‘Squid Game’ is een Zuid-Koreaanse thriller over een groep mensen die op leven en dood kinderspelletjes spelen.
Volledig scherm
‘Squid Game’ is een Zuid-Koreaanse thriller over een groep mensen die op leven en dood kinderspelletjes spelen. © Netflix

Netflix wil niet opdraaien voor extra dataverkeer door ‘Squid Game’

ShowbizzNetflix weigert te betalen voor het extra dataverkeer dat veroorzaakt wordt door de populariteit van series zoals ‘Squid Game’. Dat had een Zuid-Koreaanse internetprovider geëist. Door de toenemende populariteit van streamingplatforms kijken steeds meer mensen vaker series via internet en dat leidt tot extra dataverbruik. Het Koreaanse bedrijf klaagt Netflix nu aan om vergoedingen te claimen voor het gebruik van zijn netwerk.

  1. Buiten samenkomen met vrienden? Dit zijn de opties om je terras te verwarmen
    Livios

    Buiten samenkomen met vrienden? Dit zijn de opties om je terras te verwarmen

    Wil je in de kerstvakantie afspreken met vrienden? Dan heb je al snel de neiging om gezellig binnen te zitten. Toch is buiten samenkomen een beter idee, want de kans op een coronabesmetting is binnen groter dan buiten. Gelukkig is het met een verwarmingselement ook in de winter aangenaam vertoeven op je terras. Maar welk systeem kies je het best: hout, gas of elektrisch? Bouwsite Livios pluist het voor je uit.
  2. Pukkelpop ontkent onregelmatigheden: “Boekhoudkundige vergissing uit context getrokken”
    Festivals
    2

    Pukkelpop ontkent onregelma­tig­he­den: “Boekhoud­kun­di­ge vergissing uit context getrokken”

    Volgens Pukkelpop zijn in 2018 bij de aanpassing van de bedrijfsstructuur van de BV The Factory - het bedrijf dat onder andere Pukkelpop organiseert - bepaalde reserves van de coöperatieve vennootschap met sociaal oogmerk (CVBA-VSO) verkeerdelijk niet omgeboekt naar onbeschikbare reserves. "De organisatie betreurt dat deze boekhoudkundige vergissing uit zijn context werd getrokken", klinkt het bij het festival.