Officieel: Adil en Bilall mogen nieuwe 'Bad Boys' regisseren
Regisseurs Adil El Arbi en Bilall Fallah staan op het punt te tekenen bij het Amerikaanse Sony voor de regie van "Bad Boys For Life". De komische actiefilm is, na de piloot voor de dramaseries "Snowfall" en "Scalped", het derde Amerikaanse project voor de twee jonge filmmakers. Dat meldt het managementkantoor van Ken Lambrechts woensdagmiddag.
"Bad Boys For Life" is de derde film in de franchise met Will Smith en Martin Lawrence in de hoofdrol. Smith en Lawrence vertolken de door George Gallo in het leven geroepen personages Mike Lowrey en Marcus Burnett, detectives bij de drugsbrigade van Miami, beste vrienden en "bad boys".
El Arbi en Fallah volgen regisseur Michael Bay op, die de eerste en tweede film voor zijn rekening nam. Producer is opnieuw Jerry Bruckheimer. Over Bruckheimer zeggen El Arbi en Fallah: "Da's een fucking legende. Hij heeft ongelofelijk veel gerealiseerd. Zijn films zijn films die ge in de cinema gaat zien. Ze zijn cool, groots en Hollywoodiaans. Als ge hoort dat Bruckheimer u promoot en verkoopt bij de studio en de sterren van de film denkt ge: 'Holy shit! For real? ' Jerry zegt heel weinig, maar als hij spreekt, spreekt hij money business."
Het regisseursduo reist vermoedelijk begin februari af naar Los Angeles om het contract te "laten landen en verder aan het script te werken". "Het contract is zo goed als rond", luidt het woensdagmiddag aan de telefoon bij het managementskantoor Ken Lambrechts. "Ze moeten nog wat details bespreken en het contract finaliseren. De kans is zeer, zeer klein dat het nog misloopt." Over bedragen en budgetten spreekt Lambrechts zich niet uit.
"Patser", de derde langspeelfilm van het regisseursduo, ging vorige week in première en loopt nu in de zalen. Volgens het duo is "Patser" "next level shit". "'Bad Boys' is bigger than life. Het is een droom die uitkomt."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Danny moet ‘Big Brother’ opnieuw verlaten: “Ik heb genoten tot het laatste moment”
Een nieuw rondje nominaties bij ‘Big Brother’, dus opnieuw een hoop drama. Deze week maakten Jolien, Lindsey en Danny kans op een exit. Uiteindelijk bleek laatstgenoemde het minst populair bij de kijker, en mocht de Nederlandse deelnemer zijn boeltje pakken. Opmerkelijk, aangezien Danny enkele weken geleden door diezelfde kijker nog terug het huis in werd gestemd. -
CELEBRITIES
“De afgelopen weken zijn erg moeilijk geweest”: Hailey Bieber reageert op bericht van Selena Gomez aan fans
Het lijkt erop dat er binnenkort een einde komt aan de langdurige vete tussen Selena Gomez (30) en Hailey Bieber (26), de vrouw van haar ex Justin Bieber. De Amerikaanse zangeres liet vrijdag al weten genoeg te hebben van de online haat en negativiteit. Ze vroeg haar volgers op Instagram om het model niet meer te bedreigen. En dat viel duidelijk in goede aarde bij Hailey. “Ik wil Selena bedanken.” -
Livios
“Dit is een maand, waarin de meeste snoeiwerken uitgevoerd mogen worden”: alle tuinklussen in maart op een rijtje gezet
In maart breekt de lente aan. Het is het startsein voor menig hobbytuinier, maar vorstperiodes kunnen flink wat schade aanrichten. Bouwsite Livios vroeg aan tuinexpert Bart Verelst wat je in maart beter wel en niet doet in je tuin. -
-
Adil en Bilall kregen telefoon van Will Smith
“Whatcha gonna do?” - Adil El Arbi en Bilall Fallah staan op het punt te tekenen bij het Amerikaanse Sony voor de regie van 'Bad Boys For Life'. Dat meldt het managementkantoor van Ken Lambrechts. De komische actiefilm is het derde Amerikaanse project voor de twee jonge filmmakers. Om de deal rond te krijgen, kregen ze telefoon van niemand minder dan Will Smith. -
CELEBRITIES
‘Stranger Things’-actrice Millie Bobby Brown komt dit najaar met eigen debuutroman: “Een heel persoonlijk verhaal”
Millie Bobby Brown (19), vooral bekend van ‘Stranger Things’, heeft een boek geschreven: ‘Nineteen Steps’. Haar debuutroman verschijnt op 12 september dit jaar. Het verhaal is geïnspireerd op de familiegeschiedenis van de Britse actrice. Dat heeft uitgeverij HarperCollins vrijdag bekendgemaakt. -
TV
‘De ideale wereld’ trekt naar Durbuy Adventure Valley en verhuist voor even naar Eén
Tijdens de eerste week van de paasvakantie verhuist ‘De ideale wereld’ van Canvas naar Eén. Het satirische praatprogramma met Ella Leyers (34) zal van drie tot zes april te zien zijn op de zender. De talkshow trekt bovendien tijdens die periode naar een bijzondere locatie: Durbuy Adventure Valley. Dat maakten de schermgezichten bekend via Facebook. -
Tweakers
Een topsmartphone voor amper 175 euro: onze techexpert toont waar je kwaliteit krijgt voor een beperkt budget
Niet iedereen wil of kan zomaar 1.000 euro of meer ophoesten voor een nieuwe smartphone. Donovan Kerssenberg, expert in het segment smartphones bij technologiesite Tweakers, tipt zijn drie absolute aanraders van het moment voor een kleiner budget: minder dan 250 euro, 250 à 500 euro en meer dan 500 euro.
19 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerMarie-France Missotten
Brecht Adams
Geen Zever
Dirk Huylebroeck
Jurgen Vermaut