Ex-Miss België Celine Van Ouytsel
Volledig scherm
PREMIUM
Ex-Miss België Celine Van Ouytsel © RV

Ex-Miss Celine Van Ouytsel blikt terug op bewogen 2021: “Mijn elleboogbreuk was een goeie relatietest”

ShowbizzCeline Van Ouytsel (25) kijkt met gemengde gevoelens terug naar 2021. Ze moest afscheid nemen van haar opa, zag de Miss World-verkiezing in het water vallen en brak op valreep nog haar elleboog in ‘De Vuilste Job van Vlaanderen’. “Er zitten elf bouten in”, klinkt het. Toch waren er ook heel wat lichtpuntjes in haar jaar, want ze vond de liefde en haar televisiecarrière nam een heuse sprong. Een gesprek over haar operatie, relatie, toekomstplannen en of ze dat diploma rechten dit jaar in de praktijk zal omzetten.

4 reacties

  • Floris Smet

    1 jaar geleden
    Heel knap meisje !!!
  • Francis Dieu

    1 jaar geleden
    Een heel eenvoudige,mooie en zeer verstandige vrouw.Chapeau.
  • de Zeverghem Albert

    1 jaar geleden
    Gun haar alle succes.
  • Ann Cuylen

    1 jaar geleden
    Prachtige dame
  1. MEDIAWATCHERS. “Chef-kok Seppe Nobels uit ‘Restaurant Misverstand’ verdient nu al een Kastaar!”

    MEDIAWAT­CHERS. “Chef-kok Seppe Nobels uit ‘Restaurant Misver­stand’ verdient nu al een Kastaar!”

    Maandag kon je kijken naar de laatste aflevering van ‘Restaurant Misverstand’, tot grote spijt van de acht medewerkers met jongdementie. Zeven weken lang haalde chef-kok Seppe Nobels het beste in hen naar boven. “Hoe Seppe iedereen van zijn keukenbrigade in de bloemetjes zette, was zo hartverwarmend”, vertelt televisiejournalist Mark Coenegracht in de podcast ‘De Mediawatchers’. “Hij verdient nu al een Kastaar!” Luister hierboven naar de volledige aflevering.
  2. Stijgende rentes en vrijgesteld van roerende voorheffing: alles wat je moet weten over de tak 21-spaarverzekering
    Spaargids.be

    Stijgende rentes en vrijge­steld van roerende voorhef­fing: alles wat je moet weten over de tak 21-spaarverze­ke­ring

    Sinds eind vorig jaar neemt de appetijt voor tak 21-spaarverzekeringen met een gewaarborgde basisrente opnieuw toe, zo meldt de verzekeringsfederatie Assuralia. De stijgende rentevoeten op de financiële markten en een gunstige fiscale behandeling zijn daar niet vreemd aan. Wat houden die spaarverzekeringen precies in? En wat zijn de voor- en nadelen? Spaargids.be licht toe.