Echtgenoot Halyna Hutchins reageert op haar tragische overlijden: “Ik heb al gepraat met Alec Baldwin”
CelebritiesEen tragisch ongeluk kostte donderdag het leven aan cameraregisseur Halyna Hutchins (42). Acteur Alec Baldwin (63) schoot haar per ongeluk neer op de set van de film ‘Rust’. Haar weduwnaar, Matthew Hutchins, heeft ondertussen met Baldwin gesproken. Dat laat hij weten in een reactie aan The Daily Mail.
Alle informatie over het tragische ongeval op de set van ‘Rust' vind je in ons dossier.
Bekijk ook: Zo belde assistente naar hulpdiensten na het schietincident
Het noodlot sloeg donderdag toe, rond iets voor twee ‘s middags. Op de set van de nieuwe film ‘Rust’ in Santa Fe vuurde acteur Alec Baldwin een geweer af, waarna cameraregisseur Halyna Hutchins geraakt werd en overleed. Regisseur Joel Souza werd ook geraakt, maar kon ondertussen het ziekenhuis alweer verlaten.
Hutchins was getrouwd met advocaat Matthew Hutchins. Samen hebben ze een achtjarige zoon. Matthew heeft nu in The Daily Mail een eerste reactie gegeven op wat er gebeurd is. “Ik heb gepraat met Alec Baldwin en hij is erg hulpvaardig”, klonk het onder meer. “Wanneer iemand van de familie overlijdt, komt daar uiteraard heel wat bij kijken. We doen ons best om al het nodige te regelen. Er wordt veel getelefoneerd en berichten gestuurd. En we waarderen al het medeleven." Hutchins gaf ook nog aan dat hij in samenwerking met het AFI (het American Film Institute, red.) een herdenking voor z'n overleden vrouw wil organiseren.
Aan The Insider liet Hutchins dan weer weten dat hij geen woorden had om het gebeurde te beschrijven. “Ik ga nog geen commentaar kunnen geven op de feiten of op wat we nu doormaken, maar ik waardeer het dat iedereen zo medelevend is.”
Ondertussen heeft de man ook op sociale media een eerbetoon aan z'n echtgenote geschreven. “Halyna inspireerde ons allemaal met haar passie en haar visie", klonk het bij een foto van z'n echtgenote en hun zoontje. “Haar nalatenschap is te belangrijk om in woorden samen te vatten. Ons verlies is enorm en we vragen dat ook dat de media de privacy van mijn familie respecteert zodat we dit kunnen verwerken. We danken iedereen die beelden en verhalen over haar leven deelt."
LEES OOK:
BEKIJK OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Showbits21
Staan Karen, Kristel en Kathleen binnenkort na 14 jaar opnieuw samen op het podium?
Ex-K3’tje Kathleen Aerts is even terug in België. Ze spendeerde heel het weekend op de Vakantie Expo in Antwerpen om vakantiegangers warm te maken voor Zuid-Afrika. Kathleen en haar gezin organiseren reizen naar haar tweede thuisland en andere Afrikaanse landen. Ze opende recent ook haar Droom Guesthouse, dat VTM-kijkers leerden kennen in het programma Villa Zuid-Afrika. Jarne trok naar Kathleen toe om te vragen hoe met haar gaat. En hij polste ineens naar een mogelijke K3-reünie. Het verrassende antwoord van het ex-K3'tje kom je te weten in een nieuwe Showbits. -
Muziek
KIJK. Harry Styles kiest voor glitterpakje tijdens optreden (én fans zijn er gek op)
Harry Styles (28) start zijn tournee met veel glitter en glamour. De artiest staat erom bekend speciale outfits met felle kleuren en vloekende patronen te dragen. Maar tijdens zijn optreden in Los Angeles gaat hij nog een stapje verder. De Britse zanger draagt een glitterpakje dat van top tot teen glittert en fonkelt. Fans zijn er helemaal gek op. “Dit is mijn favoriete outfitkeuze van hem. Ik hou ervan wanneer hij schittert”, klinkt het op sociale media. -
Royalty
Nieuw veilingrecord: jurk van prinses Diana brengt zes keer meer op dan verwacht
Een jurk die prinses Diana droeg tijdens een fotoshoot voor het blad ‘Vanity Fair’ heeft op een veiling in New York liefst 604.000 dollar (ruim 556.000 euro) opgeleverd. Het is daarmee de meest waardevolle jurk geworden die ooit geveild is door Sotheby’s, heeft het veilinghuis bekendgemaakt. -
-
Het regenweer trotseren? Dat doe je zonder zorgen met deze 15 waterproof én trendy handtassen
Het weer in België is zo grillig dat een regenbui altijd om de hoek loert. Toch hoeft die onvoorspelbaarheid geen domper op de feestvreugde te zijn om jouw mooiste handtas uit de kast te halen. Al kan je natuurlijk ook op safe spelen met deze trendy waterproof handtassen én rugzakken. Beter die waterkringen voorkomen dan genezen, toch? -
Showbizz
Voor het eerst zonder Nicole: geen oog blijft droog wanneer Hugo Sigal een muzikaal in memoriam brengt
Het afgelopen jaar moesten we noodgedwongen afscheid nemen van enkele mediapersoonlijkheden. Arnold Willems, Reinhilde Decleir én Nicole Josy. Om hen te eren mocht Hugo Sigal een nummer zingen. Voor het eerst zonder z'n geliefde Colleke stond hij weer op het podium. En dat zorgde voor grote emoties. Niet alleen bij Hugo, maar ook bij alle aanwezigen. De zanger werd - terecht - getrakteerd op een minutenlange staande ovatie en kon rekenen op troost van presentator Gert Verhulst. -
Livios
Laadpaal of gewoon stopcontact: wat is de voordeligste en veiligste keuze voor het laden van je auto?
Binnen afzienbare tijd rijden we allemaal elektrisch. Je (toekomstige) elektrische wagen moet uiteraard regelmatig opgeladen worden. Is de installatie van een laadpaal dan een vereiste? Wat komt daar allemaal bij kijken? En welk budget moet je daarvoor voorzien? Bouwsite Livios legde vijf vragen voor aan specialist Pluginvest. -
Muziek
Viktor Verhulst & Kobe Ilsen en Like Mike solo: Tomorrowland maakt line-up voor 2023 bekend
Het is meer dan een half jaar wachten voor Tomorrowland 2023 van start gaat, maar de organisatie heeft nu al de line-up bekendgemaakt. Op het programma staan een hoop oude bekenden, maar ook enkele nieuwe waarden.