RFC Wetteren staat momenteel twaalfde in tweede nationale A.
Volledig scherm
RFC Wetteren staat momenteel twaalfde in tweede nationale A. © RV / Fluppe Laemont

Chris De Corte komende twee jaar voorzitter RFC Wetteren: “Club tijd geven om de geschikte persoon te zoeken”

voetbal tweede nationale ATweedenationaler RFC Wetteren heeft Chris De Corte (73) als nieuwe voorzitter aangesteld. De ex-voorzitter van onder meer SK Kwatrecht en RRC Wetteren-Kwatrecht volgt Walter De Craecker op.

  1. Pieter Synquintyn en Groot-Bijgaarden staan verrassend aan de leiding: “Getalenteerde jeugdspelers brachten nieuwe dynamiek in de ploeg”
    PREMIUM
    Handbal Liga 2

    Pieter Synquintyn en Groot-Bijgaarden staan verrassend aan de leiding: “Getalen­teer­de jeugdspe­lers brachten nieuwe dynamiek in de ploeg”

    Groot-Bijgaarden SK staat na achttien speeldagen voor het eerst op kop in Liga 2. Een grote verrassing voor coach Pieter Synquintyn en zijn kompanen, want een jaar geleden vocht zijn ploeg nog tegen de degradatie. Met een weekend rust voor de boeg kan Groot-Bijgaarden SK zeker nog een tijdje genieten van de pas verworven leidersplaats.