaterdag dat zich als een echte test aandient.
Als corona niet opnieuw roet in het eten gooit, herneemt Ninove de competitie op zaterdag 29 januari voor eigen volk tegen Sparta Petegem. Een match die meteen kan tellen, want beide ploegen staan momenteel samen aan de leiding. “We zullen er meteen moeten staan”, weet ook Haydock.
Gesprekken
Transfernieuws valt er op De Kloppers voorlopig niet te rapen. Jongens als topschutter Romero, Deryck, Grancea, Herveldt en De Bauw hebben nog een lopend contract dat hen ook volgend seizoen bij Ninove zal houden, terwijl andere gesprekken volop aan de gang zijn. “De bedoeling is om een groot deel van de huidige kern aan boord te houden en daarnaast enkele gerichte transfers te doen. Ja, we houden daarbij rekening met een promotie naar eerste nationale. Als dat niet lukt, willen we opnieuw aan de top van tweede nationale meedraaien”, aldus Haydock die ook volgend seizoen T1 zal blijven op De Kloppers.
Lees ook: meer voetbal in 2NA
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Grotere regenwaterputten in opmars: “Ga meteen voor een put van 10.000 liter”
De klimaatverandering is een realiteit. Zowel periodes van droogte als intense neerslag komen steeds vaker voor. Maart en april waren kurkdroge maanden, waardoor heel wat regenwaterputten in Vlaanderen vandaag leeg zijn. Nu al. Moeten we investeren in grotere regenwaterputten? Bouwsite Livios gaat het na. -
voetbal interprovinciale eindronde
Bart Bevernage en VK Linden missen kans op promotie tegen KVE Drongen (0-2): “Zure nederlaag, maar we hebben er al een mooi seizoen opzitten”
De interprovinciale eindronde kent stilaan zijn ontknoping. Zo promoveert KVE Drongen volgend seizoen al zeker naar derde amateurklasse na een 0-2- zege bij het Leuvense VK Linden. Met twee goals binnen de eerste twintig minuten legden de Oost-Vlamingen de finale al vroeg in een definitieve plooi. Voor VK Linden is er donderdag eventueel nog een ultieme kans op het veld van KSV Rumbeke. -
VOLLEYBAL EUROPEAN GOLDEN LEAGUE
Red Dragons openen European Golden League in Schotte (Aalst) tegen Letland
Woensdagavond om 20.30 uur spelen de Red Dragons hun eerste wedstrijd voor de European Golden League. Tegenstander in hun eerste thuiswedstrijd is Letland en plaats van het gebeuren is sportcomplex Schotte, de thuishaven van Lindemans Aalst. -
-
Ninashop.be
De eeuwige topper: met deze cognac handtassen ben je altijd stijlvol
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
Spaargids.be
Pensioensparen op je 54ste? Behoed je voor deze grove fout
54-jarigen die aan pensioensparen doen, denken maar beter twee keer na over het bedrag dat ze dit jaar storten. Het kan bepalend zijn voor de sommen die ze de volgende tien jaar mogen storten en het fiscale voordeel dat ze daarbij genieten. Spaargids.be legt uit hoe de vork aan de steel zit. -
Triatlon
Christophe De Keyser pakt winst in Ironman 70.3 Marbella: “Van start tot finish aan de leiding”
Wat in de schaduw van de winst van Kenneth Vandendriessche in de Ironman van Lanzarote pakte nog een landgenoot uit met een straffe stoot. Christophe De Keyser uit Overijse greep immers zondag de winst in de Ironman 70.3 van het Spaanse Marbella. Voor De Keyser is het zijn eerste winst ooit in een Ironman. Dankzij deze zege heeft hij ook een ticket voor het WK in St George (VS) op zak, waardoor hij zijn zomerplanning moet bijsturen. -
Voetbal Nacompetitie
Kalender en uitslagen eindronde: KM Torhout grijpt laatste promotieticket voor tweede nationale, KCVV Elewijt naar eerste provinciale
De teerlingen zijn geworpen, de reguliere voetbalcompetitie van het seizoen 2021-2022 is afgesloten. Hierbij een stand van zaken voor de Vlaamse nationalers en de uitslagen/kalender van de eindronden en de barrages. Ondertussen staat het vast dat Moeskroen ook in beroep geen licentie krijgt toegekend om komend seizoen in het profvoetbal of in eerste nationale uit te komen. De Henegouwse club, die zich sportief van de redding verzekerde in 1B, zakt naar de tweede (amateur)afdeling.