Twee jaar na zijn dood denkt Loes Van den Heuvel nog vaak aan Johny Voners : “Ik babbel regelmatig met mijn sjoeke”
Showbizz“Van alle mannen die ik heb gekend, is Johny de beste, de volledigste, de belangrijkste.” Er gaat geen dag voorbij zonder dat Loes Van den Heuvel (65) aan Johny Voners denkt, dertig jaar lang de Xavier van ‘haar’ Carmen. Twee jaar na zijn dood blikt ze in dit gesprek terug op het moment van zijn overlijden en het verwerkingsproces, en vertelt ze over haar pensioen, haar tweede leven in Spanje en een eventuele terugkeer van ‘De Kampioenen’. “Het is een historisch product dat niet kapot te krijgen is. Zolang de mensen kijken, blijven we bestaan.”
Vorige week was het exact twee jaar geleden dat Johny Voners, de man die in het collectieve geheugen gegrift staat als Xavier Waterslaeghers in F.C. De Kampioenen, op 74-jarige leeftijd overleed aan de gevolgen van kanker. Zijn dood liet niemand onberoerd en velen zijn de acteur nog lang niet vergeten. Zeker Loes Van den Heuvel niet, die dertig jaar lang Xaviers vrouw Carmen speelde in de iconische reeks. “Er gaat geen dag voorbij of ik denk nog aan mijn sjoeke”, zegt Loes in Story. “Johny’s foto staat bij mij thuis op een altaar, samen met portretten van andere overleden dierbaren. Hij is nog steeds erg aanwezig in mijn leven. Regelmatig brand ik een kaars voor hem of babbel ik tegen hem. Gewoon even ‘goedendag’ zeggen of ‘ah, hier is mijn sjoeke’.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
HLN Shop
Indian summer: met deze spullen geniet je ook na de zomer maximaal van je terras
Heb je van je terras een kleine oase gemaakt waar het heerlijk vertoeven is? Dan wil je daar natuurlijk maximaal van genieten. Nu de zomer stilaan op haar einde loopt zou het maar jammer zijn je gezellige buitenplek straks al te moeten verlaten om je weer binnenskamers terug te trekken. Met enkele kleine en grotere hulpmiddelen is dat gelukkig niet nodig. HLN Shop overloopt wat je kan doen om zo lang mogelijk van je terras te kunnen profiteren. -
Gouden Vuelta30
Michel Wuyts over de winstkansen van Remco Evenepoel: “Drie renners zijn momenteel net iets beter geschikt om het laken naar zich toe te trekken”
Morgen is het eindelijk zover! Met de Vuelta gaat de laatste grote ronde van het jaar van start. Onze analist Michel Wuyts kijkt ook nu weer in zijn glazen bol. Ben jij het eens met Wuyts of denk je er helemaal anders over? Bewijs dat je de grootste kenner bent met de Gouden Vuelta en maak kans op 5.000 euro cash. -
BV
Zoontje van Kobe Ilsen en Sara Vermassen is ernstig ziek: “Momenteel wordt hij onderzocht op de ziekte van Hirschsprung”
Het zijn moeilijke dagen voor Kobe Ilsen (40) en zijn verloofde Sara Vermassen (33). Magnus, het zoontje van het koppel, blijkt ernstig ziek te zijn. Op Instagram zoekt Sara nu steun bij haar volgers. -
-
PREMIUMTV
INTERVIEW. Matt Smith over ‘House of the Dragon’: “Al die seksscènes die ik moest spelen, was dat nu écht nodig?”
-
BV3
Astrid Coppens kondigt het geslacht van haar tweede kindje aan
Fans van Astrid Coppens (39) hebben er even op moeten wachten, maar ondertussen is de moment suprême eindelijk aangebroken. In een video op Instagram maakt Astrid namelijk het geslacht van haar tweede kindje bekend. -
Muziek
REVIEW. “Veel attitude. Misschien een tikkeltje te veel”: dit vond onze man van Pukkelpop-afsluiter Arctic Monkeys
Het terrein waar ze destijds uit het ei kropen. Hetzelfde podium ook. Arctic Monkeys werd in 2006 uitgeregend op Pukkelpop, maar serveerde er toen ergens in de namiddag wel een magistraal album. Gisteren stonden ze er opnieuw. De kuikens zijn haantjes geworden en kwamen met veel attitude. Misschien een tikkeltje te veel. -
Muziek2
“Vlamingen zijn veel leuker”: Nederlandse MEAU bezorgt Pukkelpop kippenvel
“Tijdens al m’n optredens zingt het publiek mee, maar dit keer ging iedereen wel heel hard.” De Nederlandse MEAU (22) houdt van haar Vlaamse fans en die liefde is overduidelijk wederzijds. Om klokslag 12 uur ‘s middags - op de laatste en dus ook vermoeiendste festivaldag - stond de Marquee afgeladen vol voor de singer-songwriter uit Utrecht. Daar raakte haar grote hit ‘Dat heb jij gedaan’ een gevoelige snaar.
7 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageereric debanne
Lucas Vissers
roger boons
vangeel guido
Bart Dekort