Zes dagen scènes naspelen en decors bouwen: kinderen kunnen nu ook op zomerkamp met ‘F.C. De Kampioenen’
ShowbizzGoed nieuws voor de jongste fans van ‘F.C. De Kampioenen’. In de maand juli organiseert Activak in samenwerking met de openbare omroep een heus zomerkamp rond de populairste voetbalploeg van Vlaanderen. Acht- tot twaalfjarigen kunnen dan onder andere scènes naspelen uit hun favoriete serie en zelf een scenario schrijven. Kers op de taart is een ontmoeting met twee acteurs.
Delen per e-mail
Het ‘F.C. De Kampioenen’-zomerkamp vindt plaats tussen 11 en 16 juli in het Kasteel Botelaerhof in Deurne. Op de agenda staan onder meer ook nog een bezoek aan Plopsaland - waar je het originele café uit de serie kan bezoeken -, een quiz, een sporttornooi, een filmvertoning op groot scherm en een workshop striptekenen. De kostprijs bedraagt 375 euro, logies inbegrepen.
Het kamp wordt georganiseerd door Activak in samenwerking met de openbare omroep. “’De Kampioenen’ zijn geweldig populair bij alle leeftijden, dat bewezen de 2,38 miljoen kijkers voor de kerstspecial opnieuw”, zegt VRT-woordvoerder Hans Van Goethem in Het Nieuwsblad. “Met deze kampen hebben we een passend initiatief voor de jongeren onder de fans. Dat valt onder onze zogenaamde brand extentions, afgeleiden die Eén-titels als ‘F.C. De Kampioenen’ extra laten leven bij de fans. Op een kwaliteitsvolle manier, met een ervaren partner.”
Deze maand wordt er ook beslist of er nog nieuwe afleveringen van ‘F.C. De Kampioenen’ opgenomen worden. An Swartenbroekx (51), die de rol van Bieke speelt en ook als scenariste aan de serie werkt, liet in een interview weten dat de acteurs bijeenkomen om de knoop over de toekomst door te hakken. Alle info over het zomerkamp vind je op de website van Activak.
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMTV
Verdeeldheid was nooit eerder zo groot bij de acteurs van ‘F.C. De Kampioenen’: “Het is mooi afgerond, laat dit maar het einde zijn”
Met hun kerstspecial vestigden de Kampioenen een historisch kijkcijferrecord, maar er kwam ook snoeiharde kritiek. Genoeg stof om na te denken over een doorstart, en in welke vorm die er dan zou moeten komen. Bij de acteurs blijken de meningen bijzonder verdeeld. “Het succes uitmelken met jongere acteurs lijkt me alvast geen goede zet”, stelt Marijn Devalck (69), maar niet iedereen is het daarmee eens. -
Songfestival23
Zo ver zal Hooverphonic het schoppen tijdens het Songfestival, volgens de bookmakers
Hoe ver zal Hooverphonic dit jaar geraken tijdens het Songfestival in Rotterdam? Alle fans vragen het zich natuurlijk af. De bookmakers bogen zich al eens over de vraag, en het antwoord is een beetje teleurstellend. -
Royalty1
Oprah verduidelijkt: “Queen Elizabeth en prins Philip waren niet diegenen die zich zorgen maakten om huidskleur van Archie”
Koningin Elizabeth (94) en haar man prins Philip (99) waren niet degenen die zich zorgen maakten over de huidskleur van baby Archie (1). Dat heeft Oprah Winfrey (67) verduidelijkt in de talkshow ‘CBS This Morning’. Daarmee reageert ze op de onthulling die Meghan Markle zondagavond gedaan heeft tijdens een interview met haar. -
-
Stan Van Samang verlangt naar de 24 UUR LIVE: "Ik kijk keihard uit om terug in het Sportpaleis te spelen”
Vrijdag 12 maart is het zover: 24 UUR LIVE in het Sportpaleis. Ook Stan Van Samang treedt op en jij kan kiezen welk nummer hij zal zeker moet zingen. Breng onderaan je stem uit! -
Royalty6
Sussex Royal onderzocht door Britse waakhond voor goede doelen: “Waren Harry en Meghan wel bekwaam?”
Sussex Royal, de inmiddels opgedoekte organisatie van prins Harry en Meghan Markle, wordt onderzocht door de Britse waakhond voor goede doelen. De Charity Comission vraagt zich af of het koppel wel doordachte beslissingen maakte toen het merk nog bestond. -
Deze technische snufjes maken je leven zoveel gemakkelijker
We staan er niet altijd bij stil, maar tal van slimme technologische uitvindingen hebben ons leven al gemakkelijker of entertainender gemaakt. Waar vorige generaties ineens hun leven zagen veranderen door de komst van pakweg walkmans of de Nokia-telefoon, zijn er vandaag andere kleinoden in trek. -
Hoe kan je besparen op je autoverzekering?
De premie van een autoverzekering is vaak een hele hap uit het gezinsbudget. Altijd een vervelend moment dus wanneer de premieafrekening in je brievenbus of mailbox zit. Benieuwd of je nog steeds de voordeligste autopremie hebt? In vele gevallen kan je namelijk verschillende euro’s besparen. Independer.be legt je uit hoe je dat het beste aanpakt.
3 reacties
Ellen Moorthamer
Michel Vandewiele
Petra Segers