Jacques Vermeire in tranen na muzikale ode van dochter Julie
ShowbizzOm de 70ste verjaardag van papa Jacques in de verf te zetten, bracht dochter Julie (23) een muzikale ode in het Radio 2-programma ‘De Madammen’. Samen met Metejoor (29) zong ze ‘Denk aan mij’ van Kabiaar, de groep waarin haar vader vroeger zong.
Jacques was na afloop duidelijk ontroerd door het nummer en ook Julie kon het niet droog houden. “Ik heb tranen in m’n ogen”, vertelde hij. “Ik ben een grote fan van ‘Liefde voor muziek’ en hoe die zangers emotioneel worden wanneer hun songs gezongen worden. Dat gevoel had ik nu ook. En ik heb dat niet snel. Maar dit was zo mooi.”
Julie vond het een eer om het nummer voor haar vader te kunnen brengen. “Ik ben blij dat het hem geraakt heeft. Zingen is een nieuwe ervaring voor me en papa had nooit verwacht dat ik dit zou doen.”
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMTV3
VTM geeft 100.000 euro weg in ‘Wie zoekt die wint’: “We vernielen geen interieurs, maar ordelijk laten we ze niet achter”
Een ontplofte verfbom in de slaapkamer, een versplinterde badkamerdeur, een stukgeslagen toilet. Je huis ziet af bij een deelname ‘Wie zoekt die wint’, maar daar staat wel een mogelijke geldprijs van 100.000 euro tegenover. Jens Dendoncker start vanavond met de meest lucratieve spelshow in tijden: ‘Wie zoekt die wint’. -
TV
Pornoactrice Jada klapt uit de biecht in ‘Alloo SEXpliciet’: "Ik acteer nooit, ik geniet er echt van”
In een nieuwe aflevering van ‘Alloo SEXplicie’t maakt Luk Alloo kennis met Jada. Ze was ooit finaliste van enkele Vlaamse missverkiezingen en werkte als schoonheidsspecialiste, tot ze zo’n twee jaar geleden een opvallende carrièreswitch maakte. Nu timmert ze onder de naam Jada Sparks aan haar carrière als pornoactrice en werkt ze als escorte. “Het is niet te onderschatten.” -
Klaar voor de lente? Dit zijn de 3 grootste tassentrends voor dit seizoen
De lente is in het land. Tijd om je wintergarderobe in te ruilen voor een zonnigere kleerkast. Een nieuwe handtas fleurt je outfit instant op. Benieuwd naar de tassentrends dit seizoen? Die beloven veel goeds. Van handtassen zo fluffy als een kussen tot héél veel glitters: dit zijn de drie opvallendste lententrends. -
-
PREMIUMBV
Koen Crucke en zijn man Jan zijn al 54 jaar een koppel: “Chapeau voor Jan, want hij is wel met een diva getrouwd”
-
Livios
Hoogrendementsglas isoleert tot 12 keer beter dan enkel glas: hoeveel bespaar je op energie door je ramen te vervangen?
Willen we de klimaatdoelstellingen halen, zullen we allemaal in actie moeten schieten. Jij kan onder meer je steentje bijdragen door je verouderde woning energiezuinig te renoveren, denk bijvoorbeeld aan het isoleren van je dak of gevel of plaatsen van hoogrendementsglas. Dat is niet alleen goed voor het milieu, maar óók voor je portemonnee. Bouwsite Livios zocht uit hoeveel je kan besparen door je oude ramen te vervangen en welke premies je daarvoor kan aanvragen. -
PREMIUMTV4
“Ik denk dat het pak mij verraden heeft”: Minotaurus moet afscheid nemen van ‘The Masked Singer’
-
CELEBRITIES
Neil Diamond openhartig over de ziekte van Parkinson: “Ik vind het niet leuk, maar dit is wie ik ben”
Vijf jaar geleden kreeg hij te horen dat hij de ziekte van Parkinson heeft. Maar dat heeft Neil Diamond (82) nu pas geaccepteerd. Dat vertelt de Amerikaanse zanger in een openhartig interview met ‘CBS Sunday Morning’, dat zondag wordt uitgezonden. “Ik moet leven met de ziekte en er het beste van maken.”
3 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerHilde Janssens
freddy vandersmissen
Anneke Brusselmans