Papa Claire Meiland zoekt plots terug contact met Maxime: “Elke keer dat Jaap appt, staan de tranen bij Leroy in de ogen”
ShowbizzOnlangs mochten Maxime Meiland (25) en haar vriend Leroy Molkenboer (30) hun dochtertje Vivé verwelkomen. De realityster heeft ook al een dochtertje Claire (4) uit een vorige relatie. Hoewel haar ex geen rol meer speelt in het leven van Maxime en Claire, probeert hij nu opnieuw contact te zoeken. “Leroy is bang dat als Jaap weer in beeld komt, Claire bij ons wordt weggehaald”, vertelt Maxime aan ‘&C’.
Bekijk ook: Maxime Meiland toont trots nieuwe dochter
Maxime en Leroy zijn al een jaar samen en staan als één team achter hun dochterje Vivé, maar bij de geboorte van Claire was dat een heel ander verhaal. De mediapersoonlijkheid was amper 21 toen ze zwanger werd van haar toenmalige vriend Jaap. Hij wilde niet dat Maxime het kindje hield, waardoor ze besloten uit elkaar te gaan. Jaap had dan ook geen contact met zijn dochter.
Daar wil de man nu verandering in brengen. Maxime onthult dat Jaap haar weer vaak berichtjes stuurt. “Hij appt sinds kort weleens, maar dan denk ik vaak: nu even niet", vertelt ze aan ‘&C’. Ze heeft het gevoel dat haar ex opnieuw contact zoekt omdat hij jaloers is op haar relatie met Leroy. “Ik vind het zo zielig voor Leroy, want elke keer dat Jaap appt, staan de tranen bij Leroy in de ogen. Hij is bang dat als Jaap eenmaal weer in beeld komt, Claire bij ons wordt weggehaald.”
Maxime beseft wel dat ze in een lastig parcours zit, want ze wil ook Claire het contact met haar vader niet ontnemen. “Claire is nog zo klein, als ze dan ook nog die hele andere familie erbij krijgt...”, aldus Montana, de zus van Maxime. Ook Martien denkt er het zijne van. “Veel te ingewikkeld voor dat meisje.”
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Film
‘Black Panther: Wakanda Forever’ breekt streamingrecord op Disney+
‘Black Panther: Wakanda Forever’ is de best bekeken Marvel-film in de eerste vijf dagen op Disney+, maakte de streamingdienst zelf bekend. De film van regisseur Ryan Coogler verscheen woensdag op Disney+. -
Film
Succesvolle film ‘La La Land’ wordt musical op Broadway
Er wordt een musical gemaakt van de bekroonde muziekfilm ‘La La Land’. Dat maken de producenten zelf bekend. Volgens verschillende Amerikaanse media zal de musical te zien zijn op Broadway. -
Independer
Aangereden nadat je hard moest remmen door de laaghangende zon: wie is er dan aansprakelijk?
Deze week mogen we flink wat zon verwachten. Dat doet deugd, maar het levert ook extra risico's op wanneer je de baan op moet. Immers, de zon hangt tijdens de winterperiode laag, wat de zichtbaarheid tijdens het autorijden serieus bemoeilijkt. Een kop-staartbotsing is dan snel gebeurd. Bepalen wie aansprakelijk is voor de schade kan dan moeilijk zijn. Independer.be zet daarom vier mogelijke botsingen - en hun gevolgen - op een rij. -
-
Royalty
IN BEELD. Stralende koningin Mathilde arriveert in Bangladesh voor driedaags bezoek
Koningin Mathilde (50) is maandag aangekomen in Bangladesh. De vrouw van koning Filip is in het land voor een driedaags bezoek, dat plaatsvindt in het kader van de duurzame ontwikkelingsdoelen (SDG’s) van de Verenigde Naties. -
Independer
Moet een kind van vijf nog in een autozitje? En hoeveel kids mag je in één wagen vervoeren? Alle regels op een rijtje
Het is in sommige huishoudens goed voor een stevige discussie: het veilig en correct vervoeren van de kroost. Doe daar nog eens de kinderen van vrienden of familieleden bij en de verwarring is helemaal compleet. Nochtans is de wetgeving hierrond duidelijk. Er is in feite geen stof voor discussie. Independer.be doet het uit de doeken. -
FILM
STREAMINGTIP. ‘And Just Like That... The Documentary’: Carrie Bradshaw blijft fascineren
Na succesreeks ‘Insecure’ - met de geweldige Issa Rae in een glansrol - krijgt ook ‘And Just Like That…’ een eigen documentaire. Die blikt niet alleen terug op de geschiedenis en impact van HBO-reeks ‘Sex and the City’ - waar ‘And Just Like That’ uit voortvloeide -, maar laat de kijker eveneens ontdekken hoe die sequel nu precies tot stand kwam. -
BV
’t Is gebeurd: Erik ‘kapitein Eenoog’ Van Looy zwaait af in Nederlandse ‘Slimste Mens’
Het is gebeurd: Erik Van Looy heeft zijn eerste finalebeurt in ‘De Slimste Mens’ in Nederland niet overleefd. In de finale blokkeerde hij op een vraag over priemgetallen en ging zo ten onder. Met opgeheven hoofd en met de kleuren van de Belgische vlag op zijn ooglapje. “Met twee ogen had ik misschien wel gewonnen”, lachte Erik, die aan zijn geslaagde passage in de tv-quiz meteen de zekerheid overhoudt dat hij in januari 2024 met zijn zaalshow ‘Verslaafd’ op tournee mag door Nederland.
15 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerAnneke Brusselmans
Vera Franck
sonja dierckx
Liliane Depauw
Nathalie Piot