Wie volgt Gert Verhulst op als nieuwe baasje van Samson?
ShowbizzHet is dé vraag die door de hoofden van de trouwe fans en kijkers spookt: wie wordt het nieuwe baasje van Samson? Gert Verhulst hield de lippen de afgelopen weken en maanden stijf op elkaar, maar vandaag maakt hij rond 15.00 uur dan toch eindelijk zijn opvolger bekend. Wie het wordt, kan je hier live volgen.
Delen per e-mail
Wie is Jefke - de codenaam die ze binnen Studio 100 gebruiken voor de opvolger van Gert? Verschillende namen deden de voorbije weken de ronde, diverse bekende Vlamingen passeerden de revue. En dan zijn er natuurlijk nog de getalenteerde kinderen van Gertje zelf: Viktor en Marie. Allebei deden ze de voorbije jaren heel wat media-ervaring op en ze lijken klaar om definitief in de voetsporen van hun vader te treden.
Viktor liet de laatste tijd echter wat steken vallen. Recent vertelde hij bijvoorbeeld dat hij niet zo dol is op kinderen. “Ik vind hen enkel handig omdat ze veel geld opleveren”, lachte hij. Dat was uiteraard een grapje, maar zulke uitspraken zijn not done als je gaat meespelen in het populairste kinderprogramma van Vlaanderen. Bovendien moet de nieuwe Gert kunnen zingen, dansen en acteren. En dat laatste is niet meteen het sterkste punt van Viktor, zoals we konden zien in ‘Dancing With The Stars’.
Dan lijkt Marie een meer logische keuze. Zij toonde al aan dat ze haar mannetje kan staan op de dansvloer en deed de afgelopen jaren ook heel veel andere ervaring op. Zo presenteerde ze vorig jaar ‘De Grote Sinterklaasshow’ mee. Dit jaar werd ze echter vervangen. Komt dat omdat Marie geen tijd had omdat ze druk bezig is met de voorbereidingen van een ander project? En is dat dan de Afscheidsshow van Samson & Gert?
Stand-in
“Zelfs wij, de vaste cast, weten niet wie het wordt”, zei Koen Crucke alias Alberto Vermicelli in een interview op Qmusic. Op de repetities voor de kerstshow werd de voorbije weken namelijk een stand-in voor Jefke gebruikt. De echte Jefke zou in besloten kring aan het repeteren zijn, ver van nieuwsgierige blikken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
5 leuke manieren om stress te verminderen
Stress lijkt wel dé ziekte van onze tijd. Heel wat mensen zijn dan ook op zoek naar manieren om hun stressniveau te verlagen. Naast meer sporten en bewegen, blijkt ook creatief zijn een goede uitlaatklep om je stress onder controle te houden. Heb jij je creatieve hobby nog niet gevonden? We geven je graag enkele suggesties mee. -
Een nieuwe auto kopen? Zoveel invloed heeft de CO2 uitstoot van je wagen op de prijs van je verzekering
Is het tijd voor een nieuwe auto? Dan heb je waarschijnlijk al een merk en model op het oog. Maar heb je al eens nagedacht over de milieuvriendelijkheid? De CO2-uitstoot van je auto kan namelijk de prijs van je autoverzekering beïnvloeden. Independer.be legt je uit waar je op moet letten. -
Celebrities Huis van overleden ‘Glee’-actrice Naya Rivera verkocht na amper 9 dagen
Zes maanden na het overlijden van Naya Rivera, de ‘Glee’-actrice is in juli op tragische wijze verdronken, werd haar huis in Los Angeles te koop gezet. Lang heeft de villa echter niet op de huizenmarkt gestaan, want volgens de New York Post zou haar eigendom na amper negen dagen al verkocht zijn. -
-
TV Gert bij de plastisch chirurg: "Zou het kunnen dat ik er nog té goed uitzie?”
Gert heeft al een tijdje last van hangende oogleden, zo maakte hij eerder al bekend. In ‘De Verhulstjes’ brengt hij samen met Ellen een bezoekje aan de plastische chirurg om te zien wat de opties zijn. -
TV Maandag start telenovelle ‘Lisa’, bekijk hier al de begingeneriek: “Ik heb hiervoor mijn sociaal leven een jaar op pauze gezet”
Maandag start op VTM de langverwachte nieuwe telenovelle ‘Lisa’, een spannend en romantisch verhaal over de creatieve, verlegen Lisa die het wil maken in de marketingwereld, maar gedwarsboomd wordt door haar zus. “Ik hoop dat de serie een even groot succes wordt als ‘Sara’’, zegt hoofdrolspeelster Tinne Oltmans (28). “We brengen in elk geval héél veel warmte en liefde.” -
Naaktmodel Marisa Papen die Turkije shockeerde met foto’s in moskee biedt excuses aan
Het Limburgse model Marisa Papen, die in Turkije tot zeven jaar cel riskeert nadat ze zich naakt liet fotograferen in een moskee, biedt haar excuses aan. Dat schrijven Turkse media. Ze verwijzen daarbij naar een statement op de website van het model. “Ik hoop dat ik niemand pijn doe en als ik dat doe, bied ik mijn excuses aan”, zegt Marisa Papen daar. -
Multimedia Tijd voor een nieuwe smartphone? Dit zijn momenteel de best beoordeelde (van 150 tot 650 euro)
Er verschenen in eerste twee maanden van 2021 vooral budgettoestellen, in afwachting van de grote golf aan nieuwe high-end smartphones die dit voorjaar weer zal uitkomen. Het is dus de vraag of dit een goed moment is om een nieuwe telefoon te kopen, maar je kunt wel je voordeel doen met een model van vorig jaar tegen een lagere prijs. Onze techredacteur tipt de toestellen die de beste reviews kregen, in stijgende volgorde van prijs.
6 reacties
Katrien Maes
kevin herremans
wilfrid haesen
Tessa De Rover
Kelly Verlinden