Aisha Vercaemer (Gantoise) wacht weer druk tennisjaar: “Masters zijn opnieuw een doel”
TENNISAisha Vercaemer (23) houdt er jaar na jaar een stevig tennisprogramma op na en verzamelde daarbij heel wat toernooizeges. Ook dit jaar wil ze laten zien wat ze in haar mars heeft en kroonde ze zich een eerste keer tot toernooiwinnares. Al voegt Vercaemer er aan toe dat ze nog niet top is.
“Het doet natuurlijk plezier om je eerste toernooi winnend af te sluiten. Al wil ik niet te hoog van de toren blazen. In de eerste ronde was ik vrij en in de halve finale kon ik het vrij makkelijk halen van Isabel Van Der Poorten (6-0, 6-3). In de finale kreeg ik Daviane Delgrange als tegenstandster en zij maakte het mij behoorlijk lastig. Ik voelde dat ik nog wat ritme miste, koos voor een defensieve speelstijl en hoopte te profiteren van de foutenlast bij Daviane. Dat lukte ook en zo is de eerste toernooizege een feit.”
Vercaemer zal ook de komende maanden vaak te zien zijn op toernooien her en der. De Masters zijn ook dit jaar voor haar een doel. “Ik maak jaar na jaar een doel van de Masters en raakte ook al vier keer in de finale. Jammer genoeg trok ik telkens aan het kortste eind. Die eerste zege doet natuurlijk goed aan het vertrouwen, maar ik besef dat ik mijn niveau nog moet opkrikken. Door veel te spelen, komt dat wel goed. Volgende maand staan de toernooien van Merelbeke en Oostkamp op mijn programma en daar wil ik mijn niveau opvijzelen.”
Spelinzicht
Op welk vlak liggen er voor haar de meeste progressiekansen? “Het is zo dat ik nog steeds groei in het inschatten van spelsituaties. Op dat vlak heb ik zeker nog wat marge”, klinkt het. “Technisch sta ik wel mijn mannetje, maar op conditioneel vlak kan ik nog wel stappen zetten. Maar nogmaals, later op het seizoen is mijn conditie meestal beter. En het is ook zo dat ik een stuk beter tot mijn recht kom op gravelbanen. Indoor ben ik minder sterk. Belangrijk blijft voor mij om te genieten van mijn sport. Al steek ik het niet onder stoelen of banken dat een zege in de Masters me wel goed zou doen.”
Lees ook: meer tennis
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Ninashop.be
De eeuwige topper: met deze cognac handtassen ben je altijd stijlvol
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
Livios
Heerlijk relaxen in eigen tuin: zo geef je de gezelligheid een flinke boost
Nu de zon al enkele dagen van de partij is, trekken we met z’n allen naar buiten om te genieten. Dat lukt des te beter in een gezellige tuin. Heb je groene vingers of net helemaal niet? Dat maakt niet uit. Met deze tips van bouwsite Livios tover je je tuin om tot een uitnodigende ruimte waar je fijn kan vertoeven met familie en vrienden. -
Triatlon
Simon De Cuyper en Jonathan Wayaffe houden in Leuven generale repetitie met oog op titelgevecht: “Mooie voorbode voor spannend BK”
De nieuwe formule van de City Triathlon van Leuven werd een gigantisch succes met maar liefst 475 deelnemers en een massa toeschouwers langs de kant. Die zagen zowel bij de mannen als bij de vrouwen een spannende wedtrijd met Katelijnenaar Jonathan Wayaffe en de verrassende Limburgse Astrid Van Cauwelaert als winnaars. Volgende week vindt in het Waalse Libramont het BK Sprinttriatlon plaats. -
-
Handbal
Sezoens Bocholt en Serge Spooren verliezen topper met 30-28 bij leider Visé: “Op de cruciale momenten waren we niet fris genoeg”
In de topper met als inzet de leidersplaats en voor Sezoens Bocholt het finaleticket voor de Belgische play-offs speelden de Damburgers zeker geen slechte partij bij leider Visé, maar verloor met 30-28. De Luikenaars met de Limburgse coach Korneel Douven en doelman Nicholas Plessers wonnen verdiend en zijn in de finale zeker van het thuisvoordeel. Door de overwinning van Sporting Pelt bij Tongeren moet Bocholt op de laatste speeldag thuis nog winnen van Tongeren. -
voetbal jeugd
Nico Van de Geuchte (FC Kleit): “Heel tevreden over onze affiche voor het internationaal U10-toernooi”
FC Kleit beleeft sportieve hoogdagen. Het fanionelftal kroonde zich op de slotdag van de competitie tot kampioen in tweede provinciale A, deze week ging het met de Hofman Cup aan de haal en komend weekend is er ook nog het internationaal U10-toernooi. Toernooileider Nico Van de Geuchte is heel tevreden dat heel wat internationale toppers naar FC Kleit afzakken. -
Provinciaal voetbal
Sottegem, Sint-Denijs en Haasdonk klimmen naar eerste provinciale, Kallo duwt Evergem en Nederhasselt naar derde provinciale
Op drie wedstrijden in vierde provinciale na zitten de eindronden in het provinciaal voetbal erop. Met SV Sottegem, KVV Sint-Denijs en HRS Haasdonk kennen we sinds zondagnamiddag drie nieuwe eersteprovincialers. Zowel in tweede als derde provinciale wordt op basis van de standen na negentig minuten een rangschikking met de verliezers van speeldag twee opgemaakt. Met in volgorde van belangrijkheid: punten, doelsaldo, doelpunten voor, doelpunten tegen. Als Drongen volgend weekend in de interprovinciale eindronde wint van VK Linden en naar het nationale amateurvoetbal klimt, is er zowel in tweede, derde als vierde provinciale een extra stijger. -
Jobat
Dit zijn de 5 grootste afknappers op je cv
Je cv moet ervoor zorgen dat een potentiële werkgever of recruiter je uitnodigt voor een gesprek. Het is dus van groot belang dat je met je cv niet je eigen ruiten ingooit. Jobat.be overloopt daarom vijf afknappers die je absoluut moet vermijden.