Radio 1 plaatste 250 strandbloemen op het strand van Oostende als eerbetoon aan Arno
Volledig scherm
Radio 1 plaatste 250 strandbloemen op het strand van Oostende als eerbetoon aan Arno © Radio 1

Arno krijgt eerbetoon met 250 strandbloemen op strand van Oostende: “Een bloem per nummer dat hij uitbracht”

OostendeRadio 1 heeft zaterdagmorgen voor een verrassend en opmerkelijk eerbetoon aan Arno gezorgd, op het strand van Oostende. De zanger overleed een week geleden aan de gevolgen van pancreaskanker. Bij het krieken van de dag werden de Oostendenaren wakker met zicht op de Radio 1-installatie ‘Arno Revoir’.

  1. Helene Fischer van ‘Atemlos’, de schlagerkoningin die meer verdiende dan Céline Dion: “Ze zette punt achter relatie voor haar acrobaat”
    PREMIUM
    Muziek

    Helene Fischer van ‘Atemlos’, de schlagerko­nin­gin die meer verdiende dan Céline Dion: “Ze zette punt achter relatie voor haar acrobaat”

    De kans is reëel dat u nog nooit van Helene Fischer (38) gehoord heeft. Nochtans mag de Duitse schlagerkoningin, bekend van de oorwurm ‘Atemlos durch die Nacht’, zich een van de best verdienende vrouwelijke artiesten ter wereld noemen. In 2018 streek ze zelfs meer poen op dan supersterren als Britney Spears (41) en Céline Dion (54). Ook haar nieuwste tournee ‘Rausch’ spijst haar bankrekening verder aan, al start de concertreeks wel in mineur. Maak kennis met Duitslands populairste zangeres, wiens relatiebreuk alle covers van de weekbladen sierde en die nadien letterlijk in de armen viel van een nieuwe liefde. “Ik heb me een tijdje ontzettend leeg gevoeld.”
  2. Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?
    Mijntelco

    Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?

    Als het van het BIPT afhangt, kunnen we straks kiezen welke modem we nemen wanneer we een nieuw internetabonnement afsluiten. De Belgische telecomregulator kondigde daar eind vorig jaar een ontwerpbesluit voor aan. Het zou betekenen dat je als klant niet langer verplicht bent om de modem van je internetprovider te gebruiken, maar je eigen apparaat kan aansluiten op het netwerk. Mijntelco.be zoekt uit of dat een goede verandering zou zijn.
  3. “Er zijn beren in de buurt”: kandidaten van ‘Bestemming X’ beleven spannende nacht in open lucht
    Play
    TV

    “Er zijn beren in de buurt”: kandidaten van ‘Bestemming X’ beleven spannende nacht in open lucht

    Maandagavond loopt de spanning hoog op in ‘Bestemming X’. Na een gezellige avond aan het kampvuur brengen de overgebleven kandidaten de nacht door in open lucht. En ze zouden niet alleen zijn: er zijn ook beren in de buurt. Van hun gids krijgen ze enkele tips over hoe ze moeten omgaan met de dieren. Allemaal misleiding of slapen de deelnemers echt in de buurt van beren? “Als ik een beer zie, ga ik gewoon doen alsof ik dood ben.”