Regisseur Jan Verheyen blijft vriendschap met Bart De Pauw koesteren: “Hij weet hoe ik erover denk, maar we blijven vrienden”
Showbizz“Ik kende de namen al, voor mij zijn ze dus geen verrassing”, zegt regisseur Jan Verheyen (57) die al 27 jaar bevriend is met televisiemaker Bart De Pauw (52). “Ik kan me wel voorstellen dat sommigen verbaasd zullen zijn over bijvoorbeeld Maaike Cafmeyer, met wie Bart toch heel lang en heel intens heeft samengewerkt.”
Delen per e-mail
“Kijk, Bart is mijn vriend”, zegt Verheyen. “Maar Bart is ook een collega: hij had een belangrijke bijrol in ‘Alles moet weg’, heeft meegeschreven aan en meegespeeld in de ‘Team Spirit’-film en in die periode hebben we elkaar heel vaak gezien, zowel professioneel als privé. Op mijn sets heb ik nooit iets gezien, heb ik ook nooit klachten gekregen. Uiteraard was ik er niet bij op al die andere sets, en daar kan en wil ik me dus niet over uitspreken. Het is perfect mogelijk dat wat voor een aantal van die vrouwen werd aangevoeld als grensoverschrijdend, zo niet is aangevoeld door Bart, dat hij zich daar helemaal niet bewust van was.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Film Mogen hetero’s nog homoseksuele personages spelen? De meningen in Hollywood zijn verdeeld
Mogen hetero’s nog homoseksuele personages spelen? Daar heerst tegenwoordig heel wat onduidelijkheid over. Er is in Hollywood namelijk een heus debat ontstaan rond de vertolking van personages die minderheidsgroepen vertegenwoordigen. -
Advocaat Bart De Pauw reageert nadat negen vrouwen naar buiten treden: “Bart is alweer veroordeeld nog voor het proces begonnen is”
Michaël Verhaeghe, advocaat van Bart De Pauw reageert nu negen vrouwen naar buiten treden: “Het blijft ons verbazen dat Bart in de media én in het persbericht voor de zoveelste keer al veroordeeld wordt op basis van beschuldigingen, waarvan niemand weet of ze überhaupt waar zijn en waarover het echte debat nog moet gevoerd worden.” -
Een nieuwe auto kopen? Zoveel invloed heeft de CO2 uitstoot van je wagen op de prijs van je verzekering
Is het tijd voor een nieuwe auto? Dan heb je waarschijnlijk al een merk en model op het oog. Maar heb je al eens nagedacht over de milieuvriendelijkheid? De CO2-uitstoot van je auto kan namelijk de prijs van je autoverzekering beïnvloeden. Independer.be legt je uit waar je op moet letten. -
-
5 leuke manieren om stress te verminderen
Stress lijkt wel dé ziekte van onze tijd. Heel wat mensen zijn dan ook op zoek naar manieren om hun stressniveau te verlagen. Naast meer sporten en bewegen, blijkt ook creatief zijn een goede uitlaatklep om je stress onder controle te houden. Heb jij je creatieve hobby nog niet gevonden? We geven je graag enkele suggesties mee. -
Faroek over zaak-Bart De Pauw: “Proces zal een moddergevecht worden”
De negen vrouwen die televisiemaker Bart De Pauw beschuldigen van grensoverschrijdend gedrag, zijn vandaag uit de anonimiteit getreden na een perslek. Michaël Verhaeghe, de advocaat van Bart De Pauw betreurt dat het proces gevoerd wordt in de media. “Het wordt een moddergevecht. Alle lelijke zaken zullen naar boven komen”, zo reageert Faroek Özgünes, gerechtsjournalist bij VTM NIEUWS, bij HLN LIVE. -
PREMIUM
ANNO 2021. Acteur en kersvers vader Gökhan Girginol (33): “Ik speelde op een indianenfluit tijdens de geboorte van mijn zoon”
-
PREMIUM
Hoe Maaike Cafmeyer en Liesa Naert met hun getuigenis bij VRT aan de basis lagen van de zaak-De Pauw
Het begon op een donderdagavond in november 2017 met de videoboodschap die Bart De Pauw (52) zélf verspreidde. Sindsdien rolden de getuigen à charge en à decharge over mekaar heen. En vandaag, één week voor in Mechelen het proces tegen de televisiemaker van start gaat, traden de negen vrouwen die De Pauw beschuldigen van grensoverschrijdend gedrag uit de anonimiteit. Een reconstructie van de voorbije 38 maanden.
25 reacties
Carmen De Gussem
Sanders Dejong
gilberte Vergaelen
Ronny WAGENAER
William De Ruyck