Arno Valkenaers (Thes Sport): “Goede flow doortrekken met komst van Olympic Charleroi”
voetbal eerste nationaleMet zes op zes zijn ze sterk op dreef bij Thes Sport. In eerste nationale zitten de topteams op een zakdoek bij elkaar. Met de komst van Olympic Charleroi krijgen ze in Tessenderlo opnieuw een mooie affiche voorgeschoteld. De talentrijke doelman Arno Valkenaers (21) is bezig aan een sterk seizoen. De laatste weken hield hij zijn team enkele keren recht met cruciale reddingen.
“Of ik tevreden ben met de gang van zaken? Absoluut”, stelt Valkenaers, die opnieuw koos voor een uitleenbeurt naar Thes Sport. “Als team zitten we in een goede flow en dat moeten we doortrekken met de komst van Olympic Charleroi. Over mijn eigen prestaties mag ik zeker niet klagen. Ik ben bezig aan een secuur seizoen en probeer op een sobere manier deze mooie club vooruit te helpen. Vooral de laatste weken kon ik uitpakken met enkele belangrijke reddingen. Zeker in Visé hield ik het team overeind op cruciale momenten. Daarvoor sta ik ook tussen de palen, hé. (lacht) Toen ik van Thes Sport terugkeerde naar KV Mechelen, kon ik geen vrede nemen met een rol als derde keeper. Dat zag ik niet zitten. T1 Wouter Vrancken was ook van oordeel dat jonge doelmannen ervaring moeten opdoen. De beslissing bij KV Mechelen werd genomen om mij opnieuw uit te lenen. Toen Thes Sport vragende partij was, twijfelde ik geen seconde.”
“Ik voelde mij hier onmiddellijk thuis. Een fantastische club op alle vlakken. Hier kan ik mij voort ontwikkelen en met keeperstrainer Niels Hermans hebben ze een topper in huis. Na elke wedstrijd bekijken we samen de beelden. De positieve punten komen op de eerste plaats. Uiteraard spelen details een grote rol om nog te kunnen groeien. Niels Hermans speelt daar perfect op in en ik zie dan ook een enorme progressie.”
KV Mechelen
“Ik krijg ook veel vertrouwen van KV Mechelen. Dat kan je afleiden met mijn contract tot 2023. Eerst alle focus naar Thes Sport. Door de goede resultaten van de laatste weken staan we op een mooie derde plaats. De meeste clubs zijn sterker geworden en daarom hangt het ook samen. Maar deze groep kan nog beter. Geloof mij, we hebben het beste van Thes Sport nog niet gezien.”
Olympic Charleroi
“Met de komst van Olympic Charleroi krijgen we opnieuw een topper voorgeschoteld. Olympic is een goed voetballende ploeg en we gaan een moeilijke avond beleven. Toch ben ik overtuigd als we ons niveau halen van de laatste weken, die belangrijke punten in Tessenderlo houden”, besluit Valkenaers uit Werchter.
Lees ook: meer voetbal in eerste nationale
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Wielrennen profs
Arne Marit start in Ronde van Catalonië: “Rittenkoersen van dit niveau moeten me sterker maken”
Van maandag tot zondag is Arne Marit aan de slag in de Ronde van Catalonië. De prof uit Galmaarden zal er nogal wat kleppers uit het peloton tegenkomen. De keuze om in Catalonië te starten oogt op het eerst zicht merkwaardig, maar er zit een plan achter. Marit moet er sterker uitkomen. -
Vrouwen OHL doen slechte zaak in titelstrijd
OHL Women deed dinsdagavond aan Den Dreef een slechte zaak in de strijd om de landstitel. De Leuvense meisjes kwamen niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen AA Gent, zesde in de stand. Het wordt voor coach Jimmy Coenraets een hele klus om zijn speelsters vooral mentaal fit te krijgen tegen de clash van zaterdag in Anderlecht. -
Spaargids.be
Vanaf welke leeftijd geef je je kind zakgeld? En wanneer is het tijd voor een eigen zichtrekening? Deze vijf stappen helpen je op weg
Niet al je centen meteen uitgeven, maar ook voldoende sparen: dat is een essentiële levensles. Daarom biedt Wikifin tijdens ‘De Week van het Geld’, van 20 tot 26 maart, allerlei gratis spelen aan waarmee kinderen op een leuke manier met geld leren omgaan in de klas. Wil je hen ook thuis leren sparen en verstandig spenderen? Maak er werk van in vijf stappen, samen met Spaargids.be. -
-
PREMIUMWielrennen dames
Steven Christiaens verhuist met afgelaste Gooikse Pijl Oetingen naar 19 augustus: “Veel werk op zeer korte tijd, maar we organiseren met een groot hart”
Twee weken geleden kon de Gooikse Pijl Oetingen niet doorgaan omwille van de plotse sneeuwval. De dooi trad te laat in om het peloton veilig doorheen de Gooikse straten te kunnen loodsen. Het bestuur van Gooik Sportief bleef niet bij de pakken zitten en vond een nieuwe datum. De internationale top van het dameswielrennen zal op 19 augustus in Oetingen van start gaan. -
Voetbal Tweede Nationale B
Arne Bussels (Bocholt VV): “Met dat ene puntje bij Londerzeel schieten we niets op”
Bocholt VV kwam zondagmiddag niet verder dan een moeizame puntendeling op het veld van SK Londerzeel. Gemengde gevoelens dus achteraf. Leek de uitslag rechtvaardig op basis van het geleverde vertoon, alleen een overwinning was voldoende in de strijd om de play-offs. Arne Bussels (20) gaf achteraf tekst en uitleg bij een niet onvergetelijk middagje zonder doelpunten.Bocholt -
Volleybal liga A
Kris Vansnick (Asterix Avo): “De zes bonuspunten bij de start van de play-offs zijn mooi meegenomen”
De teerlingen zijn geworpen in de volleyballiga bij de vrouwen. Er moest tot op de laatste speeldag gewacht worden om de definitieve eindrangschikking te bepalen, want tijdens de slotdag stond er nog een duel tussen VC Oudegem en Asterix Avo op het programma. Oudegem won de eerste set, Asterix Avo nam autoritair over en start met zes bonuspunten als koploper aan de play-offs. -
Gouden Formule 15
Red Bull domineert, Alonso scoort stevig: de eerste speeldag van de Gouden Formule 1 onder de loep genomen
Max Verstappen strandde in de GP van Saudi-Arabië na een knappe inhaalrace op de tweede plaats. Enkel ploegmaat Sergio Pérez bleef uit zijn greep. Had jij dit voorspeld? Ga dan nu aan de slag voor de volgende GP in Australië en de rest van het seizoen: met de Gouden Formule 1 kan jij immers het beste raceteam samenstellen en zo kans maken op de hoofdprijs van maar liefst 4.000 euro.