Wie wordt de nieuwe James Bond? Dit zijn momenteel de favorieten bij de bookmakers
FilmVorig jaar verscheen ‘No Time To Die’, de laatste film waarin Daniel Craig (53) te zien is als James Bond. Sindsdien wordt druk gespeculeerd over wie zijn opvolger zal worden. De makers houden de lippen stijf op elkaar, maar de bookmakers hebben wél al een idee. Dat schrijft het Britse dagblad The Express.
Wie moet er Daniel Craig opvolgen als James Bond? Als het van producente Barbara Broccoli wordt het alvast géén vrouw. “Ik denk dat het een man zal zijn, omdat ik niet denk dat een vrouw James Bond zou moeten spelen”, zei ze in een interview met The Hollywood Reporter. “Ik geloof in het maken van personages voor vrouwen en hen geen mannenrollen te laten spelen. Ik denk niet dat er genoeg grote rollen voor vrouwen zijn, en het is heel belangrijk voor mij dat we films maken voor vrouwen over vrouwen. De nieuwe Bond moet Brits zijn. Maar als mannelijke Brit kan hij van elke etniciteit of ras zijn.”
Een James Bond die niét wit is, is dus zeker een optie. En dus geloven de bookmakers héél erg in de kansen van ‘Bridgerton’-ster Regé-Jean Page. Bij Ladbrokes staat hij stevig bovenaan de lijst, met 5/2. Zelf wuifde hij in deze krant berichten over een mogelijke nieuwe rol weg: “Ach, elke Brit die iets noemenswaardigs op tv doet, krijgt wel eens het ‘B-woord’ te horen. Ik word nu toevallig vernoemd, omdat ik in ‘Bridgerton’ meespeel en de reeks zoveel aandacht krijgt. Dat hoort er nu eenmaal bij. Natuurlijk voel ik me geflatteerd om tot het groepje van ‘mogelijke Bond-acteurs’ te behoren, maar ik denk dat de mensen er niet te veel achter moeten zoeken.”
Op de tweede plaats volgt Tom Hardy, met 10/3. Daarna komt Henry Cavill, die nu te zien is in ‘The Witcher’, met 5/1. Worden volgens de bookmakers ook nog in overweging genomen: Jamie Dornan (8/1) en Richard Madden (6/1).
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMShowbizz1
Bijna 20 jaar na ‘Idool’ wint Danzel populaire Poolse televisieshow: “De vergoeding ligt hier gewoon hoger”
-
Tweakers.net
Is een duur sporthorloge de investering waard? Expert tipt de beste exemplaren van het moment
Ga je vaak joggen, zwemmen, padellen of fietsen? Dan mag een hip sporthorloge niet ontbreken. Keuze bij de vleet in de rayon van de smartwatches. Eric van Ballegoie, expert in fitnessgadgets bij technologiesite Tweakers, legt uit waarop je zeker moet letten. Hij geeft ook zijn drie favorieten mee, voor elke prijscategorie eentje. -
Muziek2
Hartverwarmend moment op Songfestival: Sam Ryder troost mede-kandidaat nadat die nul punten krijgt van publiek
Het Eurovisiesongfestival brengt heel wat emoties teweeg, dat is nog maar eens bewezen nadat Oekraïne zaterdag won. Maar naast winnaars zijn er ook altijd verliezers. Eén daarvan was deze keer de Zwitserse Marius Bear. Met zijn inzending ‘Boys do cry’ kon hij het publiek niet bekoren, want de zanger eindigde met nul punten. Gelukkig was Sam Ryder, de Britse inzending, in de buurt om hem een troostende schouder te bieden. -
-
HLN Shop
Van kamado tot tafelgrill: zo kies je de ideale barbecue voor je tuinfeest
Het barbecueseizoen is weer een feit! Is jouw barbecue aan vervanging toe, of ontbreekt er nog één om je terras compleet te maken? Dan is het hoog tijd om de jacht te openen op de perfecte grill. Maar welk exemplaar uit het gigantische aanbod is nu ideaal om een hoofdrol op jouw tuinfeesten te vertolken? HLN Shop helpt je een barbecue op maat te selecteren. -
PREMIUMCelebrities
INTERVIEW. 7/7 aan het werk en amper slaap: ontwerpster Marina maakt kostuums voor Katy Perry en co
-
Spaargids.be
Pensioensparen op je 54ste? Behoed je voor deze grove fout
54-jarigen die aan pensioensparen doen, denken maar beter twee keer na over het bedrag dat ze dit jaar storten. Het kan bepalend zijn voor de sommen die ze de volgende tien jaar mogen storten en het fiscale voordeel dat ze daarbij genieten. Spaargids.be legt uit hoe de vork aan de steel zit. -
TV
“Hier komt veel bij kijken”: Fred volgt in ‘Blind gesprongen’ voor het eerst match van Rode Duivels mee
In ‘Blind gesprongen' mag Fred aan de slag als IT-medewerker bij de Rode Duivels. Voor het eerst mag hij mee achter de schermen tijdens een vriendschappelijke wedstrijd. Een droom die uitkomt voor de voetbalfanaat.