Negen nieuwkomers bij Blauwvoet Otegem: “Door de vele vertrekkers waren we genoodzaakt nieuwe groep te bouwen”
VOETBAL TWEEDE PROVINCIALE BTweedeprovincialer Blauwvoet Otegem pakt voor komend seizoen met een nagenoeg volledig nieuwe ploeg uit. Het team van voorzitter Mathieu Salembier telt momenteel negen nieuwe spelers. Meest opvallend is de komst van Nicolas Ducatteeuw (26). Hij komt over van de Oost-Vlaamse eersteprovincialer Jong Zulte.
Delen per e-mail
Ducatteeuw, zelfstandig schilder uit Tiegem, begon met voetbal bij de jeugd van Blauwvoet Otegem en speelde nadien bij Zulte Waregem en de jeugd van AA Gent. Na Gent volgden passages bij Olsa Brakel, RC Waregem, WS Lauwe en dit seizoen Jong Zulte, dat straks door financiële redenen vrijwillig zakt naar vierde provinciale. “Nicolas is een echte nummer 10, die onze jonge gasten op sleeptouw zal nemen”, aldus voorzitter Salembier. “We zijn Nicolas dankbaar dat hij in deze moeilijke tijden toch vertrouwen heeft in onze visie.”
Spits Brent Scherpereel komt over van eersteprovincialer Sparta Heestert en droeg eerder het shirt van KRC Harelbeke waar hij in de eerste ronde van het seizoen 2017-2018 speelminuten in het eerste elftal kreeg. De broers Jari en Deven Vandeputte verlaten dan weer reeksgenoot FC Moen en speelden eerder samen in Harelbeke en RC Waregem. Maxim Sabbe woont in Moorsele. Hij speelde bij de jeugd van Harelbeke. Anas Desmet komt over van derdeprovincialer SV Kortrijk en speelde vroeger voor Eendracht Hooglede en Lendelede. Nabil Souhail (SV Kortrijk ) is eveneens nieuw bij de Panda’s, die eerder de komst van Michael Haffner en Curtis Tshikanda Kasongay van de beloften van Eendracht Wervik bekendmaakten.
Blijvers
Blijvers zijn doelmannen Ruben en Jonas De Bosschere, Bart Lams, Thibault Phyffereon , Robin en Thomas Malfait , Robbe Coorevits , Joris Vaneeckhout, Lowie Smet en Douglas De Smet. “Door de vele vertrekkers waren we genoodzaakt een nieuwe groep te bouwen”, aldus Salembier. “Met een mix van trouwe blijvers, jonge talenten, Nicolas Ducatteeuw met zijn vele ervaring en onze eigen beloften geloven we in een nieuw dynamiek. Kansen geven in moeilijke tijden”, besluit de preses van de tweedeprovincialer.
De nieuwe trainer Nordine Vanroosbeke gaat samenwerken met assistent Steven Dessein en keeperstrainer Jean-Marie Lutin, de twee blijvers in de technische staf van Otegem.
Lees ook: provinciaal voetbal in West-Vlaanderen
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Lukas Van Eenoo slikt met KVC Westerlo late gelijkmaker in sleutelmatch op Seraing (1-1): “We blijven met de punten morsen”
In Eerste Klasse B is KVC Westerlo er zondagmiddag niet in geslaagd om concurrent FC Seraing bij te benen op de tweede plaats. In het Stade du Pairay bracht Atabey Ciçek zijn team al na twee minuten spelen op voorsprong. Nadien volgde nog een verbeten strijd, maar de Kempenaars kregen in het slot van de partij dan toch weer het deksel op de neus. -
VOETBAL 1A
Ewoud Pletinckx en Zulte Waregem beleven moeilijke namiddag in Brugge: “Afgezien tegen Noa Lang”
Zulte Waregem ging op Jan Breydel kansloos ten onder tegen Club Brugge. Aan het einde stond er een droge 3-0 op het bord, maar de score had nog hoger kunnen zijn. Een doelpunt van Vormer werd vanwege nipt buitenspel van Perez afgekeurd en doelman Bostyn weerde ook nog wat mogelijkheden af. Ook centrale verdediger Ewoud Pletinckx(20) zag sterretjes, maar dat is bij de meesten die Noa Lang moeten dekken het geval. -
Multimedia
Gaat je smartphone te snel stuk? Dit kan je eraan doen
Een gemiddelde gebruiker doet het net geen drie jaar met zijn smartphone voordat hij overgaat naar een nieuwe, zeggen marktonderzoeken. Wil jij liefst dat je smartphone het langer uitzingt? Dan moet je er vooral goed zorg voor dragen. Onze techredacteur geeft vijf belangrijke tips. -
-
vrouwenvoetbal super league
Tine Schryvers en OHL laten dure punten liggen op bezoek bij FWS Woluwe: “Heel veel tranen gevloeid in de kleedkamer”
De vrouwen van Oud-Heverlee Leuven raakten afgelopen vrijdagavond mede door een mindere eerste helft, waarin het ook een strafschop miste, niet verder dan een 1-1-gelijkspel op bezoek bij FWS Woluwe. De Leuvenaren lieten zo dure punten liggen. -
Futsal eerste klasse
Spelers van Halle-Gooik focussen momenteel op EK-kwalificatie
België is één van de weinige landen waar er momenteel geen futsal wordt gespeeld. Dat weerhoudt de spelers van Halle-Gooik niet om actief te zijn op het Europese toneel. Zeven spelers hopen met hun eigen nationale ploeg het EK 2022 te halen. Dat wordt in Nederland georganiseerd. -
Wielrennen profs
Arne Marit knap negende in GP Monseré: “Tevreden, al zat er nog meer in”
Officieel maakte Arne Marit (22) vorig weekend zijn debuut bij de beroepsrenners, maar een val in Kuurne-Brussel-Kuurne fnuikte elke ambitie. In de GP Monseré kreeg de Vollezelenaar een herkansing. Marit was meteen op de afspraak. In de laatste rechte mijn sprintte hij vol overtuiging naar de negende plaats. De eerste top tien in zijn profcarrière was meteen een feit. -
Dit zijn onze favoriete statement-tassen
Niets beter dan een opvallende handtas om je outfit helemaal af te maken. Ninashop.be selecteerde haar favoriete statement-tassen voor echte powervrouwen zoals jij.