Aantal opnames stagneert donderdag, meer patiënten op Intensieve Zorg
WaaslandHet aantal patiënten op de Covid-afdelingen van het AZ Nikolaas bedraagt donderdag 57, één minder dan woensdag. Eén patiënt overleed. De druk op de dienst Intensieve Zorg neemt verder toe.
Delen per e-mail
De dagenlange stijging in het AZ Nikolaas heeft zich donderdag niet verdergezet. Er liggen nu 57 coronapatiënten in het Wase ziekenhuis. Op de dienst Intensieve Zorg blijft de druk wél toenemen. Daar liggen intussen 15 mensen, opnieuw één meer dan gisteren.
De voorbije 24 uur is er opnieuw een patiënt gestorven aan de gevolgen van Covid-19. Er mochten verder acht positieve patiënten weer naar huis.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Oostende/Temse
Drie ex-werknemers van Oostends hotel staan terecht voor gesjoemel met de kassa: “61.500 euro gestolen”
Drie ex-werknemers van hotel Andromeda in Oostende riskeren in de Brugse rechtbank 100 uur werkstraf voor loondiefstal. Ze zouden met gesjoemel in de bar zo’n 61.500 euro achterover geslagen hebben. Zelf ontkennen de beklaagden dat met klem. -
Sint-Niklaas
Bestuurder onder invloed van drugs belandt in gracht tijdens vlucht voor politie
Een bestuurder onder invloed van drugs is woensdagavond met zijn auto in een diepe gracht beland toen hij een controle wou ontvluchten. -
Triatlon
Triatlon Vlaanderen-voorzitter Michaël Schouwaerts vraagt meer perspectieven: “Huidige stilstand kan impact hebben op toekomst van onze sport”
Na een jaar waarin het aantal triatlonwedstrijden in eigen land op twee handen te tellen zijn, ziet er naar uit dat onder de huidige coronarestricties er ook in mei weinig tot geen triatlon- of duatlonwedstrijden in ons land georganiseerd zullen worden. Zowel organisatoren als atleten vragen om duidelijkheid, maar voorlopig zijn de perspectieven voor de sport die de laatste jaren duidelijk in de lift zat in ons land op korte termijn niet meteen hoopgevend. “Nochtans is triatlon de sport bij uitstek die perfect coronaproof kan georganiseerd worden”, benadrukt Triatlon Vlaanderen-voorzitter Michaël Schouwaerts. -
-
Energie
Voordeel van nachttarief verdwijnt: wat is de impact op uw factuur?
-
De Klinge
“Zelfs Snoop Dogg draagt míȷ́n sloefkes!”: tatoeëerder Jadran Beauprez beschildert schoenen tijdens lockdown
“Ik zocht tijdens de lockdown iets om mij creatief mee bezig te houden.” En of dat gelukt is. Tattoo-artiest Jadran Beauprez uit De Klinge beschilderde het voorbije jaar Vans-schoenen, die nu worden gedragen door Amerikaanse sterren zoals B-Real van Cypress Hill, drumster Sheila E van Prince en zelfs hiphoplegende Snoop Dogg. Hoe de superster met 57 miljoen volgers plots Jadrans schoenen ontdekte? Stom toeval. -
Werkplek
Wat kan een werkgever je opleggen in je privéleven?
Waar het werkgeversgezag eindigt, begint het privéleven van een werknemer. “Als werknemer heb je recht op een privéleven, met allerlei bijhorende rechten, al zijn er grenzen”, zegt juridisch adviseur Geert Vermeir van HR-dienstverlener SD Worx. Jobat.be belde hem op: waar liggen die grenzen precies? En wat heeft je baas te zeggen over jouw privéleven? -
De vijf meest prangende vragen over 5G beantwoord
De eerste 5G-netwerken in ons land zijn operationeel, de eerste smartphones waarmee je op dat gigasnelle netwerk kan, liggen in de winkel. Is het al tijd om mee op de kar te springen? De vijf meest nijpende vragen over 5G op een rij.