Vrouw krijgt hete olie op been
RUISBROEKDe bewoonster van een flatgebouw in de Oeverbeemd is zaterdagnacht gewond geraakt toen er brand uitbrak in haar keuken.
Delen per e-mail
De hulpdiensten werden omstreeks middernacht opgeroepen. Zij besloten om het volledige flatgebouw te evacueren. "Ook het medisch interventieplan werd opgestart", zegt brandweerofficier Willy Vanderstraeten van de zone Vlaams-Brabant West. Dat betekende dat er naast brandweer en politie ook verschillende ziekenwagens en MUG-teams ter plaatse gingen.
Vlam in de pan
"Uiteindelijk bleek het om een beperkte keukenbrand te gaan in één van de flats op de eerste verdieping, aan de achterzijde", klinkt het. "De bewoners waren aan het frituren, toen de vlam in de pan sloeg. Ook de dampkap vatte vervolgens vuur. Toen de bewoonster de bewuste pan naar buiten wilde brengen, kwam er olie op haar been terecht, met brandwonden tot gevolg."
Het slachtoffer werd overgebracht naar het brandwondencentrum van het Militair Hospitaal in Neder-Over-Heembeek. Het medisch rampenplan werd niet veel later afgeblazen, de brand kon snel geblust worden.
(TVP)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Sparen
Is het einde van goedkope woonleningen nabij?
Voor het eerst sinds lang stijgt de langetermijnrente opnieuw. Goed nieuws voor de economie, maar het betekent ook dat dat er misschien een einde komt aan de historisch lage rentevoeten op woonleningen. Spaargids.be belicht de kwestie. -
Halle
Man gaat door het lint tegen ex: “Laat de politie maar komen, ik richt een bloedbad aan”
Een 53-jarige man uit Halle riskeert 24 maanden cel met uitstel voor het bedreigen van zijn ex-partner. “Hij terroriseerde haar op psychisch en fysiek vlak”, aldus het parket. -
Beersel
“We zoeken een ambulance”: inbrekers bedenken smoesje als ze plots oog in oog staan met bewoners
Twee Algerijnse mannen riskeren 14 en 16 maanden cel na een mislukte inbraak in Beersel. -
-
Brussel
Inbrekersbende verkoopt gestolen buit op Vossenplein
Na langdurig onderzoek heeft de politie zes verdachten opgepakt, die lid zouden zijn van een dievenbende. Ze verkochten gestolen spullen op de vlooienmarkt in de Marollen. -
PREMIUMBrussel
Toen de leden van Daft Punk nog verlegen kereltjes zonder helm waren en techno ‘des duivels’ was: terug naar de begindagen van technotempel Fuse
Een ‘drugskot’ met een muziekgenre van 'blops en bleeps’. Nee, discotheek Fuse was in 1994 geen welkome gast in de Brusselse Blaesstraat. Vandaag is de nachtclub omgevormd tot exporuimte waar met beelden, posters en gadgets het relaas van de discotheek verteld wordt. Hoofdrolspelers Peter Decuypere en Trish Van Eynde nemen ons mee naar de beginjaren van Brussels bekendste nachtclub. “Deejays boeken? Dat moest met de telefoon van Conchita - ‘Madame Pipi’ - aan de overkant.” -
Sparen
Bij welk ziekenfonds sluit u het best aan?
De kans is groot dat u - zoals de meeste Belgen - koos voor het ziekenfonds van uw ouders of uw partner, zonder u daar al te veel vragen bij te stellen. Maar hoewel de basisopdracht van elk ziekenfonds overal hetzelfde is, zijn er wel degelijk individuele verschillen. Spaargids.be noteert het belangrijkste wat u moet weten. -
PREMIUMSint-Pieters-Leeuw/Halle
Enkel dure operatie kan rusthuismascotte Milo redden na plotse verlamming. Baasje Lenka krijgt steun uit alle hoeken. “Opnieuw hoop dankzij inzamelactie”
Dwergpoedel Milo, dé ster van woonzorgcentrum Sint-Antonius in Sint-Pieters-Leeuw raakte plots verlamd aan de achterpootjes. Enkel een operatie en een lange revalidatie kan hem redden. Die goede zorgen kosten een paar duizenden euro’s. Een bedrag dat baasje Lenka Van Roy (23) uit Halle niet meteen heeft. Daarom is er nu een steunactie opgestart.