BV 24/7. Ex van André Hazes blikt terug op bewogen 2021 en Marianne Devriese neemt afscheid van ‘Familie’
ShowbizzThe show must go on, want de Showbizzwereld staat nooit stil. Wat jouw favoriete BV’s en celebs de laatste 24 uur hebben uitgespookt, ontdek je hier in onze nieuwsstream.
Monique Westenberg, de ex van André Hazes, blikt terug op 2021. Een bewogen jaar, waarin ze haar relatie met de zanger opnieuw op de klippen zag lopen. “Dit jaar is voor mij voorbijgegaan op automatische piloot”, schrijft ze bij een foto met Dré junior. “In overlevingsmodus. Ik heb veel geleerd over mezelf en de mensen om mij heen en al mijn kracht gehaald uit onze heerlijke zoon! Sommige dagen waren goed en sommige waren vreselijk slecht. Ik heb verlies ervaren op verschillende vlakken en tegelijkertijd heel veel moois mogen omarmen. Ik ben dankbaar voor de kracht en wijsheid die ik heb. Hierdoor kon ik dicht bij mezelf blijven en liefde en loyaliteit steeds boven het negatieve plaatsen, dat is wat uiteindelijk alles overwint. Ik ben ervan overtuigd dat dit kutjaar daardoor positief is geëindigd. Er is rust. Ik heb gestreden en het overleefd. Nu is er tijd om te helen. In liefde en harmonie.”
Pat Krimson en Loredana sturen hun beste wensen de wereld in: “2022 moet heter en beter.”
Natalia en haar gezin zijn van plan om 2021 af te sluiten met een knal.
Voor Sieg De Doncker was het afgelopen jaar fantastisch. Hij is dan ook helemaal klaar voor 2022.
Marianne Devriese neemt ook op Instagram afscheid van haar personage Iris. “Hulde brengen aan ongeveer 1/5 van je leven is niet eenvoudig. Het was een eer jullie als ‘Familie’ te hebben.”
Qmusic-dj Jolien Roets deelt haar highlights van het afgelopen jaar. “Weinig woorden, vree veel emoties. Weinig slaap en vree veel extra geduld.”
Hanne van K3 is vooral dankbaar voor alle onvergetelijke momenten, ervaringen en mensen. “2022, ik ben er klaar voor.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Geen airco, maar toch een frisse woning? Deze negen tips helpen je op weg
-
Royalty
Na ondervraging van zo’n zeven uur zit verhoor van prins Harry erop: “Pers heeft mij heel mijn leven misleid”
De getuigenis van prins Harry (38) zit erop. Nadat hij gisteren bijna vijf uur lang werd ondervraagd werd op het proces rond de telefoonhacking door Mirror Group Newspapers, legde advocaat Andrew Green KC - die de mediagroep verdedigt - hem vandaag (woensdag) opnieuw drie uur lang op de rooster. De vraagstelling was opvallend scherper, de sfeer grimmiger en de prins bijgevolg meer vermoeid en gespannen, maar ook strijdvaardiger. Opvallende passages: de schikking van 1 miljoen pond die broer William trof, de breuk met Chelsy Davy en het bezoek aan een stripclub. -
Celebrities
Actrices vieren 25-jarig jubileum van ‘Sex and the City’ (alleen Kim Cattrall laat niets van zich horen)
Op 6 juni 1998 maakte de wereld kennis met de vier vriendinnen Carrie Bradshaw, Charlotte York, Miranda Hobbes en Samantha Jones in ‘Sex and the City’. Maar nu exact 25 jaar later, vieren de actrices Sarah Jessica Parker (58), Kristin Davis (58) en Cynthia Nixon (57) deze mijlpaal op Instagram. “Het is ons zilveren jubileum, maar de herinneringen zullen altijd van goud zijn.” -
-
Celebrities
Cuba Gooding Jr. treft schikking in verkrachtingszaak
-
Royalty
Spotify schrapt 200 jobs door uitblijven succes van podcast van Meghan Markle
Streamingdienst Spotify heeft bekendgemaakt dat ze 200 extra jobs zullen schrappen nadat de veelbesproken audiodeal van Prins Harry en Meghan Markle niet het verwachte bedrag aan geld heeft opgebracht en het succes uitblijft. Spotify betaalde Markle zo'n 18 miljoen voor haar podcast ‘Archetypes’ die afgelopen zomer werd gelanceerd. -
Mijnenergie
Hoeveel meer betaal je vandaag voor een vast tarief dan vóór de energiecrisis?
In 2022 bereikten de energieprijzen een recordniveau. De consument kon toen een tijdlang enkel nog voor een variabel tarief opteren. Ondertussen bieden vier energieleveranciers opnieuw een vast tarief aan. Maar waar bevinden de prijzen hiervan zich ten opzichte van de - stabiele - energiemarkt die we voor de crisis kenden? En zijn er grote verschillen van leverancier tot leverancier? Mijnenergie.be overloopt de cijfers. -
Livios
Einde van gasketels op komst? “Met een verbod sluit je dingen uit, maar los je het echte probleem nog niet op”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer