Presentatoren Geraldine Kemper en Peter Van de Veire in het nieuwe 'Big Brother'-huis.
Volledig scherm
Presentatoren Geraldine Kemper en Peter Van de Veire in het nieuwe 'Big Brother'-huis. © SBS

Nieuw seizoen, nieuwe regels, nieuw huis: hier zullen de ‘Big Brother’-bewoners hun tijd doorbrengen

TVEen nieuw seizoen van ‘de moeder aller realityshows’? Dat betekent ook nieuwe regels, én een nieuw huis. Met maar liefst 120 camera’s en bijna 50 microfoons in het huis en de tuin, volgt Big Brother zijn bewoners altijd en overal. Al verbleekt dat gebrek aan privacy bij het - ahum - opvallende interieur waarvoor dit seizoen gekozen werd. “Het huis ziet er helemaal anders uit”, bevestigt ook presentator Peter Van de Veire.

1 reactie

  • Kristof Claesen

    1 jaar geleden
    Mooi huis, leuker spel maar je verstaat niks van wat die big brother zegt..
  1. Pommelien Thijs: “Zeer fijn om voor jongeren iets te kunnen betekenen”
    Showbits
    1

    Pommelien Thijs: “Zeer fijn om voor jongeren iets te kunnen betekenen”

    Gisterenavond kwam de ‘JEZ!’-feestweek aan zijn eind. De goedendoelenactie voor jongeren bracht meer dan drie miljoen euro op. Ondanks het slechte weer zakten heel wat mensen af naar het Eilandje in Antwerpen. Dat was voornamelijk het geval voor publiekslieveling Pommelien Thijs. Zij is dan ook een rolmodel voor heel veel jongeren. Showbits-reporter Desna trok naar de slotshow in Antwerpen en sprak met Pommelien Thijs en de andere gezichten over hun rol voor jongeren. Bekijk het in deze nieuwe Showbits-video.
  2. RECENSIE. ‘Kindred’: “Verrassend bingeable voor een reeks over de gruwelen van de slavernij”
    PREMIUM
    TV

    RECENSIE. ‘Kindred’: “Verrassend bingeable voor een reeks over de gruwelen van de slavernij”

    Toen Octavia E. Butler haar scifi-roman ‘Kindred’ neerpende, leek het verhaal kant-en-klare tv-kost. Toch heeft het 43 jaar geduurd alvorens haar tijdhoppend saga, over een moderne jonge zwarte Amerikaanse vrouw die uit het niets naar een plantagekolonie in 1815 wordt geflitst, het scherm haalde. Niet als film, niet als miniserie, maar als een reeks met meerdere seizoenen. Helaas zal dat niet zo een vaart lopen. De adaptatie die vanaf nu te zien is op Disney+ en 1/3e van het bronmateriaal inneemt, werd al gecanceld nog voor de reeks goed en wel op kruissnelheid kwam. Of het alsnog de moeite loont om deze kortgewiekte tijdreis te ondernemen? Evelien Delgouffe zoekt het in onze ‘Kijkgids’ voor u uit.
  3. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    9

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.