Prins Harry spoort mensen aan om ontslag te nemen: “Niet iedereen krijgt betaald om niets te doen”
RoyaltyDe Britse prins Harry (37) ligt onder vuur nadat hij mensen die ongelukkig zijn met hun job aanspoorde om ontslag te nemen. Dat zou volgens hem “bevorderlijk zijn voor hun mentale gezondheid”. De gewone man gniffelt echter in zijn vuistje: “Sommigen van ons moeten wérken om de rekeningen te betalen, Harry.”
Tijdens een interview naar aanleiding van zijn nieuw job bij de prestigieuze Silicon Valey-startup BetterUp, moedigde prins Harry mensen die ongelukkig zijn met hun job aan om ontslag te nemen. “We staan aan het begin van een revolutie op het gebied van mentale gezondheid”, verklaart Harry zijn advies. Zelf verliet hij twee jaar geleden zijn ‘job’ bij de monarchie, en vertrok hij samen met echtgenote Meghan Markle naar de VS. “Als een job je niet gelukkig maakt, kan ik alleen maar aanraden om ermee op te houden.”
Op sociale media en in de pers krijgt hij veel kritiek voor zijn “hypocriete” en “ondoordachte” opmerkingen. “Sommigen van ons moeten werken om de rekeningen te kunnen betalen, Harry”, legt iemand uit op Twitter. “Zo zit de wereld in elkaar.” Iemand anders vraagt zich dan weer af: “En hoe zit het volgens jou dan met mensen die momenteel in de zorg werken? Of in andere essentiële functies? Moeten die er ook allemaal maar mee ophouden? En wat met mensen die allang blij zijn dat ze een job hebben, omdat ze bijna geen werk vinden? Niet iedereen heeft de luxe om zomaar een job op te geven, ook al doe je ze niet graag.”
Wereldvreemd
Of: “Dus, zodat ik het goed begrijp: multimiljonair prins Harry, die nog nooit in zijn leven een echte job heeft gehad en zich nooit zorgen heeft moeten maken over het betalen van rekeningen, gaat ons nu vertellen dat ontslag nemen voor vreugde zorgt en dat het goed voor ons is? Zo gek kan je het zelf niet verzinnen! Alsjeblieft, laat het stoppen!” En tot slot: “Ik dacht altijd dat jij een prins van het volk was, maar nu blijkt dat je compleet alle voeling met de werkende mens verloren bent.”
Ook de Britse royaltywatcher Dan Wootton spuwt zijn gal. “Een woordje advies, lieve mensen: tenzij Silicon Valley en grote mediabedrijven zoals Netflix en Spotify bereid zijn om miljoenen naar je toe te gooien zonder dat je er iets voor moet doen, geef je job dan niet zomaar op omdat je een slechte dag hebt! Harry krijgt letterlijk betaald om niets te doen. Hij is een posterjongen voor BetterUp. En ook voor Netflix en Spotify heeft hij al maanden niets meer gedaan. Denk er eerst maar even goed over na voor je ontslag neemt, want hij weet niet hoe het is om een arme sterveling zoals wij te zijn. We zijn niet allemaal verwende, wereldvreemde prinsen.”
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijnenergie
Was in de droogkast of aan de draad? Zoveel euro scheelt dat op je energiefactuur
Ben jij net als vele anderen op zoek naar manieren om de kosten van je energiefactuur te drukken? Als je er de ruimte voor hebt, droog je kleren in de lente en de zomer dan zeker buiten aan de wasdraad. Mijnenergie.be zocht uit hoeveel je er exact mee kan besparen. -
Royalty9
Meghan Markle legt bloemen neer voor overleden kinderen van schietpartij
Meghan Markle (40) heeft donderdag een bezoek gebracht aan Uvalde, de stad in Texas waar dinsdag negentien kinderen en twee docenten werden doodgeschoten. De vrouw van prins Harry legde bloemen bij een herdenkingsplek. -
Livios
De vier meest gemaakte fouten bij de aanleg van je tuin
Wil je dit voorjaar je tuin (gedeeltelijk) opnieuw aanleggen? Bouwsite Livios vroeg aan tuin- en landschapsarchitecten welke fouten het vaakst gemaakt worden én hoe je ze vermijdt. -
-
Livios
Grotere regenwaterputten in opmars: “Ga meteen voor een put van 10.000 liter”
De klimaatverandering is een realiteit. Zowel periodes van droogte als intense neerslag komen steeds vaker voor. Maart en april waren kurkdroge maanden, waardoor heel wat regenwaterputten in Vlaanderen vandaag leeg zijn. Nu al. Moeten we investeren in grotere regenwaterputten? Bouwsite Livios gaat het na. -
Showbizz11
Ruben Van Gucht in alle stilte getrouwd met hoogspringster Blanka Vlašić, de twee verwachten een zoontje
Heuglijk nieuws ten huize Ruben Van Gucht (35). Het sportanker is in alle stilte getrouwd met hoogspringster Blanka Vlašić (38), de eeuwige rivale van Tia Hellebaut en meervoudig Olympisch medaillewinnares. De twee gaven elkaar afgelopen maandag het jawoord in Split, het stadje in Kroatië waar Blanka woont. Hun liefde werd meteen ook bezegeld want de twee verwachten samen een eerste kindje. -
Celebrities4
Spanning loopt op bij einde rechtszaak Depp-Heard: “Ik ben hier elke dag vanaf drie uur ‘s nachts”
Nu de getuigenissen van zowel Johnny Depp als Amber Heard, en hun getuigen, erop zitten komt de inmiddels zes weken durende rechtszaak tot een einde. -
2
Aston Martin koning Boudewijn gaat onder de hamer: vraagprijs 4,4 miljoen euro
Een Aston Martin DB2 Vignale uit 1954 die ooit toebehoorde aan onze koning Boudewijn wordt te koop aangeboden in Groot-Brittannië. Je moet er wel diep voor in de buidel tasten. De vraagprijs op de gespecialiseerde zoekertjessite voor klassieke en exotische wagens Dyler is 4,4 miljoen euro.
9 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerLeo Legrelle
Elle Devee
Anne JACOBS
Luc Van der Linden
Nicole Aerts