Eline De Munck verrast haar volgers met groot nieuws: “Ik ben één jaar getrouwd”
ShowbizzVoormalig presentatrice en onderneemster Eline De Munck (33) en ‘Rundskop’-regisseur Michaël R. Roskam (49) zijn vorig jaar stiekem getrouwd. Dat maakt De Munck zelf bekend op Instagram. De tortelduiven vieren vandaag zelfs al hun eerste huwelijksverjaardag.
“09.01.2022 vs 09.01.2021, één jaar getrouwd. Ik hou zoveel van je dat het niet pijn doet”, schrijft De Munck op Instagram. Ze deelt daarbij ook enkele foto’s van haar huwelijk, op een wit sneeuwtapijt. Op haar Instagram Stories is te zien dat de twee hun eerste trouwverjaardag in stijl gevierd hebben, in restaurant Ciro’s in Antwerpen. De ‘Odette Lunettes’-oprichtster deelt ook een filmpje waarop hun trouwringen te zien zijn. “Eeuwige liefde”, staat erbij te lezen.
Dat De Munck en Roskam elkaar vorig jaar al het jawoord gaven, is een grote verrassing. Op 8 februari 2021 raakte pas bekend dat de twee een relatie hebben, maar eigenlijk waren ze toen dus al officieel man en vrouw. Ook daarna hield het koppel hun romance uit de schijnwerpers. Op sociale media werden amper kiekjes gedeeld en het was wachten tot 4 september vooraleer de geliefden hun rodeloperdebuut maakten, op de première van de film ‘Rookie’.
De Munck had eerder relaties met cameraman Matthijs, Bob Geraets (met wie ze Odette Lunettes opstartte) en Christophe ‘dj MC Six’ Baggerman. Michaël R. Roskam, die z'n tijd verdeelt tussen Hollywood en België, vormde jarenlang een koppel met een literatuurwetenschapper aan de KU Leuven, die ook de moeder is van z’n zoon Elliot (12).
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
Mijnenergie
Was in de droogkast of aan de draad? Zoveel euro scheelt dat op je energiefactuur
Ben jij net als vele anderen op zoek naar manieren om de kosten van je energiefactuur te drukken? Als je er de ruimte voor hebt, droog je kleren in de lente en de zomer dan zeker buiten aan de wasdraad. Mijnenergie.be zocht uit hoeveel je er exact mee kan besparen. -
PREMIUMCelebrities1
Het bewogen leven van de Franse superster Jean-Paul Belmondo: “Als tiener wou ik bokser worden”
Het Filmfestival van Cannes, dat vandaag de laatste dag ingaat, is altijd bijzonder geweest voor Jean-Paul Belmondo. In 2011 wordt hij er zelfs geëerd met een Gouden Palm voor zijn hele oeuvre, en dat wil wat zeggen. Als hij in 2021 op 88-jarige leeftijd overlijdt, laten de Fransen massaal zien dat ze het filmicoon voor altijd in hun hart hebben gesloten. In twee delen staan we dit weekend stil bij het bewogen leven van de superster. Vandaag focussen we op z'n jeugd en het begin van z’n acteercarrière. “Ik reed als een gek tegen tweehonderd kilometer per uur op de snelweg. Ik wilde alles ontvluchten: het toneelstuk, het publiek dat op me wachtte, mijn familie...” -
-
TV
Problemen achter de schermen van de nieuwe K3-clip ‘Mango Mango’
‘Mango, mango, coconut, papaya’: het is een deuntje dat al een tijdje in ons hoofd vastzit, dankzij de meisjes van K3. Achter de schermen van de videoclip verliep alles echter niet op rolletjes. De wind kwam roet in het eten strooien op de set van ‘Mango Mango’. -
Spaargids.be
Het geheim om succesvol te sparen? Kenners zweren bij de 50-30-20-methode
Vind je het ook lastig om maandelijks een vast spaarbedrag opzij te zetten? Dan moet je het eens proberen met de 50-30-20-regel. De Amerikaanse senator Elizabeth Warren ontwikkelde die als een gemakkelijke methode om goed te leren budgetteren. Mét succes, want iedereen die het probeert, zegt echt meer geld opzij te kunnen zetten. Spaargids.be legt uit hoe het werkt. -
Muziek1
Eerste eigen single voor Nathalie Meskens: “Muziekplannen moesten wijken voor 2 baby's"
Dat Nathalie Meskens (40) een aardig potje kan zingen, wisten we al langer, onder andere door haar passages in ‘Tegen De Sterren Op’. Maar een eerste éigen single, kwam er nooit. Tot nu. Met ‘You Knocked Down My Walls’ brengt MSKNS een autobiografisch liefdesverhaal over de dag dat ze - totaal onverwacht - haar man ontmoette in een wijnbar. Maar waarom hebben we zo lang moeten wachten op die eerste single? En wat zijn haar muzikale ambities? Showbits vroeg het haar zelf. -
Film
Internationale pers lovend over ‘Close’ van Lukas Dhont: “Grote kanshebber om de Gouden Palm te winnen”
’Close’, de tweede langspeler van Lukas Dhont (31), is goed onthaald door de internationale pers. De regisseur kreeg donderdagavond ook al een staande ovatie nadat z’n prent in première ging op het filmfestival van Cannes. “Dit is een grote kanshebber om de Gouden Palm te winnen”, schrijft Deadline.
8 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerJay Adam
Gerard Braeckmans
maarten mouton
Steven Vanneberg
Luc Vandenhaute