Danny moet ‘Big Brother’ opnieuw verlaten: “Ik heb genoten tot het laatste moment”
Een nieuw rondje nominaties bij ‘Big Brother’, dus opnieuw een hoop drama. Deze week maakten Jolien, Lindsey en Danny kans op een exit. Uiteindelijk bleek laatstgenoemde het minst populair bij de kijker, en mocht de Nederlandse deelnemer zijn boeltje pakken. Opmerkelijk, aangezien Danny enkele weken geleden door diezelfde kijker nog terug het huis in werd gestemd.
Vorige week verliet de Belgische kandidaat Ali het huis. Hij kon toen niet op tegen landgenoot Bart en Nederlander Jason. Deze week kwamen drie verrassende gezichten op het bord: zowel Jolien, Lindsey als Danny bleven recent immers gespaard van nominatiestress. Al maakten ze dat wel allemaal al eerder mee: zo was het voor Jolien de tweede keer dat zij in de gevarenzone zat, moest Lindsey een derde nominatie overleven en was het bij Danny alweer de vierde poging om hem te elimineren. Uiteindelijk bleek dat voor de Nederlandse spierbundel de keer teveel. “Superjammer, maar ik vond het ontzettend mooi”, vertelde hij tegen presentatrices Tatyana Beloy en Geraldine Kemper. “Deze drie weken waren onvergetelijk. Ik heb zo genoten.”
(lees hieronder verder)
Over z’n exit wilde hij nog het volgende kwijt: “Het was mega speciaal om terug te komen. Dat kan niemand zeggen, natuurlijk. Of het nu anders is? Uiteraard. Ik heb dat ook tegen de andere bewoners gezegd, dat het gek was om weer in het huis te staan. Ze vergeten hoeveel liefdevolle mensen er zijn. Dat stukje liefde heb ik wel een beetje weer in het huis gebracht. Ik heb mijn best gedaan om goede energie te geven. En ja, ik heb genoten tot het laatste moment. Het is wat het is, en ik heb er geen seconde spijt van. Natuurlijk had ik de finale willen halen, en wilde ik winnen. Maar goed: dit pakt niemand mij nog af.”
Op dit moment zijn er met Lindsey en Jason nog twee Nederlandse spelers in de running. Dat tegenover drie Belgen: Jolien, Charlotte en Bart. Maandag moet een van hen eveneens het huis verlaten.
‘Big Brother’, elke weekdag om 20u30 op GoPlay en 22u00 op Play4. Elke zaterdag is er ‘Big Brother Live’, om 20u00 op GoPlay en Play4.
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Showbizz
Geen rijbewijs, toch boete: Noel Gallagher krijgt bekeuring na weigeren naam hardrijder te noemen
-
Independer
Je auto uitlenen aan je buur of vrienden: zo zit het met de verzekering
Na een met (net iets te veel) drank overgoten zomers feestje vraag je je buren of ze je met je eigen auto even thuis willen brengen. Of je laat je met je eigen wagen voeren door je bob. Maar is dat eigenlijk wel oké voor de verzekering, zomaar je auto uitlenen? Independer.be geeft advies. -
PREMIUMRoyalty
ANALYSE. Huwelijk in Jordanië was liefdessprookje. Maar ook een heel goede politieke zet
De Jordaanse kroonprins Hoessein (28) is in alle pracht en praal getrouwd met de Saoedische Rajwa al-Saif (29) — in aanwezigheid van koning Filip en kroonprinses Elisabeth, maar ook onder anderen de Britse prins William en prinses Catherine. Een oosters sprookjeshuwelijk. Uit liefde. Maar het nieuwe powerkoppel van het Midden-Oosten dient met hun verbintenis ook andere belangen. -
-
PREMIUM
Soroush (31) speelde tegenover Kevin Janssens in Netflixreeks ‘Rough Diamonds’: “Van de vechtsportclub naar de kunstschool, dan moet je sterk in je schoenen staan”
Leuven -
De klassieke, rechthoekige handtas is passé. Dit model is wél erg hot deze zomer
Wat grote labels als Prada en Isabel Marant dit seizoen met elkaar gemeen hebben? Ze zetten massaal de halvemaantas in de spotlights. Alle it-girls dragen hem, en we begrijpen waarom: dit model is minimalistisch maar tóch opvallend en speels. Voor wie het liefst een betaalbaar exemplaar wil: vijftien budgetvriendelijke tassen. -
Celebrities
Acteur Jonah Hill en vriendin Olivia verwelkomen eerste kindje samen
Acteur en filmmaker Jonah Hill (39) is vader geworden. Dat zei Hill’s publicist tegen de Britse ‘Daily Mail’. Het is het eerste kindje van hem en zijn vriendin en modeontwerpster Olivia Millar. -
Spaargids.be
Is een termijnrekening opnieuw interessant? Dit zijn de verschillen met een gewone spaarrekening