Truiense terrasgangers genieten voortaan elke dinsdag en donderdag van livemuziek
Sint-TruidenMet ‘Deistag en Donnestag’ zorgen de stad Sint-Truiden en Shop & The City elke dinsdag- en donderdagavond voortaan voor livemuziek op de terrassen in het centrum en de deelgemeenten. “Stuk voor stuk Truiense bands zullen voor dat ultieme vakantiegevoel zorgen", aldus de organisatie.
“We vinden het belangrijk dat elke Truienaar dicht bij huis kan genieten van een gezellige zomerse sfeer”, zegt schepen van Evenementen en Middenstand Johan Mas (Open Vld). “En waar kan je best genieten van het echte vakantiegevoel dan op een gezellig terras? Daarom zorgen we zowel in de deelgemeenten als in het stadscentrum voor livemuziek. Het zijn stuk voor stuk Truiense muzikanten en bands die elke dinsdag- en donderdagavond zorgen voor de nodige ambiance. Op die manier is er extra beleving, maar zorgen we er ook voor dat onze lokale artiesten, die lang niet konden optreden, weer een podium krijgen.”
Het volledige programma van ‘Deistag en Donnestag’ vind je terug op www.sint-truiden.be/deistag en www.sint-truiden.be/donnestag. Volgende artiesten staan alvast op het programma: The Time Travellers, The Beagels, De Knotsgekke Bende, L&M Band, Tom & Ko, Duo Classic Illustration, the Jameson Brothers, Aahja, Marc Stans, Totally Soul, CC’92, The Splendids, Yoeri Mellaerts, DJ Erwin & Luc, Big Clash Beats en Phil Hunter & Wouter Survani.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Genk
Vrouw aangehouden na vondst drugs in woning
De politie heeft in de Reinpadstraat te Genk een 36-jarige vrouw gearresteerd na het vinden van drugs in haar appartement. De politie leverde op dat moment bijstand aan een deurwaarder die de woning bezocht. -
Gouden Vuelta8
Kan Remco Evenepoel de Ronde van Spanje winnen? Schrijf je in voor de Gouden Vuelta en maak kans op 5.000 euro
Vrijdag 19 augustus gaat de Ronde van Spanje van start. Blikvanger aan het vertrek in het Nederlanse Utrecht is onze Remco Evenepoel. De 22-jarige Belg is een van de topfavorieten om de eindzege in de wacht te slepen, maar de concurrentie is niet van de poes. Denk jij dat hij aan het langste eind kan trekken? Bewijs dat je de grootste kenner bent met de Gouden Vuelta en maak kans op 5.000 euro cash. -
Spaargids.be
Gemiddelde hypotheekrente bedraagt al 2,48%: kan je je tarief nu vastleggen om verdere stijging te slim af te zijn?
De rentevoeten voor woonleningen zitten de laatste maanden stevig in de lift. En nu de Europese Centrale Bank beslist heeft om voor het eerst in 11 jaar tijd de rente te verhogen, lijkt er ook geen beterschap op komst. Is het dan een goed idee om nu nog snel een lening vast te leggen en nadien pas een woning te kopen? Spaargids.be onderzoekt de mogelijkheden. -
-
PREMIUMGenk
Jongetje (7) valt van vierde verdieping in Genk: “Hij riep zijn moeder nog”
-
PREMIUMLanaken
TUSSEN DE STERREN IN LUXEHOTELS. La Butte Aux Bois in Lanaken: “Anthony Hopkins heb ik nog in bed geholpen, toen hij zijn enkel gebroken had”
-
voetbal jupiler score league
Ameen Al-Dakhil (STVV) na scoreloos gelijkspel bij KV Kortrijk: “Op basis van sterke tweede helft verdienden we de overwinning”
In het Guldensporenstadion bleven KV Kortrijk en STVV steken op een scoreloos gelijkspel. T1 Bernd Hollerbach liet Perenaar Wolke Janssens in de basis staan. De Duitser Robert Bauer, die vorige week weg bleef van de training om zo een transfer te forceren, zat op de bank. De Kanaries hadden het meeste balbezit en de Kerels loerden op de counter. Na de rust kreeg STVV de beste kansen met een heerlijke trap van een beresterke Frank Boya tegen de paal. STVV blijft twaalf wedstrijden ongeslagen, maar schiet weinig op met drie gelijke spelen op rij. -
Landen
Kringwinkel Plus viert éénjarig bestaan
De Kringwinkel Plus in Landen bestaat één jaar en dat moet gevierd worden. Dat zetten ze graag in de kijker met een zondagsopening waarop heel wat te beleven valt.