KG
Volledig scherm
© KG

Lesley-Ann wint rechtszaak tegen ex-man: "Hij moet mij nu 2.500 euro. Per dag"

Lesley-Ann Poppe (38) begint gelukkig aan het nieuwe jaar. Ze geniet van het leven met echtgenoot Kevin(28) en hun zoontje Gabriël. Bovendien stond het geluk ook in de rechtbank aan haar kant: Lesley-Ann won immers de rechtszaak tegen haar ex-man Benjamin.   

51 reacties

  • eduard janssens

    5 jaar geleden
    Hoor er hier veel zeggen dat ze gelijk heeft , tot ze u stropen dan zal anders praten
  • gustaaf carpels

    5 jaar geleden
    Het was hij die haar naam wou misbruiken dus een goede beslissing van de rechter de sommen zijn te betalen als hij niet wil voldoen aan het vonnis. Het was wel Lesley die de scholen was begonnen voordat ze op tv bekend werd als hij wat slimmer was geweest had hij een zakelijke overeenkomst kunnen hebben met haar.
  • Mark Deckers

    5 jaar geleden
    Wat een misleidende titel: dat bedrag van 2500 euro per dag is een dwangsom om haar ex te verplichten de naam vrij te geven. Als, en alleen als, hij dat niet doet worden die sommen opeisbaar. Als hij de naam vrij geeft binnen de gestelde termijn zal hij dat niet moeten betalen. Is een logische uitspraak, en heeft niets te maken met roofkippen, etc. Wat ik hier weer lees, 't is de moeite...
  • Jo Peeters

    5 jaar geleden
    Mijn verwondering is groot als ik naar haar kijk, waarom vindt men die eigenlijk zo mooi of speciaal?
  • Karine Roeland

    5 jaar geleden
    Verschil tussen vrouwen zoals en Lesley-Ann en Astrid met andere vrouwen is dat de eerste twee "wettelijk'' geld krijgen van mannen.
  1. Student Dominique (19) klust bij als porno-acteur: “Zijn katholieke oma heeft het er heel moeilijk mee”
    tv

    Student Dominique klust bij als por­no-ac­teur: “Zijn katholieke oma heeft het er heel moeilijk mee”

    Luk Alloo praat in ‘Alloo SEXpliciet’ openhartig met de moeder van Dominique, de 19-jarige porno-acteur die al eerder in deze reeks volgde. Ze vertelt hoe ze omgaat met de opvallende bijverdienste van haar zoon, die naast porno-acteur ook nog steeds student is. Zelf heeft ze er niet veel problemen mee, maar voor de familie is het allemaal nog wat moeilijk te vatten en te accepteren, vooral zijn oma die heel katholiek is.
  2. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    7

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.
  3. “Ze kon maar niet stoppen met Rachel uit ‘Friends’ te spelen”, een exclusief gesprek met ‘Murder Mystery’-koppel Adam Sandler en Jennifer Aniston
    Showbits

    “Ze kon maar niet stoppen met Rachel uit ‘Friends’ te spelen”, een exclusief gesprek met ‘Murder Mys­tery’-kop­pel Adam Sandler en Jennifer Aniston

    Ze houdt van België, meer specifiek van ons design en onze architectuur. Dat vertelt wereldster Jennifer Aniston - voor eeuwig Rachel uit ‘Friends’ - in een exclusief videogesprek met HLN Showbits, samen met haar co-ster Adam Sandler (‘50 First Dates’). Aanleiding is het vervolg op de Netflix-hit ‘Murder Mystery ’, opnieuw een film doorspekt met veel humor en straffe actiescènes. Zo komisch als het duo acteert in de film, probeert het nu het gehele interview lang de naam van onze journalist Jarne Rediers uit te spreken. Van ‘Djarnie’ tot ‘Jurger’, het gaat werkelijk alle kanten op.