IN BEELD. YouTube-sterren Céline en Michiel lokken 2500 fans naar première van hun eerste bioscoopfilm.
Van YouTube en TikTok naar de bioscoop: het is maar een kleine stap voor Céline en Michiel. Het onlinekoppel stelde zondagnamiddag in Kinepolis Antwerpen hun allereerste bioscoopfilm ‘Rewind’ voor in aanwezigheid van 2500 (jonge) fans die hen stonden op te wachten aan de rode loper. Onder hen ook enkele bekende ouders met hun kroost.
“Deze opkomst is echt overweldigend”, aldus Céline en Michiel; beter bekend als CEMI, in een matchende blauwe outfit. “We waren best wel nerveus voor deze première, maar de liefde van het publiek is hartverwarmend. We zijn zo dankbaar. Onze vlogcamera hebben we ook bewust thuisgelaten zodat we onze fans alle aandacht kunnen geven. Of de film ook op onze YouTube-kanaal komt? Stiekem hopen we dat wel, maar eerst is hij sowieso te zien in de bioscoop en nadien op Streamz.” En dankzij deze film heeft Céline ook de smaak van het acteren te pakken. “Ik sta zeker open voor nieuwe projecten.”
In de film ‘Rewind ‘ doen YouTube-sterren Céline en Michiel waar ze goed in zijn: leuke, spannende en uitdagende challenges bedenken voor elkaar en hier hun vele volgers mee entertainen op hun socials. En over enkele dagen vieren ze de launch van hun 500ste video: een muziekclip met een mix van niemand minder dan Pat en Loredana. Maar bij de opnames van een nieuwe video gaat het helemaal mis. Door een technische fout in een VR-bril wordt Céline naar het verleden gekatapulteerd en komt ze terecht op een school in het jaar 1996. Céline moet een manier vinden om terug naar het heden te geraken maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan.
Ondertussen, in 2022, probeert Michiel samen met bevriende vlogger, Carlos, te achterhalen wat er met Céline is gebeurd. Hoe kon het meisje zo plots verdwijnen? De verdwijning van Céline blijft ook niet onopgemerkt en al snel gonst het internet van de meest absurde theorieën. Is dit het einde van het CEMI-verse? Céline en Michiel staan misschien wel voor de meest ultieme challenge ooit: Céline van 1996 terug naar 2022 krijgen om op tijd hun muziekclip te lanceren.
‘Rewind’ speelt vanaf 26 oktober in de bioscoop.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
CELEBRITIES
Stromae over zijn samenwerking met popster Camila Cabello: “Ik was verrast dat ze al van mij had gehoord”
Afgelopen juli bracht hij het nummer ‘Mon Amour' met Camila Cabello (25) uit. In een exclusief interview met ‘Rolling Stone’ vertelt Paul ‘Stromae’ Van Haver (37) voor het eerst over de populaire samenwerking met de ‘Havana’-zangeres. -
TV
Joyce De Troch: “Ik zal de VIP’s verwennen op Zillion Party in het Sportpaleis”
“Het wordt een visueel spektakel vol technologische hoogstandjes, met steengoede muziek.” Joyce De Troch kijkt uit naar de Zillion Party in het Antwerpse Sportpaleis. Daar heeft ze bovendien een speciale taak, want ze zal er de gasten verwennen. -
Livios
Een groener en sterker gazon in de lente? Ga dan dit weekend met deze tuinklusjes aan de slag
In februari ligt de tuin er dor en kaal bij. Het groeiseizoen laat nog even op zich wachten en erg veel valt er bijgevolg niet te doen in de tuin. Alleszins, dat lijkt zo op het eerste zicht. Bouwsite Livios vroeg aan tuinexpert Bart Verelst hoe we onze groene vingers tóch nuttig kunnen bezighouden in februari. -
-
Jobat
Zoveel verdien je in marketing en communicatie: een overzicht van de lonen en de extralegale voorwaarden
Honderden vacatures in de marketing en communicatie wachten momenteel op talent ter invulling. Het aantal openstaande jobs in deze sector blijft ook stijgen. Jobat.be zocht uit naar wie er exact gezocht wordt en wat je als marketing- en communicatieprofessional mag verwachten aan het einde van de maand. -
PREMIUMHasselt
BINNENKIJKER. Villa in ‘Knokke Le Zoute’-stijl voor 550.000 euro te koop in... Hasselt: “Unieke kloostervloer, hoge plafonds en sierlijke afwerking”
Goed nieuws voor Limburgers die verliefd zijn op woningen in de typische stijl van het mondaine Knokke Le Zoute, maar daarvoor hun provincie niet willen verlaten. Zo staat er sinds kort een karaktervolle villa te koop in de Hasseltse wijk Hollands Veld. “Een architectenfamilie met generatielange ervaring in West-Vlaanderen is speciaal voor deze stijl naar hier gehaald. Dit Knokse pareltje is uniek in Limburg.” Benieuwd? We nemen je mee op bezoek. -
BV
Alain Grootaers, broer van Walter, herstelt van hersenbloeding: “Met spoed opgenomen in het ziekenhuis”
Op 19 januari werd Alain Grootaers (58) getroffen door een hersenbloeding. Dat staat te lezen in een bericht op de website van ‘Tegenwind’, het coronakritische project van de voormalige televisiepresentator. -
SHOWBIZZ
André van Duin over chantage: “Het is een akelig verhaal”
André van Duin (75) vindt het feit dat hij wordt gechanteerd een “akelig verhaal”. Dat zei de komiek, die zaterdag aangifte deed wegens afdreiging, dinsdagavond in de Nederlandse talkshow Jinek.