Exclusief voor abonnees

Wereldwijde waanzin op de grootste celeb-veiling van de eeuw: zoveel geld hebben superfans over voor relikwieën

De grootste celeb-veiling ooit.
HLN De grootste celeb-veiling ooit.
De oldtimer van Elvis, de jurk van Madonna of de stoelen van Beyoncé: superfans gooiden het voorbije weekend met miljoenen bij de grootste veiling van de eeuw. De gitaar van Kurt Cobain kroonde zich voor 5,3 miljoen tot pronkstuk, maar ook de andere cijfers liegen er niet om. Wereldwijde waanzin.

Je hebt 10% van dit artikel gelezen

Alle reacties zijn welkom zolang ze voldoen aan de do's en don'ts die je hier kan terugvinden: gedragsregels. Elke dag ontvangen wij duizenden reacties, het kan enkele uren duren voor jouw reactie wordt geplaatst. Wordt jouw reactie afgekeurd dan werd er geoordeeld dat deze onze gedragsregels schendt.