Lukas Lelie wordt deze zomer voor de eerste keer papa: “We hebben al een naam in gedachten”
BVLukas Lelie (32) en zijn vriendin krijgen binnenkort een eerste kindje samen. Lelie maakte het heuglijke nieuws zelf bekend in ‘Welcome tot the AA’, een podcast van Alex Agnew. De komiek kondigde verder meteen ook al het geslacht aan: het wordt een jongen.
“Nog een extra man op deze wereld”, aldus Lukas Lelie in de podcast van zijn collega-komiek Alex Agnew. Lelie, die momenteel te zien is in de Streamz-reeks ‘Doe Zo Voort’, maakte verder nog enkele details bekend. Het koppel weet bijvoorbeeld al sinds november dat er een baby op komst is. De bevalling zelf is voorzien voor augustus.
De naam van hun kleine spruit maakte Lelie nog niet bekend. Al heeft het koppel wel al een naam in gedachten. “We staan ervoor open om op het laatste moment nog een naam te bedenken, dus we kloppen het nog niet af. We hebben wel al een naam in gedachten, maar die ga ik nog niet meedelen.” Dat Lukas en zijn vriendin de naam van hun eerste kindje nog niet willen zeggen, heeft meteen ook een reden. “We hebben er bewust voor gekozen om het niet op voorhand te zeggen. Je hebt namelijk altijd mensen die hun mening geven over de naam.”
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Celebrities
CELEB 24/7. Courteney Cox gooit haar dansbenen los en welke actrice verkleedt zich als Paris Hilton?
Niets leuker dan meekijken met het leven van onze beroemde medemensen. Benieuwd wat ze zoal uitspoken? Je ontdekt het hier in onze nieuwsstream. -
Royalty
Prinses Maria Laura wil huwelijk zonder pottenkijkers: “Burgerlijke ceremonie zal in intieme kring georganiseerd worden”
Prinses Maria Laura (33), dochter van prinses Astrid en nicht van koning Filip, doet er alles aan om haar nakende huwelijk privé te houden. Alleen naaste familie zal haar op 10 september ‘ja’ horen zeggen tegen de Brits-Franse vermogensbeheerder William Isvy. -
PREMIUM
“Niks belangrijker dan peace of mind. Niet morgen, vandààg op Pukkelpop please”: Selah Sue ontpopt tot rolmodel in strijd tegen depressie
De weergoden voorspelden regen boven Kiewit, Selah Sue bracht zon. Dat het af en toe stormt in haar hoofd en ze weer antidepressiva neemt, getuigde ze recent. Maar Pukkelpop kwam als de beste pil. Een viering van haar wereldhits, aangevuld met psychologische woorden van een rolmodel in de strijd tegen demonen. “Zo eens efkes springen op het terrein, da’s soms nog het beste medicijn", sprak ze. “Laat ons genieten, in het moment zijn.” -
-
PREMIUMBV
Experten laaiend enthousiast over VRT-debutante Fien Germijns: “Dat hoge loon? Een duidelijk signaal naar de concurrentie”
-
Jobat
Dit zijn de beste diploma’s om werk te vinden
Het is geen geheim dat de ene studie sneller uitzicht geeft op een job dan de andere. Zo vinden afgestudeerden met een diploma in STEM of de zorg vaak heel snel werk. Twijfel je nog over je studies na de zomer? Jobat.be geeft je per opleidingsniveau de 3 diploma’s met de grootste kans op een job. -
BV
Twee jaar na haar vertrek als K3-choreografe bekent Axana Ceulemans de échte reden: “Ik sprak nooit het woord ‘burn-out’ uit”
Het is Axana Ceulemans die verantwoordelijk is voor de vele iconische K3-dansjes. Twintig jaar lang fungeerde ze als choreografe, vriendin en tweede moeder voor de zeven K3'tjes die de revue passeerden. Maar in 2020 hield ze het voor bekeken. In alle stilte, zonder toeters en bellen. “Ik deed het enkel nog voor het geld”, klonk het. Twee jaar later bekent ze de échte reden achter haar vertrek. “Ik leefde door mijn burn-out onder een steen." -
Independer
Op verlof? Zo geef je inbrekers geen kans
Uit recent onderzoek blijkt dat bijna 6 op de 10 Belgen die op vakantie zijn vrezen voor woninginbraak. Vooral in de zomerperiode zijn ze ongerust om hun woning zonder toezicht achter te laten, meer dan tijdens andere vakanties. Maar hoe bescherm je jezelf tegen diefstal? En wanneer komt je inbraakverzekering tussen? Independer.be weet raad.